Potrzebuję młodej samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Potrzebuję młodej samiczki

Post autor: rastol »

Szukam do adopcji małej samiczki, moja kochana maleńka szczurcia bardzo malutka ok 9 cm bez ogonka potrzebuje towarzysza. w stadzie była dominowana w dodatku wzięłam ją zoologa(dostałam w prezencie ale wybrałam ją) tego nie pochwalacie wiem, ale ona była osowiała i chora. nie chciałam jej śmierci postanowiłam jej pomóc. siedziała sama w kącie. Nie mogę wziąć starszej bo jest za słabiutka.obecnie dostaje antybiotyki. myślę że za parę dni będzie ok, i mogę jej sprawić towarzysza. Mała ma ok 5 tygodni, max 2 miesiące ciężko mi powiedziec bo oni w tych sklepach nigdy nic nie wiedzą:( Interesują mnie okolice częstochowy, katowic, bytom, chorzów,tychy, tarnowskie góry. gdyż nie mam jak dalej dojechać. Szulam też klatki na 2 szczurki w przystępnej cenie. narazie mała jest w mniejszej bo w drugiej klatce mam starszą panią szczurcie 2 latka. I Pani szczurcia straciła siostrzyczkę niedawno - nie chce nowych przyjaciół.
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
Pokażmiswójuśmiech
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 07, 2012 1:06 pm

Re: Potrzebuję młodej samiczki

Post autor: Pokażmiswójuśmiech »

Hej, jestem z Piekar Śląskich, niedawno zakupiłam w zoologicznym szczurkę. Miala być towarzystwem dla mojej Klemy ale ta ją ugryzła i boje się je łączyć. Szczurka mlodziutka przyjazna, jeśli jesteś zainteresowana moją małą Florką to pisz na pw albo na gg: 15794574
Klementyna, Florka
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Re: Potrzebuję młodej samiczki

Post autor: rastol »

więc tak jak gadałyśmy - czekam na zdiątka , wszystkie info na gg Ci zostawiłam. daj znac tez o wymiarach małej to pomogę określić wiek. skonsultuj kichanie z wetem. bo niestey te choroby szybko postępują.
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”