Oddam 2 szczurki Samce, 1rok+ GDAŃSK,SOPOT,GDYNIA

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

micia125
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 01, 2014 10:11 pm

Oddam 2 szczurki Samce, 1rok+ GDAŃSK,SOPOT,GDYNIA

Post autor: micia125 »

Z przykrością oddam szczurki. 2 samce. Niekastrowane (nie ma potrzeby. nie są agresywne w stosunku do siebie ani człowieka).
Oddaje je z uwagi na alergie. Od samego początku jak delikatnie mnie podrapały to piekło mnie to miejsce jeszcze tydzień. Od miesiąca dostaje plam na ciele. Nie jest to wina ściółki etc. Alergicznie reaguje na ich mocz. Dermatolog powiedziała mi, że jeżeli chce się przestać drapać jak pies i chce by plamy zniknęły to nie mogę ich dotykać. A co to za sens by siedziały cały czas w klatce? Chce by miały kochający dom, kontakt z człowiekiem. Są mega tulaśne i urocze.
Oddam tylko w dobre ręce. Nie dam ich dla dzieci ale dla dorosłej osoby, która wie jak obchodzić się ze szczurami. Wie co wolno a co nie.
Najlepiej takiej, która miała/ma szczurki.
Co do klatki możemy się dogadać. Nie jest duża ale służyła im głównie jako sypialnia.
ps. Te szczurki to są moje ukochane misiaki i byłabym wdzięczna gdyby nowy opiekun/opiekunka przesyłał/a mi czasem ich zdjęcia...

Szczurki to mieszańce dumbo rex i husky.
Więcej informacji pod 535666775
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Oddam 2 szczurki Samce, 1rok+

Post autor: Marzka95 »

Alergię da się leczyć! Dodaj zdjęcia, na pewno ułatwi adopcję :) . Takie moje pytanie, mówisz, że cały czas siedzą w klatce, a potem piszesz, że klatka służy za sypialnię to jak jest w końcu? Czy może źle zrozumiałam? ;) Trzymam kciuki, aby szybko znalazły dom.
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Oddam 2 szczurki Samce, 1rok+

Post autor: Paul_Julian »

Marzka, to chodzi o to, ze gdyby zostaly z opiekunką to by musiały siedziec w klatce ze względu na alergię :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Oddam 2 szczurki Samce, 1rok+

Post autor: Marzka95 »

Ale teraz są z właścicielką, czyli wychodzi na to, że siedzą czyż nie?
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Oddam 2 szczurki Samce, 1rok+ GDAŃSK,SOPOT,GDYNIA

Post autor: Paul_Julian »

Mam już informację od opiekunki, że szczurki znalazły dom :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”