Oddam w dobre ręce szczurzycę Lusię ( Łódź )

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Edit
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 7:10 pm

Oddam w dobre ręce szczurzycę Lusię ( Łódź )

Post autor: Edit »

Lusia jest szczurkiem zakupiony w sklepie zoologicznym w listopadzie 2012 roku, mając wtedy ok. 6 tygodni, jest bardzo przyjazną i kochaną szczurzycą nie sprawiającą problemów. Jest niewielkich rozmiarów z szaro białym futerkiem. Ze względów na problemy zdrowotne mojej mamy jestem zmuszona oddać zwierzaczka w dobre ręce. Chciałabym, aby Lusia trafiła do osoby mającej własną hodowlę, gdyż potrzebuje ona towarzystwa innych szczurów. Wraz ze zwierzaczkiem oddam klatkę z wyposażeniem.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem 512-382-621 ( Edyta - mama ) lub 509-736-230 ( Sara - właścicielka szczurka ).

Serdecznie pozdrawiam
Sara.
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Oddam w dobre ręce szczurzycę Lusię ( Łódź )

Post autor: pauliska »

Lusia już u mnie, zadbana , kochana przez swoje opiekunki szczurka, pomimo za małej klatki i braku towarzystwa nie mogę nic złego zarzucić Sarze i Jej mamie. Teraz Lusia zostanie u mnie już na zawsze, nie mogłam patrzeń na łzy i smutek właścicielek szczurki i nie zgodzić się na to by została. Lusia już zawsze będzie szczurkiem Sary,która będzie nas odwiedzała jak najczęściej ,zgodziłam się na 15 szczurka w postaci Lusi bo widać,że nie została ona oddana bez powodu, zostałam bardzo ładnie potraktowana i wiem,że w razie potrzeby mogę liczyć na wsparcie Sary i jej mamy :) Chciałabym,żeby wszyscy oddający szczurki tak bardzo je kochali i nie oddawali ich bez poważnego powodu. Temat do zamknięcia :D
Edit
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 7:10 pm

Re: Oddam w dobre ręce szczurzycę Lusię ( Łódź )

Post autor: Edit »

Bardzo chcemy podziękować Paulinie za przyjęcie Lusi do siebie. Lepszego domu nie mogliśmy sobie wymarzyć dla naszego szczurka.
Mamy nadzieję, że Lusia zaakceptuje nowe "towarzystwo" i będzie szczęśliwa w nowym domu. ;)

Pozdrawiamy Sara i Mama
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”