oddam szczurka w dobre rece [Krakow]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

maniac4rat
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 10, 2015 2:46 pm

oddam szczurka w dobre rece [Krakow]

Post autor: maniac4rat »

Szukam domu dla samczyka Latka. Nie wiem jak dokladnie zaczac opis historii tego szczurka gdyz sam nie dawno zostal przezemnie adoptowany.
Moze tak.....
Mam ponad 1.5 rocznego samczyka ktory zostal sam z powodu choroby kolegi. Postanowilem adoptowac szczurka "staruszka" aby dac mu nowy dom a mojemu kompana. W trakcie odbioru szczurka okazalo sie ze podane przez pania wlasciciel informacje mijaja sie z prawda. Szczurek mial byc o wiele starszy a ma ok 6/7 miesięcy. A na dodatek "w plecaku" powazne problemy z ukladem oddechowym. Mialem go nie brac ale widzac zachowanie Pani nie moglem tak po prostu odejsc i go zostawic gdyz na pewno nie skonczylo by sie do dla niego dobrze. Ewidentnie chciala sie go pozbyc.
Dlaczego szukam domu dla szczurka....?
Poniewaz jest mlodym szczurem i potrzebuje kompana w swoim lub podobnym wieku. Chetnego do zabaw i brykania a moj to juz nie ta zywotnosc co wczesniej. Kolejna sprawa jest to ze nie decyduje sie na kolejne szczurki ze wzgledu na wyjazd w przyszlosci. Roznica między nimi jest duża co widac po ich zywotnosci. (Choc jeszcze szczurasow nie laczylem).
Latek ma ciemnorubinowe oczka, pokryty dlugim gladkim futerkiem koloru bialego, przy czym grzbiet jest czarno -szary (husky), uszka standard. Chcialbym jeszcze zaznaczyc ze jedna z lapek ma 6 paluszkow. Nic wiecej nie zaobserwowałem do tej pory.
Podjąłem sie jego leczenia.

Cos o szczurku...
Pomimo tej choroby jest bardzo energiczny i ciekawski, ma apetyt ale jest bardzo plochliwy. Caly czas staram sie cos robic w strone jego oswajania. Mysle ze jest na dobrej drodze ale jak wiadomo wymaga to czasu.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

[imghttp://s17.postimg.org/eg04vxdqn/20150510_131654.jpg][/img]

Obrazek
maniac4rat
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 10, 2015 2:46 pm

Re: oddam szczurka w dobre rece [Krakow]

Post autor: maniac4rat »

Obrazek
maniac4rat
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 10, 2015 2:46 pm

Re: oddam szczurka w dobre rece [Krakow]

Post autor: maniac4rat »

Obrazek
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: oddam szczurka w dobre rece [Krakow]

Post autor: Tofcia »

Jaki ma ogonek czyściutki. Poszło pw
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”