DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lupushia
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 3:36 pm

DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Post autor: Lupushia »

Dwa białe, dobrze zakumplowane szczurki szukają domu. PILNE, są to szczury laboratoryjne i jeśli ktoś nie przygarnie ich na czas, zostaną zutylizowane.
Nie znam za dużo szczegółów, skromne info dostałam od koleżanki, która nie ma konta na Szczurach.
Proszę o kontakt, jeśli ktoś tylko jest zainteresowany i ma możliwość przygarnięcia tej dwójki.
Postaram dowiedzieć się czegoś więcej.

Pozdrawiam.
Lupa
Jeszcze niedoświadczona, ale pełna zapału i entuzjastycznie nastawiona do posiadania ogonka forumowiczka
Bardzo dziękuję za wszelkie porady i sugestie :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Post autor: klimejszyn »

samce czy samice ? oswojone ? dlaczego tak pilnie muszą zostać oddane ?
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Lupushia
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 3:36 pm

Re: DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Post autor: Lupushia »

Jak napisałam w pierwszym poście, szczury są laboratoryjne i jeśli nie trafią do rąk innego właściciela, zostaną uśpione.
Samczyki, dwa, białe. Nie znam niestety stopnia udomowienia, na razie wiem jedynie, że szczurki bardzo dobrze dogadują się między sobą.
Jeszcze niedoświadczona, ale pełna zapału i entuzjastycznie nastawiona do posiadania ogonka forumowiczka
Bardzo dziękuję za wszelkie porady i sugestie :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Post autor: klimejszyn »

dowiedz się, czy szczurki są w miarę oswojone.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Lupushia
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 3:36 pm

Re: DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Post autor: Lupushia »

Już mam info.
Chłopcy są oswojeni, rąk nie odgryzają, ale są bardzo ze sobą związani, więc bardzo byśmy chciały ich nie rozdzielać.
Pytałam o wiek, ale koleżanka nie umie go dokładnie określić. "Młode, dojrzałe osobniki".
Jeszcze niedoświadczona, ale pełna zapału i entuzjastycznie nastawiona do posiadania ogonka forumowiczka
Bardzo dziękuję za wszelkie porady i sugestie :)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Post autor: Rajuna »

Klimus, ja ich odbieram w poniedziałek, to zobaczymy jak jest i napiszę tutaj :) Być może mam dla nich DS w Poznaniu, ale muszę przekonać kumpla, że je chce, tylko o tym jeszcze nie wie ::) W razie czego - Ty masz w ogóle jeszcze pełnojajecznych u siebie czy już tylko kastraci zostali?
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Post autor: klimejszyn »

Rajuna pisze:Klimus, ja ich odbieram w poniedziałek, to zobaczymy jak jest i napiszę tutaj :) Być może mam dla nich DS w Poznaniu, ale muszę przekonać kumpla, że je chce, tylko o tym jeszcze nie wie ::) W razie czego - Ty masz w ogóle jeszcze pełnojajecznych u siebie czy już tylko kastraci zostali?
ja mam kastratów i samiczki niesterylizowane.. Fluff tylko z jajkami został, ale on nie może być z innymi szczurami.
ale myślałam, że jak pilne to wezmę na DT (tylko kuwetę trzeba załatać w klatce), ale jak mają DS, za który trzymam kciuki w takim razie.. :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: DO ODDANIA 2 szczury - PILNE (KRAKÓW)

Post autor: Rajuna »

Ok, więc chłopaków dzisiaj odbieram, czekam jeszcze na info o której.
Natomiast dogadałam się z panem, który pracuje na miejscu, a który chciałby jak najwięcej z nich uratować, że jak tylko pojawi się kolejna "partia", która nadaje się do wydania w świat, to da mi znać.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”