ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Cheruby
Posty: 191
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 9:53 pm

ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: Cheruby »

Witam, z wielkim bólem serca, wrzucam to ogłoszenie, bo niestety jestem zmuszona oddać część mojej szczurzej rodzinki... ;( Aż chce mi się płakać, jednak przez ilość ogonków mam straszne problemy w mieszkaniu i z lokatorami, ostatnio pod moją nieobecność szczury wydostały się z klatki i zrobiły mi w mieszkaniu jesień średniowiecza... To bardzo kochane i miziaste stworzonka jednak w takiej ilości nie jestem już w stanie nad nimi panować, tym bardziej, że ostatnio muszę często wyjeżdżać i nie mam zbyt wiele czasu na opiekę nad nimi...
Podaję linka do zdjęć i opisów moich skarbków, gdyby ktoś był zainteresowany adoptowaniem któregoś proszę o jak najszybszy kontakt bo sytuacja jest dramatyczna... :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36682

Pozdrawiam
Cheruby

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36682 - Moje mordki <:3~

Obrazek
Moje słoneczka za TM: Myszka,Kasia,Bułka,Muzin
[*] [/color][/size][/b]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: akzi »

Faktycznie strasznie duzo ich masz :(
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: nausicaa »

najlepiej będzie, jeśli dodasz do ogłoszenia tutaj zdjęcia i opis charakteru każdego ze szczurków. stado jest dość duże, więc będzie ciężko, ale szczurki mają ładne kolorki futra.
a nie dałoby się jakoś lepiej klatkę im zamykać po prostu? szkody da się odkupić/naprawić.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: alken »

nausicaa pisze:najlepiej będzie, jeśli dodasz do ogłoszenia tutaj zdjęcia i opis charakteru każdego ze szczurków
i wiek
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Beliar
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 12, 2012 8:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: Beliar »

jestem ciekawy w jakim wieku jest Zośka (fuzz) :)
"Bierz tego arbuza i dawaj mi melona k".... Eris....
Natkins
Posty: 155
Rejestracja: pt lip 27, 2012 9:27 am

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: Natkins »

Zakochałam się w Łyżce i Zośce :D Też jestem ciekawa ile ogonki mają :)
Awatar użytkownika
devlish
Posty: 358
Rejestracja: sob mar 24, 2012 11:55 pm
Numer GG: 5051889
Lokalizacja: Warszawa

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: devlish »

Szczurki Cheruby są naprawdę oswojone, kochane, miziaste i śliczne. Widziałam, poznałam i mogę polecić ;)
Ja i wszystkie moje ogony trzymamy kciuki za stadko i życzymy powodzenia w szukaniu nowych domków ;)
Moje kochaski: Noc vel Mała Pała, Gryzelda, Choco i Bazylia

Moje i TŻa: Kawa, Kluska vel Guziczek i Rubi

Za Tęczowym Mostem: Księżniczka Xena i Czikusia

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36540
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: smeg »

Tak jak dziewczyny mówią - dokładny opis każdego szczurka z osobna (numerek, imię, wiek, płeć, kastrat czy nie, przechodzone choroby, zdjęcie, charakter) i wstawienie ogłoszenia na inne szczurze fora będzie bardzo pomocne ;) Jeśli adoptowałaś szczurki od kogoś z forum, ważne jest, żeby poinformować poprzedniego właściciela o tym, że musisz je oddać. Trochę lekkomyślne z Twojej strony było branie takiej ilości ogonków, sama piszesz, że nie możesz nad nimi zapanować... Niech to będzie przestrogą dla innych osób, które doszczurzają się bez opamiętania.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: mikanek »

Lekkomyślne nie jest doszczurzanie, a oddawanie z głupiego powodu...Na wychodzenie z klatki są karabińczyki, ja też muszę stosować, raz zapomniałam i zeżarły mi nowe spodnie. Miałam 8 szczurów i 1 oddzielnie plus królik= 3 wybiegi po kilkunastu godzinach pracy...Nie twierdzę, że zawsze było łatwo i przyjemnie, ale spokojnie da się zapanować nad zgranym stadem. Nie rozumiem na czym ma polegać dramatyzm i pilność tej sytuacji...
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
Cheruby
Posty: 191
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 9:53 pm

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: Cheruby »

Po pierwsze nie interesują mnie opinie doradców którzy będą mi bredzić o odpowiedzialności więc proszę sobie darować jeśli nie rozglądacie się za adopcją. Do tej pory świetnie sobie radziłam ale ostatnio często wyjeżdżam i nie mam dla nich czasu. Dramatyzm sytuacji polega na tym, że lokatorom nie odpowiadają moje szczurasy co owocuje ciągłymi kłótniami dlatego zależy mi na czasie. Jutro wrzucę konkretne opisy wszystkich ogonków bo dzisiaj mam mało czasu. Póki co do jutra zajrzyjcie do linka którego podałam. Pozdrawiam :)

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36682 - Moje mordki <:3~

Obrazek
Moje słoneczka za TM: Myszka,Kasia,Bułka,Muzin
[*] [/color][/size][/b]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: alken »

no ale chyba zdajesz sobie sprawę że tak szybko to sie takiej ilosci nie pozbędziesz? chcesz je w ogóle oddac wszystkie czy tylko zmniejszyc liczbę szczurów?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Cheruby
Posty: 191
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 9:53 pm

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: Cheruby »

Zmniejszyć liczbę. Kilka paskudek ze mną zostaje. Ale każdy jeden oddany szczurek to już jedna gęba mniej do wykarmienia więc zawsze coś

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36682 - Moje mordki <:3~

Obrazek
Moje słoneczka za TM: Myszka,Kasia,Bułka,Muzin
[*] [/color][/size][/b]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: akzi »

a moze jednak ogarniesz je ? masz je naprawde niedlugo zapewne nie udalo ci się jeszcze wszytskich oswoić z otoczeniem dlatego są takie niegrzeczne, jest wiele sposobów by zapobiec wychodzenia z klatki, śmierdzenia itp ...
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Carlotta
Posty: 53
Rejestracja: sob gru 24, 2011 10:56 pm

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: Carlotta »

Latte *.* cudo!
Awatar użytkownika
cela
Posty: 68
Rejestracja: czw lip 07, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ODDAM SZCZURKI PILNIE!!! Warszawa

Post autor: cela »

cześć chciałabym się dowiedzieć więcej na temat łyżki. Czy możesz coś mi o niej powiedzieć?
Moi Panowie : Grizwold, Kamyk, Horazon
Moje Panie: Pempuch, Czarna Stopa, Myszor, Pirat i Rubin, Mikron
W stadzie ze Śmiercią Szczurów: Szeryf, Mała, Haski, Pucio, Kangur, Malan, Gutjerez, Garincza, Biała, Mamucha [*]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”