Agata i Dziewuchy witają!!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szczurxxx:-D
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 6:53 pm

Agata i Dziewuchy witają!!

Post autor: szczurxxx:-D »

Może w nieodpowiedniej kolejności - najpierw były ogłoszenia, ale dopiero teraz czas mi pozwolił na dłuższą chwilę przed kompem...

Prawie trzy miesiące temu nabyłam na giełdzie zoologicznej dwie szczurki. Zakup nie był planowany, ponieważ ledwo odchorowałam stratę mojej kochanej szczurki i obiecałam sobie że to już koniec... Stojąc obok wielkiego pudła z gryzoniami patrzyłam na ludzi podchodzących i proszących: poproszę dwa, poproszę pięć, Pan złapie z dziesięć... na miesiąc będzie spokój. Jak podeszła miła starsza Pani (przeurocza, przesympatyczna) i powiedziała te dwa największe poproszę, malutka będzie miała wyżerkę - to aż mnie serce zabolało. Szybko zabrałam te "największe" ze sobą... zapłaciłam po 6zł za sztukę :-X

Szara szczurka (dumbo) była bardzo spokojna, cicha, przyjazna dla człowieka. Biała kapturzyca do dzisiaj ma opory żeby ją na ręce wziąć - urządza lament świętokrzyski.

Jakimże zdziwieniem dla mnie okazał się fakt że ta oto mało miła Panna wkrótce została mamą... Pomyślałam że dlatego była niemiła hahahah, ale jak za dwa dni urodziły się kolejne to już nie było mi tak wesoło :-\

I tak zostałam z 14-stoma młodymi i dwiema mamami... Po ogłoszeniach w necie udało mi się rozdać maluchy poza dwoma samczykami które w ostateczności zachowam dla siebie (konieczna będzie kastracja). Wszystkie dzieciaki mają super domki - jestem w stałym kontakcie z dziewczynami i często też dostaję od nich milusie fotki. POZDRAWIAM!!!!!

Tak trafiłam na Wasze Szczurksowe Forum. Planuję powiększyć stadko o dwie samice (Fuzzunię i czarnulkę dumbo) jeśli tylko uda mi się oddać samce - pięć sztuk to dla mnie maksimum ;) Jeśli nie - panowie zostaną z nami, ale będą musieli przejść mały zabieg :'(

Ja i moje małe koleżanki: Wściekła, Nusiul i moja kochana Bejbi (wróciła do mnie z adopcji) witamy Was bardzooooooo :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Agata i Dziewuchy witają!!

Post autor: unipaks »

Witaj na naszym forum :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”