Fizyczne szczury

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Fizyczne szczury

Post autor: igig »

We wtorek zamieszkali u mnie chłopcy od Dominiki. Na początku trochę się bały, ale już na następny dzień po ok. godzinie pod koszulą zaczeły czuć się zupełnie spobodnie. Właśnie siedzą mi pod bluzą i wyprawiają straszne harce... ;D .
Jak podchodzę do klatki przez chwile są zlęknione, ale po kilku sekundach mnie rozpoznają i lgną do wyjścia.
Co do jedzenia są bardzo wybredne, z karmy wybierają co lepsze kąski, a i niektórych owoców i warzyw nie lubią >:D .

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekCiekawski Harry...

ObrazekObrazek ...i ruchliwy Ron.


Harce im się chyba znudziły. Zasneły ::) .
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Nina »

Cudni chłopcy :) Harry ma piękne znaczenie na pyszczku, a Ron... od zawsze marze o agutkowym kapturze a przez ponad 2 lata sie takiego nie 'dorobiłam' ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Magamaga »

Piękne małe pysie :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
martucha1991
Posty: 171
Rejestracja: pt cze 27, 2008 8:34 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Harry i Ron :D

Post autor: martucha1991 »

przystojni panowie ;) Harry fajnie się prezentuje z tą błyskawicą, a Ron też niczego sobie, agutkowe jest piękne :)
ze mną: Nano i Piko ;)
za TM: Kropka, Rudzielec, Burbon, Gwiazdka, Czarek, Whisky, Ząbek, Zadzior, Zawias, Spidi, Imbir, Goździk, Karolinek, Gruby, Rocky, Cynamon, Rambo
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: odmienna »

Tak się cieszę, że to właśnie Ty jesteś „ludziem” Harrego i Rona :D . Jestem przekonana, że przeżyjecie razem mnóstwo szczęśliwych chwil :) .
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

No... Wreszcie im coś zasmakowało, tzn. papka ziemniaczano marchewkowa. Znaczy że jednak da się trafić w ich gusta ;D . Siedze i myśle co im jeszcze moge dać w tygodniu, żeby zjadły... Szczury to wybredne stworzenia.
Chciałam im zrobić trochę zdjęć, ale niestety bateria padła w najmniej odpowiednim momencie a ładowarka, jak na złość, się zepsuła :-\ . Ale dwa zdjęcia udało mi się zrobić :D .

ObrazekObrazek Harry lubi pozować...

ObrazekObrazek ...A Ron zdecydowanie bardziej woli zwiedzać.


Ron należy do szczurów, które świata się nie boją. Harry natomiast jest ciekawski, chciałby wszystko zobaczyć, ale się boi. Efekt jest taki że zaszywa się pod moją bluzą, podczas gdy Ron poznaje wszystko i wszystkich. Dziwi mnie to, bo Dominika mówiła że jest zupełnie na odwrót ??? .
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Harry i Ron :D

Post autor: RattaAna »

igig pisze: Efekt jest taki że zaszywa się pod moją bluzą, podczas gdy Ron poznaje wszystko i wszystkich. Dziwi mnie to, bo Dominika mówiła że jest zupełnie na odwrót ??? .
gdy adoptowałam Ritę i Ziutę było tak samo - po zamieszkaniu u nas szczurcie jakby wymienily się charakterami - Rita spotulniała, a z Ziutki zrobił się odważny zwierz; i też się zastanawiałam jak to może być :)

chłopaczki urocze! ujawniły się u nich jakieś nowe oryginalne upodobania smakowe? no i oczywiście nowe fotki bardzo mile widziane :) miziaki dla ogonkow!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Nakasha »

Śliczni panowie! Teraz już pewnie urośli, nowe fotki byłyby zdecydowanie mile widziane :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

Nie było mnie i nie mogłam dodać zdjęć ale nadrabiam zaległości.

Robienie im zdjęć jest strasznie męczące... ,,Złapanie'' ich w kadr nie jest łatwe, ale udało mi się kilka razy .
Zdjęcia z 10 października, świerzszych nie mam bo mi coś aparat szwankuje, ale wnet powinny być.

Tutaj razem
A tu siwiejący Harry :D
Harry...
...i znowu on
Nareszcie! Ron!
Ron
I ron :D

Zawiodłam się... Na tych zdjęciach w ogóle nie widać jak urosły, ale za to jak się je weźmie na ręce to czuć ;D . Teraz są jeszcze większe.

Ron przeżył już swój pierwszy zawód miłosny... Spotkał parę, pieknych kruczoczarnych skarpetek. Nie odstępował ich na krok, podczas gdy Harry biegał po kanapie. I może ta miłość mogła by trwać dłużej, gdyby nie to, że trafił akurat na ulubione skarpetki mojej mamy . Po bolesnej rozłące, już jakoś doszedł do siebie.

A wczoraj chłopcy pierwszy raz biegali po podłodze. Niestety pojedyńczo bo jak puszczałam ich razem to każdy biegł w inną strone i nie byłam w stanie ich upilnować. Harry jak tylko go zawołałam przybiegał i chodził krok w krok za mną. Ron był bardziej niezależny . Kiedy go wołałam wchodził do jakieś doniczki albo za stos gazet leżących na podłodze i udawał że go nie ma...

Harry jest większy i cięższy od Rona i zdecydowanie więcej je, ale Ron za to jest bardziej ruchliwy. Chyba trzeba będzie namówić mamę do kupna pożądnej wagi .
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Babli »

Ślicznioszki!

ps. Mamusia maluchów pozdrawia.. :D
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: odmienna »

igig pisze: Ron przeżył już swój pierwszy zawód miłosny... Spotkał parę, pieknych kruczoczarnych skarpetek. Nie odstępował ich na krok, podczas gdy Harry biegał po kanapie. I może ta miłość mogła by trwać dłużej, gdyby nie to, że trafił akurat na ulubione skarpetki mojej mamy . Po bolesnej rozłące, już jakoś doszedł do siebie.

:D to uczucie i tak było skazane na klęskę- on jeden- one dwie ;)
Widać, widać, że urośli i zmężnieli. piękne samcolki :)
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

Mój tata skombinował skądś papuziom klatkę. Chciałabym ją połączyć z obecną, tylko takie pytanie. Czym można zasłonić ,,dziury'' w klatce? Chodzi mi o te wycięcia na miski dla papug itp.

Nie długo dodam nowe zdjęcia ;).
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Nakasha »

Możesz kupić siateczkę w markecie budowlanym, wyciąć odpowiedni kształt i przyczepić zaczepami.

Albo wyciąć kawałki grubszego plastiku, wywiercić niewielkie otwory i przymocować, np. drucikiem. Można takie dziury zasłonić na wiele sposobów, tylko koniecznie takim materiałem, którego szczury łatwo nie przegryzą ;).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Harry i Ron :D

Post autor: grzesia »

Piękni panowie. A jakie mają super imiona. Szczególnie Ron - mój ulubiony bohater Harrego Pottera ;D grzesia przesyła mizianko ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”