Ulubione kolory szczurzastych;)

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: Ewqa »

Teoretycznie to szczury kolorów nie widzą albo widza je słabo, a jednak moje omijają żółte rzeczy. tzn:
- nie sikają na żółtą półkę (mają do wyboru jeszcze niebieską i czerwoną, te namietnie obsikują)
- nie chcą jeść z żółtej miseczki (nawet jogurtu, a w czerwonej może być)
- zeżarły 2 sznurki+hamaczek, a żółte sznurki były nietknięte. :shock:

Co wy na to? Czy macie jakieś doswiadczenia z lubieniem/nie lubieniem kolorów przez wasze ogonki?
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: Mycha »

Hmm... Intrygujące :)
Moje raczej jak "zwykłe szczury" nie zwracają uwagi na kolor... Miały natomiast żółtą wanienkę do kąpieli i nie unikały jej, a wręcz przeciwnie :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: ESTI »

Pierwsze słyszę, ale może Twoje szczury maja taki fetysz. :lol:
Obrazek
EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: EmDżi »

moj to zarowno wszytko go ciekawi i zarazem wszytko ma w ...ogonku ;]
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: limba »

Moje żółty kolor uwielbiaja...patrz moja ściana.... :twisted:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: falka »

Gdyby żółty był tak znienawidzonym kolorem to jak by się czuła Iset u mnie w pokoju? Żółte ściany, zabudowa... :P A gerberka zje obojętnie z jakiej miseczki... hihihi
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: merch »

Moje pocieły równo zółte sznurki do bielizny :))). za dobrze by było :)) wystarczyłoby na zółto kabelki pomalować :)a i złółty segregator tez zjadły :)). a co do kolorów to lubia ciemne po prostu. A w zóltej poscieli tez sie zakopywały , widać posciel na tyle fajna ze może być i żółta :)
Pozdr dla żółtofobów.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: Lulu »

z tym zoltym to cos musi byc ;)

Osama swojego czasu mial mala zolta miseczke. kochal ja. zawsze ja zdejmowal z klatki i z nia spal. kiedys wymyslil sobie, ze przeprowadza sie do kanapy. zabral sianko, jakies szmatki i... swoja zolta miseczke ;)
kris
Posty: 104
Rejestracja: śr sty 12, 2005 3:12 pm

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: kris »

no fajnie by bylo gdyby szczurki nie sikaly na zolty kolor :) tylko kupki bym musial wyjmowac,a sikalyby w pokoju :D bo klatke mam zolta :] tzn prety sa biale
Ze mną :
Ratta ( husky )
Milka ( czarnuszek z białymi ślaczkami na brzuszku :D )
w moim sercu ŚP Mamuśka( 16.05.2005)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: Ewqa »

Widać moje to takie psycholki z tym żółtym. Nawet hamak musiałam wymienić bo miał żółty wzorek to obwąchały i poszły spać na twardej półeczce. Teraz jak mają niebieski hamak (takie szmatki były pod ręką) to śpią obie.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: Agata »

[quote="LuLu"]z tym zoltym to cos musi byc ;)

Osama swojego czasu mial mala zolta miseczke. kochal ja. zawsze ja zdejmowal z klatki i z nia spal. kiedys wymyslil sobie, ze przeprowadza sie do kanapy. zabral sianko, jakies szmatki i... swoja zolta miseczke ;)[/quote]

Och, jakie to urocze... :)

Moja Dziunia raczej nie zwraca uwagi na kolory, no bynajmniej ja nic nie zauważyłam. ;)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
kris
Posty: 104
Rejestracja: śr sty 12, 2005 3:12 pm

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: kris »

no hmm... ale zauwazylem ze jak Ratta byla w starej klatce(byla tam zolta drabinka wsadzona jak pieterko) to spala zawsze na tej drabince ;] teraz milka robi to samo ;],a na czerwonej drabince nie chce/chciala spac ;]
Ze mną :
Ratta ( husky )
Milka ( czarnuszek z białymi ślaczkami na brzuszku :D )
w moim sercu ŚP Mamuśka( 16.05.2005)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: nezu »

Ewqa, a moze one maja zle doswiadczenia z jakims zoltym przedmiotem?
Albo moze zwierzeciem? Moze osa je kiedys zaatakowala.
Prawda jest taka ze zwierzak pourazowo zraza sie do przedmiotow czy zwierzat w kolorze czy ksztalcie podobnym do przedmiotow/zwierzat ktore im kiedys zalazy za skore.
Nie zawsze tak jest ale z tym zoltym kolorem wyglada mi podejrzanie :)

Zmora z Mala Mi czuja nieodparty pociag do czarnego koloru.
Kochaja dekorowac nim swoje gniazdo.
Nie policze wam ile dzieki temu stracilam bluzek (wyszarpane dziury), skarpetek (w calosci do gniazda i dopiero tam siepane na kawaleczki) i khm...majtek.. =='..traktowanych jak skarpetki.

Troche sie wycwanilam i juz chowam swoje czarne rzeczy poza zasiegiem ich zebow ale jak wszyscy szczuromaniacy wiedza jesli juz szczur sie na cos uprze nie ma praktycznie przeszkody ktorej by nie pokonal, tudziez miejsca do jakiego by nie dotarl.

Dochodzi do tego, ze juz po nocach sni mi sie ze te wredoty podle buszuja mi w szafie i z radoscia robia mi z bluzki koronke... _-_
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: Ewqa »

Nie patrzcie już na moje szczury bo to mutanty ;)
Czytałam, że szczury nie lubia zapachu lakieru do paznokci i z pewną nieśmiałością ;) zabrałam się za malowanie w ich obecności. A tu niespodzianka: Luna kradła mi buteleczkę albo pedzelek, Norka usiłowała wejśc w to wszystko. I co ja mam o tych paskudztwach mysleć ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Ulubione kolory szczurzastych;)

Post autor: lajla »

hmm u mnie Floyd nie gryzl bialych kabli, nigy zawsze sie bral za czarne, bialych nawet nie probowal, a nie sadze zeby w sklepie zjadl bialy i go pokopalo :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”