Gaja [']

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
ismena
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 31, 2007 5:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Gaja [']

Post autor: ismena »

4 października gdy wróciłam ze szkoły, poszłam przywitać moje szczurki. Jak zwykle Sachma wybiegła z domku i mnie przywitała... Natomiast Gaja leżała z zamkniętymi oczkami... 'Śpi? Zaraz, przecież nie widzę, by oddychała...' -myślałam. Miałam nadzieję, że zaraz się obudzi, podejdzie do mnie. Ale zapadła w sen, z którego nie miała się już obudzić.

Kochanej Gajuchnie [']

Obrazek

Gaja była moim pierwszym szczurkiem. Miałam ją ze sklepu. Była ślicznie ubarwiona -biała z łągodną, srebrną plamą na grzbiecie. Była oswojona, inteligentna, przyjazna... Przeżyłam z nią wiele cudownych chwil. Gdy poraz pierwszy mnie polizała, gdy drugiego dnia pobytu u mnie uciekła z klatki i później sama wróciła... Jej spojrzenie, błękitne oczka zapamiętam na zawsze. Była ze mną 3 lata... była obecna w najtrudniejszych chwilach mojego życia... Już żadnego szczurka nie pokocham jak mojego "dnia"... jak Gaję.

Nie płakałam po jej utracie. Wszystko się kiedyś musi skończyć. Niestety.
Trudno jest żyć bez nadziei... ale umierać bez złudzeń- łatwiej

Gaja [*] -mój 'dzien'... bialy, milusinski ogonek...
Sachma- 'noc'... cala czarna z bialym brzuszkiem. Troszke wredna i plochliwa, ale kochana ;)
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Gaja [']

Post autor: Basial »

Śpij słodko, aniołku
Gaja [']
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Gaja [']

Post autor: Oksymoron »

[']
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Gaja [']

Post autor: Telimenka »

['] dla Gajuni... spij słodko...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Gaja [']

Post autor: bazylia »

(*) dla Gaji
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”