Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

tosia2902
Posty: 151
Rejestracja: sob mar 30, 2013 3:06 pm
Numer GG: 47886797
Lokalizacja: BYTOM

Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: tosia2902 »

Mam 2 samiczki i szukam samca do rozmnożenie. Mieszkam w Bytomiu to z pobliżu Katowic.
Bardzo mi zależy .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: ann. »

tosia2902 pisze:Mam 2 samiczki i szukam samca do rozmnożenie. Mieszkam w Bytomiu to z pobliżu Katowic.
Bardzo mi zależy .
Pozdrawiam

I tutaj nie znajdziesz. Nie popieramy BEZMYŚLNEGO rozmnażania zwierząt. Proponuję przejrzeć dział adopcyjny. Mnóstwo bid szuka domu. Nie zabieraj im tej możliwości rozmnażając tylko dla swojego widzimisię.
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
sisay
Posty: 185
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 12:47 am
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: sisay »

A to wyskoczyła jak filip z konopii :)))
Niezłe forum wybrałaś dziewczyno, nie ma co :P
Już nie poszukuję samiczki dumbo rex w kolorze czarnym! :D Dziewczynki http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39979

TRIK - Szkolenie psów w Gliwicach: www.szkolenie-gliwice.pl
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: emi2410 »

tosia, na tym forum nie popieramy rozmnażania. A dlatego, że nie znasz genów szczurów, które mnożysz, nie znasz przodków, sprowadzasz na świat chore genetycznie maluchy. Kolejnym powodem jest to, że już wystarczająco ogonów szuka domów. Ostatnio była akcja z kilkudziesięcioma ogonami, więc na prawdę pomyśl. Odbierasz im w ten sposób szansę na dom. Od rozmnażania są zrzeszone hodowle, znające się na genetyce. Chcesz mieć więcej szczurków - adoptuj samiczki lub kastratów, ale proszę Cię, nie rozmnażaj.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
tosia2902
Posty: 151
Rejestracja: sob mar 30, 2013 3:06 pm
Numer GG: 47886797
Lokalizacja: BYTOM

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: tosia2902 »

To nie są moje widzimisię po prostu bardzo chcę mieć młode i oczywiście właściciel samca dostanie jednego maluszka!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: ann. »

nie no, ręce mi opadają do samej ziemi.
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: emi2410 »

Nie rozumiesz ile jest potrzebujących szczurów? To są Twoje widzimisię, bo to Ty chcesz. Tyle, że nie myślisz o tym, że sprowadzasz na świat chore zwierzęta, które przez Twoją głupotę będą cierpiały.
Nikt tu Ci szczura do rozmnożenia nie wyda. Chcesz maluszki, to może zastanów się nad byciem domem tymczasowym dla jakiejś ciężarnej szczurci w potrzebie, choć wątpię żebyś taką znalazła.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: Nietoperrr... »

Może sama siebie rozmnóż?Będzie fajnie,będą maluszki...
A tak na poważnie,nikt Ci tu nie wyda szczura do bezmyślnego rozmnażania.Jest tyle zwierzaków,czekających na dom - dużych,małych,szczurów,myszy,kotów,psów.Po co kolejne sprowadzać na świat,skoro tych niechcianych jest już cała masa?To świadczy jedynie o Twojej bezmyślności.
Rozumiem,że jeżeli nie znajdziesz chętnych na maluchy,to wszystkie zostają u Ciebie,masz pewnie na to warunki ;)
Dopóki nie trafiłam na forum,też nie wiedziałam,że szczurów nie kupuje się w zoologach,nie rozmnaża się dla swojego widzimisię.Może poczytaj tu ciut trochę,zanim następnym razem napiszesz pierdoły ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
sisay
Posty: 185
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 12:47 am
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: sisay »

Jeśli bardzo chcesz mieć młode to zrób sobie sama...

I tak, to jest widzimisię.
Już nie poszukuję samiczki dumbo rex w kolorze czarnym! :D Dziewczynki http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39979

TRIK - Szkolenie psów w Gliwicach: www.szkolenie-gliwice.pl
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: Sky »

Żywe stworzenia to nie zabawki. Na forum nie popieramy rozmnażania szczurów przez osoby nie zarejestrowane w SHSR.
Bardzo dużo bezdomnych stworzeń szuka swojego miejsca, rodzą się niechciane mioty, szczury przez bezmyślne rozmnażanie są obciążone genetycznie i szybko odchodzą przez wrodzone wady czy skłonności do różnych chorób. Co zrobisz z przykładowymi 20 maluchami? Nie łatwo znaleźć wszystkim dom, a może się urodzić jeszcze więcej. Zwykły egoizm i chęć posiadania 'słodkich maluszków'? Co na to rodzice? Bo wątpię, żeby pisała to osoba pełnoletnia i samodzielna finansowo.
Polecam lepiej pomóc i przykładowo zająć się np. jakąś ciężarną samicą, lub taką po porodzie, chociażby z obecnej akcji we Wrocławiu, niż sprowadzać na świat kolejne niechciane szczurki.
Mam nadzieję, że dotarło to do autorki tematu, zamykam.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szukam samca szczura do ... (Śląsk)!!

Post autor: Paul_Julian »

To ja tylko dodam, że tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=163& ... 20#p950320 Tosia już zaadoptowała zwierzaki:
tosia2902 pisze:Adoptowałam 2 samiczki od Bezy są kochane zdrowe, oswojone i łagodne. Zachęcam do adopcji.
Naprawdę polecam.
Pozdrawiam
Tosia, masz już dwójkę samiczek i tych zwierząt NIE WOLNO rozmnażać, poniewaz grozi to tym, ze urodzą sie chore zwierzaki.
Beza Ci zaufała i oddała maluszki. Teraz, czytając, że chcesz je rozmnożyć , tak naprawdę ma prawo wziąć je od Ciebie z powrotem. Własnie dlatego, ze takich szczurów sie nie rozmnaża.

Resztę już Ci powiedzieli inni użytkownicy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”