[SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILNE!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

[SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILNE!

Post autor: spinka2430 »

Z przyczyn osobistych i niezależnych ode mnie jestem zmuszona oddać moje dziewczyny :( Jest mi bardzo ciężko pisać ten wątek więc bardzo proszę osoby które mają zamiar mnie oceniać o powstrzymanie się i nie komentowanie !
Piszę ten wątek by znaleźć moim dziewczynom dobry dom taki jaki miały u mnie, ich wątek prowadziłam tu na forum od sierpnia wtedy zaczęła się moja przygoda z tymi przemiłymi stworzeniami http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... start=1500 - tu możecie wszystko o nich przeczytać
Dziewczyn jest pięć :
Szajba I Beza huskie - dwie siostry mają 9 miesięcy
Szyszka córka Szajby husky- 7 miesięcy
Dakota szaro agouti dumbo- 6miesięcy
Basia brązowy kaptur dumbo - 5 miesięcy
Dziewczyny są bardzo ze sobą zżyte więc nie oddam ich osobno możliwość w parach ale najlepiej jak by ktoś zabrał całą piątkę. Są bardzo grzeczne oswojone.
Bardzo proszę o dokładne czytanie wątku, nie decyduje kolejność zgłoszeń !! Jeśli ktoś weźmie całą 5 to oczywiście oddam dziewczyny z akcesoriami i transporterem. Jeśli jednak nie uda się znaleźć odpowiedzialnego kochanego domu dla całej piątki, to rzeczy oddam z dziewczynami według potrzeb

Zamieszczam kilka zdjęć dziewczyn reszta jest w wątku http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... start=1500

dziewczyny razem
Obrazek

Basia
Obrazek
Obrazek

Dakota
Obrazek
Obrazek

Beza
Obrazek

Beza i Szajba
Obrazek

Szajba
Obrazek
Obrazek

Szyszka z Basią
Obrazek

Szyszka
Obrazek

SPRAWA JEST BARDZO PILNA !! Nie będę ukrywać że bardzo bym była szczęśliwa jak by się ktoś znalazł ze Szczecina mogłabym odwiedzać dziewczyny czasem, więc jeśli zna ktoś ze Szczecina jakąś osobę która by była w stanie przygarnąć dziewczyny to bardzo proszę o kontakt i pomoc.
Proszę kontaktować się przez PW lub na maila agatagdak@wp.pl pamiętajcie nie decyduje kolejność zgłoszeń !
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: xiao-he »

W ostateczności mogę dać DT w Krakowie... Bardzoo mi przykro że musisz je oddawać :(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: spinka2430 »

Xiao bardzo Ci dziękuję postaram się znaleźć jakiś transport może uda mi się coś poszukać , ale nie chcę by dziewczyny były rozdzielane bardzo mi na tym zależy bo nie wybaczyłabym sobie gdyby nie mogły być razem :( :(
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: madziastan »

Życzę jak najlepszego domku!!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: ssylvusia »

spinka2430 pisze:Xiao bardzo Ci dziękuję postaram się znaleźć jakiś transport może uda mi się coś poszukać , ale nie chcę by dziewczyny były rozdzielane bardzo mi na tym zależy bo nie wybaczyłabym sobie gdyby nie mogły być razem :( :(
Spineczko kochana, strasznie mi przykro, że musisz oddać dziewczyny. Co się stało? (oczywiście nie musisz odpowiadać, domyślam się, że musiało wydarzyć się coś naprawdę poważnego, że podjęłaś tak trudną decyzję). Jeśli byłaby taka potrzeba, to mogę je przetrzymać na dzień lub dwa jako przystanek transportowy. Gdybyś tylko potrzebowała pomocy, pisz śmiało.

Trzymaj się cieplutko, wierzę, że dziewczyny znajdą odpowiedni domek.

Pozdrawiam i całuję,
S.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: ssylvusia »

Och Boże, to miało być PW ::)
ObrazekObrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: spinka2430 »

Sylvussia kochana :)
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: spinka2430 »

we wtorek mogę sama przywieść dziewczyny do Wawy jednak zanim trafią do Xiao do Krakowa potrzebne jest DT w Wawie czy ktoś ma taką możliwość ??
Obrazek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: gosja1 »

Spineczko, jak tam? Jak się masz? co z dziewczynami?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: xiao-he »

Dziewczyny rodzielemy i we wtorek (bodajże) 2 z nich (chyba Szyszka i Szajba) jada do nausicaai, a pozostałe 3 (Dakota, Beza i Baśka) jadą do mnie do Krakowa, wszystkie na DT :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: nausicaa »

Dwie dziewczyny (samiczka mink dumbo i niebieska kapturka dumbo) są u mnie od czwartku w nocy.
Wczoraj obie miały rujkę, chyba wyczuły obecność samców, nawet kastrowanych.
Założę dziewczynom osobny wątek adopcyjny, kiedy się trochę ogarnę. Będą szukać domu razem.
Są super oswojone, niczego się nie boją, miziaki z nich straszne:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: xiao-he »

No tak, o to mi chodziło ale imiona mi się pomyliły chyba :P Do mnie kobiety przyjadą we wtorek wieczoram :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: nausicaa »

Ja nie wiem, jak one mają na imię, więc piszę po umaszczeniu :)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: spinka2430 »

Moje kochane dziewczyny :) tęsknię za ńimi strasznie :( taka cisza w domu :( Xiao do Ciebie bedzie jechała Szajba Beza i Szyszka :) ale i tak pewnie w nowym domu bedą miały nowe imiona :( ehhhh...... Ale wiem ze trafiły w dobre ręce i na pewno znajda dobre domki :)
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] ODDAM 5 WSPANIAŁYCH OSWOJONYCH DZIEWCZYN PILN

Post autor: xiao-he »

My się o to postaramy ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”