Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Skunksik
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 5:25 pm

Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Skunksik »

Witam

W połowie września przygarnęłam z zoologa dwumiesięczną samiczkę dumbo - wiem, że tego się nie robi - więc nie krzyczcie. Chciałam, żeby moje dwie starszawe już panienki miały nową koleżankę. Zanim zdążyłam je połączyć okazało się że Mała jest w ciąży - choć sama wyglądała jeszcze jak osesek. Urodziła 28 września - 6 kluseczek. Trzy umarły w pierwszej dobie - ale trzy udało jej się wykarmić. I tym sposobem w klatce tymczasowej z jednej panienki zrobiło się 4. Wszystkie są czarnymi kapturkami (a mama jest beżowym kapturkiem dumbo) - ale każda jest inna. Jedna jest dumbo, jedna zwykłym kapturkiem a jedna kręconym - nie wiem jak się nazywa ta odmiana. Zamierzałam je wszystkie zostawić, ale życie jak zwykle pisze różne niespodzianki. Mój mąż jest żołnierzem i właśnie dostał przeniesienie. Co oznacza przeprowadzkę w trybie pilnym.
Dwie moje staruszki zabierze sąsiadka - ale one już pewnie i tak długo nie pożyją. A mi został miesiąc na znalezienie domów dla całej czwóreczki młodych łobuziaków.

Dlatego proszę - jeżeli ktoś chciałby przygarnąć którąś z dziewczynek lub wszystkie - piszcie. W Łodzi i okolicach mogę podwieźć maluchy. Dziewczyny są cudowne - od oseska brane na ręce, nie boją się ani ludzi ani hałasów.

Nie mam zdjęć bo nie posiadam aparatu. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia zrobione telefonem - na maila albo mmsem.

Czas mam do 15 stycznia. Pomóżcie.
bronxck
Posty: 8
Rejestracja: sob lis 10, 2012 10:56 am

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: bronxck »

Z chęcią przygarnę dwie najmłodsze samiczki. Jestem z Kielc i w tym momencie mam już dwie samiczki. :) Odezwij się na PW
Kropeczka[*]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Malachit »

Wrzucam zdjęcia samiczek z czasów, kiedy były malutkie (jak tylko dostanę nowsze to dorzucę)
ObrazekObrazekObrazek
Wyszukiwarka nie gryzie
Marek21000
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 7:02 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Marek21000 »

Witam! Dziś zmarła jedna 1,5 roczna dziewczyna z mojej parki. Druga smutna makabrycznie. czytam od godziny i zdecydowalismy w domu, że natychmiast niezbędny jej towarzysz. Tylko nie wiem: jedna młoda czy dwa? I czy to na pewno dziewczynki ??? :) Chcialibyśmy je jak najszybciej. Odpisz proszę w miarę mozliwości pilnie. Pozdrawiamy :)
Marek21000
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 7:02 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Marek21000 »

Acha - jesteśmy z Łodzi! Bałuty, okolice Bałuckiego Rynku.
Skunksik
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 5:25 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Skunksik »

Zdaje się że już wszystkie cztery panienki znalazły dom - chyba że nie znajdziemy transportu do Kielc i Opola.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: madziastan »

Przygarnęłaś? Za darmo z zoologa czy jak?
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Skunksik
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 5:25 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Skunksik »

madziastan pisze:Przygarnęłaś? Za darmo z zoologa czy jak?
Dokładnie - za darmo z zoologa. Kiedyś rozmawiałyśmy o miejscu, w którym często robię zakupy.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: madziastan »

A jak za darmo to dobrze :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
patrycj
Posty: 24
Rejestracja: pt gru 14, 2012 9:25 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: patrycj »

Mogłabym przygarnąć jedną jesli nie znajdziesz transportu,a znajdziesz transport do Krakowa.
Skunksik
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 5:25 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Skunksik »

patrycj pisze:Mogłabym przygarnąć jedną jesli nie znajdziesz transportu,a znajdziesz transport do Krakowa.
Z transportem chyba naprawdę będzie krucho - jeżeli chodzi o Opole. Bo Na Kielce chyba da się zorganizować.
Skunksik
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 5:25 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Skunksik »

Odświeżam temat bo nadal mam 2 dziewczynki do oddania - czarne kapturki urodzone 28 września - jeden dumbo a jeden rex. Sprawa jest dość pilna - czas mam maksymalnie do 15 stycznia.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Malachit »

Zdjęcia: (nie wiem które dokładnie na nich szczurki jeszcze szukają domu)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wyszukiwarka nie gryzie
Skunksik
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 5:25 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Skunksik »

Do oddania są dwa czarne kapturki - dumbo i rex. Sorki za jakość zdjeć ale nie posiadam aparatu.
Trzynastka
Posty: 135
Rejestracja: ndz gru 23, 2012 12:15 pm

Re: Łódź - 4 młodziutkie samiczki do oddania

Post autor: Trzynastka »

aktualne?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”