PIRATKA i APARATKA do oddania! BIELSKO-BIAŁA

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
amallord
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 02, 2013 11:08 am

PIRATKA i APARATKA do oddania! BIELSKO-BIAŁA

Post autor: amallord »

Witam!

Mam do oddania do adopcji dwa szczurki (dziewczynki) Piratke i Aparatke. Trafiły do mnie bo właściciel się wyprowadzał i chciał je wyrzucić na ulice. Przygarnąłem je do siebie tymczasowo na zasadzie domu tymczasowego i poszukuje pilnie dla nich domu. Piratka jest czarna z białym brzuszkiem i ma około roku. Aparatka jest łaciata, troche mniejsza i młodsza.Dostałem je wraz z niewielką 60cm klatką którą oczywiście oddam wraz ze szczurkami. Szczurki są ze sobą od małego dlatego nie chce ich rozdzielać i proszę o adopcję od razu dwójki. Są bardzo towarzyskie i przytlaśne. Piratka ma od dziecka zabliźnione jedno oczko (nie wiem czy go nie otwiera czy po prostu nie ma go wcale ale raczej to drugie) a Aparatka w pełni zdrowa. Szczurki są bardzo sympatyczne jednak nie mogę ich trzymać u siebie w nieskończoność ponieważ mam już psa i dwie koszatniczki i bardzo małe mieszkanie dlatego proszę o pomoc! Jeżeli nie możecie adoptować to udostępnijcie chociaż na facebooku! Będę bardzo zobowiązany!

Miejsce adopcji: Bielsko-Biała
warunki: spisanie umowy adopcyjnej z przyszłym właścicielem (osoba pełnoletnia lub wraz z rodzicem)

Oto zdjęcie wraz z ogłoszeniem które zrobiłem:
Obrazek


Pełne zdjęcia, opis i więcej informacji pod adresem http://koszatka.pl/content/13-adopcja
Awatar użytkownika
Yen
Posty: 181
Rejestracja: wt lut 12, 2013 11:46 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: PIRATKA i APARATKA do oddania! BIELSKO-BIAŁA

Post autor: Yen »

hop hop

dziewczyny są prześliczne, czy naprawdę nikt nie chciałby dać im domku?
Ze Mną:Erato, Awantura, Mickiewicz, Rozalia Rozalinda Pierwsza oraz Mafinka

Za TM Michelle, Niunia, Tycia, Liberia, Ruby oraz 2 żołnierzy o nieznanych imionach

nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39583
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: PIRATKA i APARATKA do oddania! BIELSKO-BIAŁA

Post autor: ^Yuuhi^ »

Aktualne?
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: PIRATKA i APARATKA do oddania! BIELSKO-BIAŁA

Post autor: maua_czarna »

Po umówieniu mogę przewieźć do Kobióra (czyli w stronę Katowic) pociągiem. Niedaleko, ale może ktoś będzie chciał.
Nie zaglądam tu już zbyt często, więc na Fb https://www.facebook.com/mauaczarna to ja :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
voyo
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 06, 2013 4:14 pm

Re: PIRATKA i APARATKA do oddania! BIELSKO-BIAŁA

Post autor: voyo »

Dalej aktualne?
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: PIRATKA i APARATKA do oddania! BIELSKO-BIAŁA

Post autor: limomanka »

Czy szczurzyce są jeszcze do adopcji? Wstawiać na fb (tu informacje?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”