Muela :((( [`] 02.05.08

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

alice740
Posty: 51
Rejestracja: pn lip 16, 2007 6:39 pm
Lokalizacja: Zgierz - Łódź

Muela :((( [`] 02.05.08

Post autor: alice740 »

Dziś odeszła Musia - moja pierwsza, najkochańsza Ogoniasta Istotka, moja Kinderniespodzianka, mama Lilith, Chilli, Behemotka, Tiamat, Coffee vel Myśki-Ryśki i Negry vel Matyldy. Odeszła po ponad miesięcznej chorobie - to, co miało być zewnętrznym urazem oczka okazało się bardzo złośliwym guzem :((( przez 5 tygodni żyłyśmy nadzieją, była operacja usunięcia chorego oczka, ponad tydzień ulgi, że już po wszystkim, szczęście, że moje Słoneczko się wybudziło, cierpliwe zjadanie antybiotyków, zastrzyki, bolesne wyjmowanie sączka i szwów, piękne gojenie się... a potem krwiak, który pomimo 5 dni leczenia nie chciał się ani trochę zmniejszyć. W końcu, dziś, wyrok - guz. Nie było już nadziei, następna operacja nie dała by nic. Wspólnie z Panią Doktor Anią Trebicką z łódzkiego Asa podjęłyśmy decyzję o eutanzji :((( Musiulek już nie cierpi :(((

Teraz jest mi za ciężko pisać o przebiegu choroby, ale postaram sie pozbierać i niedługo opisać to dokładnie w chorobowym dziale. Bezsilność jest okropna, ale my walczyłyśmy aż do dziś nie wiedząc, że jest to walka z góry skazana na przegraną. Musia była bardzo, bardzo dzielna, nie wiem, skąd w Naszych Zwierzątkach jest tyle siły. Nawet teraz pomimo wielkiego smutku uśmiecham sie na myśl o wszystkich jej psotach i przezabawnych i rozczulających zdarzeniach, których była przyczyną. I nigdy Jej nie zapomnę.

[`]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Muela :((( [`] 02.05.08

Post autor: Babli »

Dla Musi ['] na dorgę :'(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Muela :((( [`] 02.05.08

Post autor: Telimenka »

[']['] dla Szczurci na droge..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Muela :((( [`] 02.05.08

Post autor: nairda »

[']['] dla dzielnej Musi od Becika i ode mnie...
bardzo nam smutno :(
Eter
Posty: 60
Rejestracja: czw cze 28, 2007 9:42 am
Kontakt:

Re: Muela :((( [`] 02.05.08

Post autor: Eter »

Bardzo mi przykro :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”