My little girls

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

My little girls

Post autor: Rhenata »

Nie mogę sie już doczekać, a żeby zapełnić pustkę zakładam temat o moich jeszcze nie posiadanych dziewczynkach. Bédá dwie panny na włościach ;D
Przedwczoraj nawiązałam kontakt z dziewczyna która prowadzi hodowle szczurków rasowych w Cork (Irlandia) i właśnie urodziły sie małe oseski ;D Jest blada szansa ze będzie miała dwie kluseczki dla mnie. Niestety jeszcze nie wie, na 90% będę jednak musiała czekać na następny miot :'( Trzymajcie jednak kciuki,aby ktoś zrezygnował, bo ja tak bardzo pragnę tych małych paróweczek!!!
Dzisiaj miała przyjść klatka,niestety stało sie coś niesamowitego,spadł śnieg w tej strasznej krainie deszczowych alkoholowych i dostawa opóźniona . A oto klatka:
Obrazek

Calkiem niemała,dwu pokojowa :)
wysokosc - 159.5 cm
glebokosc - 63.5 cm
szerokosc - 93.5 cm
pomiędzy drutami - 15mm

Jednym słowem pałac.Juz naszyłam tuneli i hamaczkow, zbieram różności nadające sie na domki i inne.
Planuje wydać fortunę na zaopatrzenie tego potwora, ale nic mnie nie powstrzyma przed rozpieszczaniem moich dziewczyn.
Jeszcze ich nie mam a już je kocham,nienormalna jakaś jestem.Przesiaduje przed monitorem wpatrując sie w jedno jedyne zdjęcie miotu:
Obrazek

Spodziewane są: Russian Blue, Russian Blue Agouti, Russian Silver and Russian Silver Agouti wszystkie Standard.
ktoś będzie musiał mi zrobić zastrzyk uspokajający jak sie okaże ze nie dostane klusek.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: My little girls

Post autor: merch »

Super klata :)
I ogolnie fajnie :)
russian blue agouti to jeden z moich ulubionych kolorow, chciaz niektorzy uwazaja ze wyglada jak wyblakly:)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Dzięki merch.Ci niektórzy nie wiedza co mówią 8) blue rules O0.
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: My little girls

Post autor: Ivcia »

Super klatka :)
A miłość do nieposiadanych szczurów jest jak najbardziej normalna, a jeśli nie, to powiem Ci w tajemnicy, że ja też tak mam :P
Życzę powodzenia, żeby wszystko poszło po Twojej myśli.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: My little girls

Post autor: zalbi »

A ja powiem, że taka miłośc jest normalna, chyba każdy szczurolub tak ma =)

Świetna klatka, ale tylko na dwa szczury? =P
Coś mi się widzi, że dopadnie Cię gmr niedlugo...


Ja za blutkami nie przepada, chociaż sama obecnie mam jednego takiego =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Klatka przyszła!!!!właśnie została zmontowana jedna część tylko i umieszczona na szafie ,niestety warunki mi narazie nie pozwalają na całość :-[ Umeblowałam ja początkowo,muszę jeszcze dokupić prawie wszystko ,włącznie z poidłem ::)
A tu zdjęcia jak narazie pól klatki i bez szczurów:(

Obrazek

i hamaczek:)
Obrazek
Ja za blutkami nie przepada, chociaż sama obecnie mam jednego takiego =)
Eeee tam,i tak ci nie wierzymy 8)
Ostatnio zmieniony czw lut 05, 2009 1:53 pm przez Rhenata, łącznie zmieniany 1 raz.
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: My little girls

Post autor: Nue »

Super klaciocha! Też swojego czasu miałam jazdę na robienie domków, tuneli i hamaczków :D

Trzymam kciuki, żeby maluszki jak najszybciej do Ciebie trafiły :)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: My little girls

Post autor: Naixinka »

Świetna klatka, normalnie zazdroszczę bo też chciałam ją zamówić, gdyby udało się żeby mój sąsiad mi ją przywiózł do Polski. Ale niestety pogonił mnie trochę czas i zamówiłam towera (czekam na przesyłkę). A z tą miłością do jeszcze nie swoich szczurów to norma ;) Bo jak tu niby się nie cieszyć na myśl, że dwie z różowych kluseczek będą "moje" ;)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Dzięki Nue,co do hamaczkow, po prostu maszyna sie w końcu na coś zdała 8) beda tez nowe polki z pleksy prawdopodobnie,domki, kuwety fretkowe dwie na dole i zrobimy dużą kuwetę z pleksy bo to co dołączyli nadaje sie dla papużek żeby sobie srały bajerancko.
Ach hamczki i domki i......wrrrrrr
Obrazek

Naixinka co racja to racja ,jak tu nie oszaleć?! Jednak może lepiej ze zamówiłaś towera,będzie dużo poprawiania przy tej ,ale mimo wszystko to inwestycja jest O0
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: My little girls

Post autor: zalbi »

a ja na drugi raz proszę o miniaturki-odnośniki na forum.. żeby mozna było pooglądać te zdjęcia w większych rozmiarach =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Do tego jak miniaturki z tego zrobić to muszę najpierw dojść ;D Ale już sie zabieram za próby....
No i dupcia, ja zdjęcia trzymam na photobucket i tam nie ma możliwości miniaturek,chyba,nie widzę nic takiego:(
Probuje dalej ale jak nie znajdę to bada linki tylko.
http://i583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_1115.jpg
http://i583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_1116.jpg
http://i583.photobucket.com/albums/ss27 ... 1111-1.jpg
http://i583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_1114.jpg
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: My little girls

Post autor: zalbi »

na photobuctek to ja sie niestety nie znam.. =(


http://i583.photobucket.com/albums/ss27 ... C_1115.jpg
a co to jest to takie pod tą półeczką? taka kratka jakaś?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: My little girls

Post autor: Babli »

Rhenata co do photobucketa :

Zaznaczasz zdjęcia, zjeżdżasz w dół, klikasz w "generate html and img. code" (albo coś takiego ;) ), potem szukasz "IMG clickable thumbnails for message boards - recommended" i kopiujesz kod, tutaj :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Dzięki Babli,zaraz sprobuje.
A to pod poleczka...to jest właśnie półeczka ;) a na tych kratkach leży jednolity plastik.
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Ostatnio zmieniony czw lut 05, 2009 11:06 pm przez Rhenata, łącznie zmieniany 1 raz.
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”