Oddam dwa kochane szczurki w dobre ręce. Koszalin, Słupsk.

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Martita
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 18, 2012 6:22 pm
Numer GG: 538684
Lokalizacja: Koszalin/Słupsk

Oddam dwa kochane szczurki w dobre ręce. Koszalin, Słupsk.

Post autor: Martita »

Witam

Z ogromną przykrością muszę poszukać dobrej duszyczki, która przygarnie moje szczurasy :( niestety ktoś kto je zakupił jako wspólne zwierzaki, zostawił je a ja byłam zmuszona zmienić miejsce zamieszkania. Niestety właściciel mieszkania nie pozwala mi na posiadanie moich zwierzaków. Z bólem serca zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Są to dwa samce, praktycznie od samego początku są razem i zależy mi żeby tak zostało. Są mądre i kochane, całkowicie oswojone. Jeden szary (Punkt) drugi biały z szarym kantorem (Dj). W razie pytań proszę pisać na: em.dabliuu@gmail.com
Awatar użytkownika
Martita
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 18, 2012 6:22 pm
Numer GG: 538684
Lokalizacja: Koszalin/Słupsk

Re: Oddam dwa kochane szczurki w dobre ręce. Koszalin, Słups

Post autor: Martita »

Martita pisze:Witam

Z ogromną przykrością muszę poszukać dobrej duszyczki, która przygarnie moje szczurasy :( niestety ktoś kto je zakupił jako wspólne zwierzaki, zostawił je a ja byłam zmuszona zmienić miejsce zamieszkania. Niestety właściciel mieszkania nie pozwala mi na posiadanie moich zwierzaków. Z bólem serca zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Są to dwa samce, praktycznie od samego początku są razem i zależy mi żeby tak zostało. Są mądre i kochane, całkowicie oswojone. Jeden szary (Pinky) drugi biały z szarym kapturem (Dj). W razie pytań proszę pisać na: em.dabliuu@gmail.com
Awatar użytkownika
Ala.g
Posty: 10
Rejestracja: czw kwie 11, 2013 8:05 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Oddam dwa kochane szczurki w dobre ręce. Koszalin, Słups

Post autor: Ala.g »

Potrzebujemy transportu ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”