[TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

[TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: Flaumel »

No więc... Mając za znajomą smeg i oświadczając jej, że mogę być DT prędzej czy później musiało to nastąpić :D

Wczoraj wieczorem trafiły do mnie dwa DTciaki: u nas nazwane Arnold i Klaudiusz :) Chłopaki są płochliwi, ale miziać się dają, palec z jogurtem usiłowali pożreć :) Po 1m listopada najprawdopodobniej będą szli do kastracji. 3go listopada druga dawka antywszołowa.
Nie stroszą się na mnie, nie puszą, dają się dotykać. Przy podnoszeniu piszczą. Psa z ciekawością obwąchali. Hamak znają i lubią :) Chwilowo nic więcej nie mogę o nich powiedzieć. Więc ZDJĘCIA :D

Adopcja oczywiście standardowa - pytania przedadopcyjne (zaraz przekleję), wizyta przedadopcyjna :)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: Kluska123 »

Jacy oni są piękni! :) A skąd się wzięły u Ciebie na DT?
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: Flaumel »

Smeg odebrała ich wraz z 3ma innymi od jednej dziewczyny w Trójmieście (ona zna więcej szczegółów :) więc trzeba na nią poczekać).

A zapomniałabym - do adopcji zarówno razem jak i oddzielnie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
karolajn
Posty: 128
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 9:00 pm

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: karolajn »

W jakim wieku są?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: smeg »

Chłopcy mają rok, urodzili się we wrześniu 2011, są braćmi ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: smeg »

Szczury pochodzą z mojej zeszłorocznej interwencji z Kościerzyny - odebrałam wtedy 18 szczurów od nieodpowiedzialnych ludzi, którzy trzymali samice z samcami i pozwalali im się do woli rozmnażać. Ich matką jest Choya (niestety od niedawna już nie żyje), którą adoptowała manianera. Dzieciaki rozdzieliłam do kilku DT i wszystkie znalazły domy stałe. Te dwa i ich trzeci brat (prawdopodobnie też będzie do adopcji) były na DT u Aleks1 z Alloszczura, niestety jest ona trochę niezaradną osobą i nie udało się jej do tej pory znaleźć im domów stałych. Wzięłam je więc z powrotem do siebie.

Chłopcy niestety nie byli w dzieciństwie ani później dobrze socjalizowani, więc piszczą przy podnoszeniu, ale wydaje mi się, że jeszcze dadzą się przekonać do tego, że głaskanie jest fajne ;) Nie są agresywni wobec człowieka, ale jeden z nich jest dość dominujący i tłuką się miedzy sobą, dlatego będą kastrowani. Po kastracji na pewno będą spokojni ;)

Jeden jest większy, waży ok. 600 g, drugi trochę mniejszy - mniej więcej 500 g. Po kontroli u weterynarza, są zdrowi, są tylko w trakcie leczenia z inwazji wszołów.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: manianera »

Och, synkowie naszej Choyuni :(
Na zachętę mogę powiedzieć, że ich mama była przeuroczą szczurką o zwariowanych pomysłach, bardzo łagodną, pełną czaru i radości mimo nieciekawych losów. Mimo niemłodego wieku łatwo przyzwyczaiła się do nowego miejsca, ludzi, do ostatniego dnia roznosiła ją energia. Biorąc pod uwagę jej wcześniejsze losy była bardzo dobrego zdrowia. Jeśli chłopaki odziedziczyły po niej style spania - nowi opiekunowie będą mieli radochę z oglądania brzuszków i nóżek w rozmaitych konstelacjach :D !
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: fixatiffka »

czy do adopcji tylko razem czy niekoniecznie?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: smeg »

Niekoniecznie ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
karolajn
Posty: 128
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 9:00 pm

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: karolajn »

Wysłałam już odpowiedzi na pytania ;)
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: fixatiffka »

ja także :)
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: Flaumel »

Chłopaki jutro o 13 będą kastrowani, więc prosimy o kciuki! :)
Obrazek
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: fixatiffka »

no to zaraz... :)
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: wiewi »

kciuki za chłopaków zaciśnięte :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [TRÓJMIASTO] 2 szczury husky

Post autor: Flaumel »

Dziękujemy za kciuki, chłopaki wrócili prawie że w całości :D Pojutrze kontrola. Już łazikują, a nawet bardzo :)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”