[Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

[Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS

Post autor: margot1408 »

Chodzi o ogłoszenie ze Szczurzych Adopcji z 16 listopada:
https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcj ... 8449499936

Uzyskałam dzisiaj informację, że szczury zostały porzucone przez właściciela, są karmione, ale przebywają razem w małej klatce, w nieogrzewanym pomieszczeniu - więc sprawa jest pilna :( . Postaram się jutro po nie podjechać, ale mam tylko jedną zapasową klatkę (i to małą), dlatego potrzebna jest pomoc - DT, albo chociaż pożyczenie drugiej klatki...
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS/klatka

Post autor: noovaa »

mietek1817@wp.pl - to jest mail PACZKA, mówi że ma klatkę, tylko trzeba by ją jakoś dowieźć ;) . Prosił o kontakt.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS/klatka

Post autor: margot1408 »

Niestety nie mogę wysłać maila do PACZKA - dostaję informację "Niedostarczona poczta - zwrot do nadawcy".
Ale bardzo dziękuję za pomoc :) Drugą klatkę pożycza mi madziastan, więc sytuacja jest na razie opanowana.

Szczurki już są u mnie: 2 roczne samiczki i jeden roczny samczyk (niekastrowany).
Od sierpnia przebywały w klatce za małej nawet dla chomika, prawie bez kontaktu z ludźmi (pani która zamieściła ogłoszenie przychodziła je karmić). Mimo to towarzystwo jest w dobrej kondycji, trochę wystraszone, ale zainteresowane i nie boją się dotyku.
Na razie DT/DS szuka tylko samiec - nie chcę żeby siedział sam, zwłaszcza że jest najbardziej wystraszony. Poza tym nie mam miejsca na trzy klatki :-\ Wygląda na uległego. Jest ślicznym dumbo rexem husky, tymczasowe imię Baranek:
Obrazek
Co do samiczek, to nie wiem czy nie są w ciąży. Na 90% nie. Samiec na pewno jest płodny, bo miały już z nim miot, ale prawdopodobnie warunki w jakich teraz przebywały sprawiły, że nie było młodych.
Samiczki też są dumbo, niebieskie, jedna gładka, druga puchata:
Obrazek Obrazek Obrazek
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS/klatka

Post autor: margot1408 »

Edit: Proszę któregoś z modów o usunięcie z tytułu klatki :)
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS

Post autor: IHime »

Łatwiej by było, gdybyś napisała do któregoś z nas bezpośrednio, bo tak to ciężko prośbę zauważyć. Ale już zrobione. :D

Szczurusie są śliczne, na pewno komuś wpadną w oko. Samczyk jest cały biały czy ma czarne włoski?
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS

Post autor: margot1408 »

Ok zapamiętam, dziękuję :)
Samczyk ma tylko kilka srebrnych włosków na karku. I wczoraj wieczorem powędrował do DS :D

Samiczki mogę wydać po 11 grudnia, obowiązuje ankieta przedadopcyjna, nie decyduje kolejność zgłoszeń. Muszą być adoptowane razem, bo są bardzo zżyte ze sobą.
Dziewczyny są bardzo szybkie, na wybiegu cały czas szaleją. Na razie są płochliwe, uciekają z byle powodu, ale natychmiast wracają ;) Potrzebują trochę czasu i uwagi, na początku są trochę nieufne, ale szybko robią postępy. Lubią włazić pod bluzę i w rękawy. Wygląda na to, że od małego miały kontakt z ludźmi, tylko ta trzymiesięczna izolacja tak na nie wpłynęła.
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS

Post autor: alinak »

W jakim wieku są dziewczyny?:)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS

Post autor: alinak »

przepraszam za gapiostwo już doczytałam ::)
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS

Post autor: margot1408 »

Ogłoszenie nieaktualne.
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź] Pilnie potrzebne DT/DS

Post autor: olgapsiara »

Mają dom ?
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”