[KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Kradnie papier.

Post autor: myszka »

a czemu nie moz być papieru w klatce? ci sprzedawcy są naprawde bardzo intrygujący :P
A wracając do tematu, to maja Aferka będąc już babcią odkryła papierowe powołanie. darałam kartki z bloku, i rozkładalam po całym pokoju, a Afercia zbierała je wszystkie i znosiła do klatki :) wyglądała komicznie, bo często kartka nie mieściła się w drzwiczkach i bidny szczurek po wielu próbach spadał na podłogę :roll: ale była uparta, ah była... :)
eve81
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 03, 2005 7:48 pm

Kradnie papier.

Post autor: eve81 »

:-( No tak mi powiedzial ten facio ze sklepu.Ze najlepiej to zeby szczurek byl bezpieczny to w ogole go nie dotykac,absolutnie zadnego papieru w klatce,zabawki zrobione samodzielnie przyspiesza odejscie z tego swiata itd.Najlepiej zeby Dżuma siedziala caly dzien i tylko jadla.Dlatego tu jestem.I juz wiem co dla mojego maleństwa najlepsze.TONY PAPIERU DO GRYZIENIA... :D
eve81
Cyc
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 06, 2005 7:56 am

Kradnie papier.

Post autor: Cyc »

ja mam sczuraka dopiero od wczoraj ale cos mi sei wydaje ze jakby tak siedzial caly czas w klatce, nie dotykajac go to by predzej z samotnosci padł ;)
ale dobrze ze jest to forum od razu zaczzelem moja szczurzyce oswajac i dzisiaj juz mi na reke wchodzi (nie trzeba z klatki sila wyjmowac hehe ;P :))
Na razei jeszcze nie kradnie niczegio i nie żre papieru..ale to dopiero drugi dizen ;)
a tak baj de łej ten sprzedawca sam ci wyjal tego szczura z klatki czy ty to musialas zrobic? moze sie brzydził i dlatego kazal go nie dotykac ;D
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kradnie papier.

Post autor: Fam »

sprzedawca do bani, mi szczurasa sprzedawala skolei baba co maial parocentymetrowe tipsy pomalowane na rozowi i myslalam ze mie zje jak jej powiedzialam zeby szczurasa wyciagla, boze i to za ogon tym paskudztwem moja mala podnosila jedza
za tęczowym mostem: Karolcia
Karcia
Posty: 16
Rejestracja: wt maja 10, 2005 5:21 am

Kradnie papier.

Post autor: Karcia »

Spoko, wystarczylo ze mnie w domu 5 dni nie bylo (tymrazem nie moglam go zabrac, zawsze go zabieram ze soba) i na znak oburzenia i protestu zniknal mi ze sciany plakat... teraz jak mu zmieniam sciolke to odrazu papierowe reeczniczki dostej na zrobienie sobie gniazdka, teaz juz mu ten szal przeszedl , ma nowe upodobanie KABLE!!! i wsyztsko co gumowe!!!! eh... co ja sie znim mam... :lol:
hm..................??!!
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kradnie papier.

Post autor: Fam »

guma to to co szczury luba najbardziej, nie wiem czy ma taki niesamowity smak czy konsystencja je pociaga, ale nie moga sie oprzec, moja kocgha ladowarki do nokji
za tęczowym mostem: Karolcia
Karcia
Posty: 16
Rejestracja: wt maja 10, 2005 5:21 am

Kradnie papier.

Post autor: Karcia »

hehe ja swoja w ostatniej chwili uratowalam zanim wgryzl ie do srodka ... co tam ze druciki na wierzchu... ale dziala... :D
hm..................??!!
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Kradnie papier.

Post autor: Ewqa »

Kilka dni temu sprzatałam biurko. Nigdy nie było takiego poruszenia u moich szczureczek. Radosnie podskakując w błyskawicznym tempie wyniosły mi wszystkie luźne kartki. Oczywiście to nie to samo jak niby przypadkiem zostawiam chusteczki albo kartkę żeby sobie ukradły ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kradnie papier.

Post autor: Fam »

ja ostatnio zrobilam szczurolci zabawe, wciagnij papier toaletowy... urwalam dlugi kawal i jedna strone przelozylam przez prety, mslalam ze baedzie sie dlugo bawila, a to po minutce cale 2 metry byly w klatce
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
tulpenik
Posty: 199
Rejestracja: czw sie 18, 2005 12:46 pm
Lokalizacja: Szczecin

Chce zabra? obr?czk?

Post autor: tulpenik »

Od jakiegoś czasu mój szczurek konsekwentnie (przy każdej okazji) próbuje zabrać z mojego palca obrączkę. Wiecie coś o zamiłowaniach szczurów do metali szlachetnych?
Bez szczurków
Felcia [12.2004 - 11.02.2006]
Radha [7.10.2005 - 2.04.2007]
Misza [8.2005 - 13.11.2007]
http://tulpenik.fotosik.pl/albumy/85457.html
Bez psa
Fafik [29.06.2007 - 28.05.2009]
http://picasaweb.google.com/tulpenik/Fa ... directlink
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Chce zabrać obrączkę

Post autor: ESTI »

Moje uwielbiaja gryzc pierscionki, ale nigdy nie zabierają - bo sie nie daje wycyckac z bizuterii. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Chce zabrać obrączkę

Post autor: Lulu »

cos w tym musi byc, moje tez lubia bizuterie ;) ale ona chyba preferuja bardziej kolczyki.

nauczona doswiadczeniem nigdy nie daje sie zblizyc szczurowi do miejsca gdzie jest swiezy kolczyk. jak mialam dopiero co przekuty pepek i bolalo mnie to jak diabli, Osama zrobil mi niespodzianke. lezalam na lozku, on wskoczyl, przyszedl sie popiescic, i zaczal isc w strone moje brzucha. i z nienacka chwycil kolczyk w zeby i chcial z nim uciekac... az sie zwinelam z bolu :evil:

i znowu ten sam szczur: Osama, nauczyl sie kiedys wyjmowac mi kolczyk z nosa. za kazdym razem jak byl blisko mojej twarzy probowal go ukrasc. i tak nauczylam sie, ze nie moge go dopuszczac w okolice mojego nosa ;)
kiedys nawet probowal mi ukrasc kolczyk z jezyka :roll:

obecne szczury najbardziej lubia kolczyk w brodzie. na szczescie juz wszystko tam jest wygojone, wiec czasam pozwalam im sie nim pobawic :twisted:

co do pierscionkow to zauwazylam, ze lubia je lizac. i chyba wiem dla czego.... jak myje rece to nie zdejmuje pierscionkow, wiec musi na nich zostawac troche mydla ;) widac szczury to kreci... ale nie pozwalam im na lizanie pierscionkow :twisted:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Chce zabrać obrączkę

Post autor: Ewqa »

Nie nosze kolczyków ani pierścionków, ale moje szczury uwielbiają kraść łańcuszek, więc jednak cos w tych metalach byc musi.
Poza tym Luna zabierała mi plaster naklejony na palec.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Chce zabrać obrączkę

Post autor: KasiaGdańsk »

Moja też mi próbuje zabrać obraczkę. czuję jak wsuwa te swoje żółte ząbki pod spód, aż mnie ciarki przechodzą jakby mnie nimi zahaczyła...:)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Chce zabrać obrączkę

Post autor: Mycha »

[quote="LuLu"]wiec musi na nich zostawac troche mydla widac szczury to kreci...[/quote]
One generalnie lubią chemię :-/ Kremy też ubóstwiają zlizywać...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”