Moje pociechy i ich klatka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Emiliana »

MIA :)

Od początku przyjacielska, zawsze chętna do zabaw, pierwsza do wyjścia z klatki, kochana świruska
Obrazek

COLA i MARA

Cola (szaro - biała), największa w klatce, złośnica, uwielbia zakamarki i ciemne miejsca, jak już jej odbije, to jest najzabawniejszą istotką jaką poznałam, pieszczoszka i dominantka, czasami płochliwa, ale przeurocza.

Mara (czarna, w klatce od niedawna)

Na razie się poznajemy :)
Obrazek

Domek moich maluchów

Jakoś 150cm wysokości... uwielbiam tę klatkę i one chyba też :)
Obrazek
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: cane »

Strasznie pusta ta klatka... Zapełnij ją może jakiemiś tunelami czy hamakami - dziewczyny na 100% się ucieszą :)
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Emiliana »

Mam zamiar znaleźć jakiś fajny konar, który będzie przechodził przez całą długość klatki :)
Na razie jest pusto, bo ostatnio zmieniałam klatkę, poprzednia była o połowę mniejsza (tam już nie było miejsca).
Jak najbardziej... dodatkowe domki będą, bo mam słabość do kupowania im co rusz czegoś nowego :D
Awatar użytkownika
Vikikkii
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 01, 2015 1:39 am

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Vikikkii »

Śliczne dziewczynki ;)
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: cane »

Właśnie zauważyłam jak ślicznie udało ci się uchwycić Mię [?] w trakcie lotu ;D .

Z klatką najważniejsze, że masz łapacze - przy takich wysokich klatkach upadek mógłby być niebezpieczny ;). A z nowymi domkami to może pomyśl o jakimś sputniczku? Nie słyszałam jeszcze o szczurku, który by sputnika nie lubił... U mnie nawet alfa-Ania jest skłonna tulić Tego Małego gó*** [czyt. najmłodszą Nietoper, która lubi po Ani poskakać i ją powkurzać >:D ], jeśli jest to warunek zmieszczenia się w sputniku ;D
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Emiliana »

cane pisze:Właśnie zauważyłam jak ślicznie udało ci się uchwycić Mię [?] w trakcie lotu ;D .
Masz rację, to Mia :)
cane pisze:...może pomyśl o jakimś sputniczku?
Przyznam, że od zawsze patrząc na sputniki myślałam, że plastikowy "domek" musi być kiepskim pomysłem, ale nawet na tym forum widzę go u wielu osób i skoro piszesz, że Twoje szczurki tak go kochają... to chyba i moim podaruję takie udogodnienie :)
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Emiliana »

No i jest sputnik :) I faktycznie go polubiły ;)

Obrazek

Obrazek
Lola3002
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 12, 2015 9:08 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Lola3002 »

Słodkie masz szczurki :-*
Takie pytanie... skąd masz hamaczek z grubych sznurków? Wygląda interesująco ;)
Lola
Basia
Maja
Buba
Zuzia
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Emiliana »

Lola3002 pisze: Takie pytanie... skąd masz hamaczek z grubych sznurków? Wygląda interesująco ;)
Kupiony na ebayu ☺️
Lola3002
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 12, 2015 9:08 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Lola3002 »

Dzięki za odpowiedź. Zaraz wchodzę na e bay :)
Lola
Basia
Maja
Buba
Zuzia
Awatar użytkownika
Newbie8
Posty: 170
Rejestracja: wt lut 17, 2015 8:58 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Newbie8 »

Śliczne dziewuszki :-D
Ale ten sputniczek to chyba ten mniejszy rozmiar? Czy tylko przy tej wielkiej klatce tak wygląda? ;-)
Plastiki to bardzo dobre rozwiązanie do szczurzych klatek. Nie wchłaniają moczu (a co za tym idzie - nie zasmradzają się) i łatwo się je myje. Tylko trzeba pamiętać żeby wkładać coś do środka żeby wchlaniało mocz - jakieś szmatki, polarki czy ręczniki papierowe. Wystarczy raz dziennie wymienić :-) do klatki polecam też koszyki plastikowe - do kupienia w każdym supermarkecie, moi panowie uwielbiają :-)
Ze mną: Benek, Ziomek, Wacek i Afekt <:3~ <:3~ <:3~ <:3~

Za TM: 5 szczurzych duszyczek
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Emiliana »

Nawet nie wiedzialam, ze sa rozne rozmiary sputnikow :-) w sklepie byl tylko taki. Ale, ze mieszcza sie w nim dwie szczurki, to raczej wiekszego mi nie trzeba :-) jednak planuje dokupic jeszcze 2, aby kazda miala jeden dla siebie :-)
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: cane »

Też pierwsze słyszę o sputnikowych rozmiarach... ale faktycznie ten twój wygląda na jakiś taki maławy :P.

Ps. Gwarantuję ci, że jak dokupisz jeszcze 2 sputniki to... wszystkie szczury będą gnieść się w jednym ;D .
Awatar użytkownika
Newbie8
Posty: 170
Rejestracja: wt lut 17, 2015 8:58 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Newbie8 »

I szczochać na siebie nawzajem. Przecież tak jest najfajniej >:D
Ze mną: Benek, Ziomek, Wacek i Afekt <:3~ <:3~ <:3~ <:3~

Za TM: 5 szczurzych duszyczek
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Re: Moje pociechy i ich klatka :)

Post autor: Emiliana »

cane pisze:Gwarantuję ci, że jak dokupisz jeszcze 2 sputniki to... wszystkie szczury będą gnieść się w jednym ;D .
Na pewno masz rację, bo one kochają się przytulać, gnieść i włazić na siebie :P Ale drugi pewnie dokupię, aby miały możliwość wyboru lub chociaż "wędrówek" z jednego do drugiego :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”