Odd Eye

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Odd Eye

Post autor: Bobi »

Witam Serdecznie... Mam 25 maluszków po rodzicach Odd Eye... Maluszki mają tydzień więc jeszcze nie widać ani koloru oczu ani sierści :) Zdjęcia oczywiście wstawię jak tylko maluszki podrosną :) Chętnie będę chciał oddać je w dobre ręce dla prawdziwych miłośników tych zwierząt :) Maluszki mam z przypadku :/ Do oddania będą na terenie Warszawy po wcześniejszym skonsultowaniu wszystkiego ze mną.. NIe wysyłam zwierząt chcę widzieć komu je oddaje więc osoby chętne najlepiej aby były z warszawy chyba że mają ochotę przyjechać :) Pozdrawiam...

jako moderatorka dodam, że wszelkie dyskusje na temat Amusi będą usuwane, jak ktoś będzie szczególnie upierdliwy dostanie ostrzeżenie. nie dochodzimy kto mówi prawdę a kto kłamie, liczy się tylko to, żeby maluchy znalazły dobre domki. alken
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
Emil_Otto
Posty: 109
Rejestracja: śr kwie 18, 2012 7:34 pm
Numer GG: 41416152
Lokalizacja: Dąbrówka Marianka/Zgierz/Łódź

Re: Odd Eye

Post autor: Emil_Otto »

Jak znajdę transport to chętnie wziął bym 2 samiczki :) Wstawiaj foty maluchów na bieżąco ;)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Odd Eye

Post autor: klimejszyn »

Bobi pisze: Maluszki mam z przypadku :/
tzn ? skąd ich aż tyle ?
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

Sprzedano mi 2 samice w ciąży no i są :)
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

Emil wczorajsze zdjęcia maluszków widziałeś jak tylko trochę podrosną zrobię więcej zdjęć :)
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Awatar użytkownika
Emil_Otto
Posty: 109
Rejestracja: śr kwie 18, 2012 7:34 pm
Numer GG: 41416152
Lokalizacja: Dąbrówka Marianka/Zgierz/Łódź

Re: Odd Eye

Post autor: Emil_Otto »

Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Odd Eye

Post autor: Frugo_Frugo »

A nie myślałeś o uśpieniu maluchów ? Jest ich dużo i nie wszystkie mogą znaleźć domki ;)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odd Eye

Post autor: alken »

Frugo_Frugo pisze:A nie myślałeś o uśpieniu maluchów ? Jest ich dużo i nie wszystkie mogą znaleźć domki ;)
teraz to już za późno, usypia się w pierwszej dobie, szczurki mają już kilka dni
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Emil_Otto
Posty: 109
Rejestracja: śr kwie 18, 2012 7:34 pm
Numer GG: 41416152
Lokalizacja: Dąbrówka Marianka/Zgierz/Łódź

Re: Odd Eye

Post autor: Emil_Otto »

Frugo, jak ty możesz, takie śliczności :'( :'( Rozumiem że to by było dobre rozwiązanie, ale jednak to wymaga dużo determinacji, powiedz szczerze, uśpiła byś je gdyby były twoje ? :P Ja w życiu ;D Gdyby nie znalazły domu, to bym wydał wszelkie pieniądze by było im u mnie dobrze ;D (28, niezła gromadka, klatki na cały pokój + 2 kilometrowy wybieg xD )
Awatar użytkownika
Emil_Otto
Posty: 109
Rejestracja: śr kwie 18, 2012 7:34 pm
Numer GG: 41416152
Lokalizacja: Dąbrówka Marianka/Zgierz/Łódź

Re: Odd Eye

Post autor: Emil_Otto »

Sory, 25 ;)
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: StasiMalgosia »

Mały offtop mam nadzieję że nie dostane bana
Bobi przemyślałbym zasade "tylko osoby z Warszawy", poznanie danej osoby jest ważne ale dla 25 maluchów nie wiem czy znajdzie się tyle domków w W-wa.

Jest wiele zaufanych osób na forum które mogą za ciebie wykonać wizytę adopcjną w całej Polsce, jeśli nie wiesz komu możesz zaufać zapytaj na pw kogoś kto już jest trochę na forum, albo moda, a napewno powie ci czy to zaufana osoba i godna polecenia czy nie.

Ps nie chcę tu nikogo sam wymieniać bo napewno bym zapomniał kogoś i by się obraził :D
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odd Eye

Post autor: alken »

StasiMalgosia pisze:Mały offtop mam nadzieję że nie dostane bana
Bobi przemyślałbym zasade "tylko osoby z Warszawy", poznanie danej osoby jest ważne ale dla 25 maluchów nie wiem czy znajdzie się tyle domków w W-wa.

Jest wiele zaufanych osób na forum które mogą za ciebie wykonać wizytę adopcjną w całej Polsce, jeśli nie wiesz komu możesz zaufać zapytaj na pw kogoś kto już jest trochę na forum, albo moda, a napewno powie ci czy to zaufana osoba i godna polecenia czy nie.

Ps nie chcę tu nikogo sam wymieniać bo napewno bym zapomniał kogoś i by się obraził :D
słuszna uwaga. w przypadku osób spoza Warszawy też można sprawdzić czy dom jest dobry, prosisz kogoś z bazy wizytatorów o sprawdzenie osoby i już. transport też się na pewno znajdzie, bezpieczny.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
carrie17
Posty: 353
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Odd Eye

Post autor: carrie17 »

No i sprawa oczywista, rozdziel maluchy wg płci po 4 tygodniu życia, żeby zapobiec kolejnym ciążom.
Maluchów dużo, na samą Wawę nie ma opcji, a że jest możliwość transportu, to poproś o sprawdzenie domków w innych częściach kraju.
Awatar użytkownika
Emil_Otto
Posty: 109
Rejestracja: śr kwie 18, 2012 7:34 pm
Numer GG: 41416152
Lokalizacja: Dąbrówka Marianka/Zgierz/Łódź

Re: Odd Eye

Post autor: Emil_Otto »

A nie czasami po 5 tygodniu ? (chyba tak gdzies czytałem) :)
Awatar użytkownika
Bobi
Posty: 80
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odd Eye

Post autor: Bobi »

Chodzi mi o to że jak ktoś przyjedzie i weźmie maluszki to ok nie chcę ich wysyłać ani pks ani pociągiem bo słyszałem o przypadkach zaginięcia zwierząt... Tylko o to mi chodzi i tylko dlatego piszę że na terenie Warszawy...

Emil dziękuję za wstawienie zdjęcia :)

Co do usypania maluszków to nawet mi to na myśl nie przyszło a nawet jak by przyszło to bym nie uśpił :/ Szkoda by mi było ;/
________________
(\__/)
(=’.’=)
(”)_(”) This is ”Bunny” Copy the bunny to your personal text to help him achieve world domination, and come join the darkside.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”