[WARSZAWA +] Samiczka kaptur - Mała Mi

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nikky
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 22, 2009 7:22 pm

[WARSZAWA +] Samiczka kaptur - Mała Mi

Post autor: Nikky »

1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: Samica

3. Wiek szczurów: ur. 11.01.2013 r.

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Będę się starała dowieźć sama, gdyby nie było możliwości przez forum.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Jest do dosyć młody, nie funy i zagubiony szczur. Jest terytorialny - w klatce potrafi złapać palucha (nie do krwi), być może to dlatego, że się boi. Poza klatkę zachowuje się grzecznie, sama wraca do klatki. Jest bardzo czysta, co chwilę się myję. Potrzebuje dużo czasu, by nabrać zaufania.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Poza klatkę - sama wskakuje na ręce, biega. Zjada grzecznie kaszki z palca, bez podgryzania. Gdy podchodzi się do klatki wygląda z ciekawością.

9. Stosunek do innych szczurów: Nie wiem, aczkolwiek mieszkała z innymi samicami.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Samiczkę wzięłam tylko dlatego, że pilnie potrzebowała DT, inaczej miała zostać oddana nawet na karmę. Początkowo miała zostać u nas, ale po rozmowie z weterynarz, która poznała trochę nasze stadko, musiałabym wykastrować 5 szczurów...

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: -
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: -

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela:
Wizyta przed adopcyjna w miarę możliwości, o ile sama nie dowiozę szczura. Podpisanie umowy adopcyjnej i aktywny kontakt ze mną :) W razie problemów ze szczurem w przyszłym domku, zobowiązuję się zabrać ją z powrotem do siebie.

16. Zdjęcia szczurów: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

17. Kontakt:
GG: 2744648
Na forum.

18. Kilka słów o szczurze:

To wszystko co wyżej + mała potrzebuje na prawdę odpowiedzialnego domku. Nie reagowała z wrogością na pokazanego jej szczura, ewentualnie mogę spróbować ją przedstawić kastratowi gdyby ktoś obawiał się o jej stosunek do innych. Mimi waży obecnie 230 gram i jest bardzo drobniutka. Mimi urodziła się po wpadce samicy z zoologicznego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”