Mały uciekający szczurek

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

rayna
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 25, 2011 10:04 pm

Mały uciekający szczurek

Post autor: rayna »

Mam malutkiego szczurka. Dziewczynkę. Na razie jedną, ale drugi szczurek będzie za 2 tygodnie. Próbuję oswoić Lucynę metodą "na siłę" . Tylko, że jej się prawie nie da złapać. Jest taka malutka. szybka i cały czas ucieka. A jak już mi się uda ją wyciągnąć i włożyć pod bluzę to ona tam nie usiedzi tylko ucieka i tak "puchrumkuje" . Czy to normalne przy tej metodzie? I Co mam zrobić? Może zmienić metodę na tą drugą " po dobroci" bo jak na razie to ona mnie chyba nie lubi i jakoś się nie pali do oswajania. :(
rayna
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 25, 2011 10:04 pm

Re: Mały uciekający szczurek

Post autor: rayna »

Dodam , że mam ją dopiero trzy dni.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mały uciekający szczurek

Post autor: smeg »

Cierpliwości, nie od razu Kraków zbudowano ;) Daj jej więcej czasu. Pod bluzą spróbuj ją jakoś utrzymać, włóż bluzę w spodnie na przykład, chwilę tam się porozgląda i zapewne będzie siedziała w jednym miejscu. Ale pochrumkiwanie to już jest oznaka problemów z układem oddechowym. Powinnaś się z nią wybrać do weterynarza. Skąd masz szczurkę i skąd będzie druga?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
rayna
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 25, 2011 10:04 pm

Re: Mały uciekający szczurek

Post autor: rayna »

to jest w sumie takie popiskiwanie. myślałam, że to normalne.
Awatar użytkownika
szop
Posty: 120
Rejestracja: sob paź 29, 2011 4:03 pm

Re: Mały uciekający szczurek

Post autor: szop »

popiskiwanie jest chyba normalne, jeśli jej za mocno nie ściskasz to może troszeczkę histeryzuje :P
ze mną: Lilo i Sophie

zapraszam wszystkich:
Szczury Szopa - http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33688
baja0799
Posty: 202
Rejestracja: pn lip 11, 2011 2:06 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Mały uciekający szczurek

Post autor: baja0799 »

A skąd w końcu jest ta szczurcia ? A druga skąd ?
Odczekaj trochę ;p Moja Rastka na początku w ogóle nie chciała wyjść do mnie z klatki ;p
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”