[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Krysia
Posty: 17
Rejestracja: sob cze 04, 2005 8:47 am

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: Krysia »

szukam dobrego weta we wsi  :lol:  Białystok kto pomoze?
Ostatnio zmieniony sob lis 10, 2007 6:35 pm przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Romanek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 04, 2005 6:58 pm

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: Romanek »

brrr juz ci mowilam slonko zebys poszla do dr ramm :)
Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego, czego jeszcze mi brak...Starczy gdy kocham, huczy las i wieje wiatr...
Ewelka
Posty: 26
Rejestracja: czw cze 23, 2005 5:54 am

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: Ewelka »

ekhem...po pierwsze Białystok to nie wieś ;D
a do weta możesz iść np. do dr Lenkiewicz
W oczekiwaniu na szczurki... =]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: Nakasha »

Nazwisk nie znam, ale są to osoby przyjmujące przy ul. Zwycięstwa 26 b [szczególnie taki ciemnowłosy mężczyzna po 40-tce]. Moim zdaniem to najlepsi weterynarze. Z kolei nie polecam lecznicy przy ul. Białostoczek, bo tam został zabity mój szczur, przez głupi błąd lekarki. Niezłe kobiety są przy ul. Białówny [może nawet o nich piszecie ;) ].
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: marlena91 »

na białostoczku wet jest ok. Tylko ta pani wet nie doswiadczona zabbardzo. a panowie sa ok ;)
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: Mageda »

Ja byłam dziś ze swoją szczurcią na Zwycięstwa 16 - jest to ta sama lecznica co na Białostoczku.
Przyjeła nas tam Pani.

Czy ktos moze wcześniej już był u niej ?


P.S.
CHciałam iść na Zwycięstwa 26b, ale nie mogłam znaleźć, znalazłam tylko budynek stary do rozbiórki o numerze 26, nigdzie 26b nie znałazłam .....
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
ailurus
Posty: 14
Rejestracja: sob maja 06, 2006 12:33 pm

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: ailurus »

W Białymstoku najlepszą lecznica jest canwet na Zwycięstwa 26b. Szczegolnie dr Maria Rudobielska. Wprawdzie nie leczyłam tam moich szczurów tylko psa i koty ale babka ma wyczucie i niepotrzebnie nie truje zwierząt. Naprawde polecam!
el_pablo
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 9:01 pm

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: el_pablo »

http://free.of.pl/s/szczury/chorob2.html
LECZNICA DLA MAŁYCH ZWIERZĄT
ul. Białówny (koło METRA)
BIAŁYSTOK
Grupa trzymająca kciuki
Na szczęście są ludzie dla których szczur znaczy więcej niż wydane kolejne 10 zł
od 15.08.2006 Saphira i Frida :)
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: ula_cz »

chciałabym powiedzieć że dr Rudobielska nie pracuje w Canwecie tylko obok:-). Natomiast nie polecam Canwetu ponieważ moja koleżanka tam poszła ze swoim królikiem i jakas młoda lekarka źle obcięła zęby krolikowi (za wczesnie królik nie mial nawet 6 miesięcy po konsultacji z innymi weterynarzami okazało sie że to za wcześnie) i teraz biedny króliczek musi co 2 tygodnie jeździć obcinac zęby bo rosną mu one nie do góry tylko do przodu :?
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
ailurus
Posty: 14
Rejestracja: sob maja 06, 2006 12:33 pm

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: ailurus »

To prawda, pracuje w SANO. Rudobielska kastrowała mojego samca. Wszystko super.
Ula
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 01, 2006 1:36 pm

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: Ula »

Witam
W Białymstoku od czasu do czasu przyjmuje doktor Bielecki. Taką informację dostałam w lecznicy dla małych zwierząt na ulicy Wesołej. Od bardzo miłej pani doktor Agnieszki Kapusty. Od razu poleciła mi iść do niego jak obejrzała mojego szczurka i stwierdziła że pomóc nie potrafi bo takiego przypadku jeszcze nie miała :(. Żeby się do niego dostać trzeba umówić się telefonicznie nr tel. do lecznicy w której przyjmuje: 085 7412394. Lecznica mieści się na ulicy Piastowskiej 11a w tym samym budynku co biblioteka.
Ula
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: Fusher123 »

a czy komus wiadomo cos o lecznicy na zielonogórskiej??? miałbym tam najblizej jak po szkole wroce do domu to nawet na zielonogorska bedzie daleka droga (mieszkam troszke za bialymstokiem) a co dopiero na zwyciestwa...
Ostatnio zmieniony ndz gru 03, 2006 6:50 pm przez Fusher123, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
malfas
Posty: 73
Rejestracja: czw lut 17, 2005 11:35 am
Kontakt:

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: malfas »

mam taką prośbę. bo musze się udac do weta
podajcie jakies numery adresy i nazwiska, a nie tak kazdy sobie. weźcie tez to pod uwage ze moze ktos spoza miasta chciec się wybrac do normalnego weterynarza, i moze tez nie miec czasu by chodzic i szukac, zwłaszcza ze moze byc koniecznosc umowienia się na wizytę
Ostatnio zmieniony ndz gru 17, 2006 9:35 pm przez malfas, łącznie zmieniany 1 raz.
malfas
Posty: 73
Rejestracja: czw lut 17, 2005 11:35 am
Kontakt:

[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: malfas »

no wiec byłem dzis w canwecie, na ulicy zwyciestwa 26b, zaraz obok w tym samym budynku jest sano tam przyjmuje rudobielska. nie wiem, planowałem isc do sano chyba, ale numer miałem do canwetu. zastszerzen zadnych. za zabieg usuniecia nowotworu zaplaciłem 70zl, lekarz bardzo miły, taki kolo 40 ciemne wlosy wąsik. sympatyczny i raczej wie co robi, sprawił wrazenie odpowiedzialnej osoby.
tu zeby podpowiedziec wszystkim którzy nie moga trafic

z ulicy zwyciestwa skrecamy za polmozbytem ( idac od strony pkp) i do konca uliczką, tam jakas szkoła jest na koncu, to naprawde blisko, skrecamy w brame, betonowe stare slupy ogrodzenia. ogolnie znajduje się tam inspektorat weterynari i 3 leczynice, sano, canwet i luna lub jakos podobnie, ale luna wyglada na salon urody. chipy dla psów, kąpiele itp.
ah jak wejdziemy przez tą bramę to idziemy prosti i po prawej stronie stoją budynki i tam są lecznice oraz sklep eskulap, z rzeczami dla psów i kotów. sano jest pierwsze, canwet jest w rogu budynku.

zastrzezen na razie zadnych nie mam, bo szczura jeszcze się nie rpzebudziła. dostała zwiekszoną dwake narkozy, bo najmniejsza nie podziałała. troche się martwię bo jest........no taka.......nijaka, spi i tyle, nie rusza się, ale oddycha normalnie
czas pokaze co bedzie
Malina
Posty: 8
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 12:41 pm

RE: [BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: Malina »

Przychodnia weterynaryjna "ZWIERZAK"
ul.Piastowska 11A Bialystok
085 74 123 94

czynne:
Pn-Pt 8-20
Sb 9-16
Nd 10-15

Specjalista od malych zwierzat jest
lek.wet Agnieszka M. Lenkiewicz

Serdecznie POLECAM ta klinike. Od wielu wielu lat lecza moje zwierzeta nie tylko szczury ale i moje psy i koty. Bardzo jestem zadowolona ze moje zwierzeta maja taka opieke.
Ostatnio zmieniony śr mar 14, 2007 9:24 pm przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”