Odszedł Bolek.

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Yaber
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 09, 2005 5:34 pm

Odszed? Bolek.

Post autor: Yaber »

Mieszkały razem. Lolek starszy (biało-czarny) Blolek (beżowo-biały) młodszy o ok 2 miesiące. Nadanie imienia wynikało z braku wiedzy zastępującego sprzedawcę w sklepie zoo. Mówił, że to samczyk stąd Lolek. Później dołączył do Lolka Bolek - też ona :lol: Lolek wścipski, myszkujący wszędzie nie usiedział w miejscu na moment. Bolek typowa nieśmiała ciamajda. Łaził wszędzie za Lolkiem. Mieszkały razem przez rok. Czas od czasu biły się a to dlatego, że Bolek potrafił skradać się powoli jak ninja do Lolka i zabierać mu jedzenie. On był typowym magazynierem. Śmiałem się z niego, że przez kraty mogłby Titanika przeciągnąć byle go mieć u siebie w klatce. Pomimo tych walk razem leżały jeden na drugim i było spoko. Bawiły się i czyściły razem. Parę dni temu podczas naszego obiadu podrzuciłem im makaron gotowany. Najpierw Lolkowi a potem obowiązkowo Bolkowi (bo podchodził zawsze i czekał przy kratkach na jedzonko). Oba jadły. Poszliśmy do pokoju obok. Nagle słyszymu jak przez dosłownie sekundę się biły - nic nowego. Pomyśleliśmy, że Bolek znów zaczepia Lolka a ten go "ustawia". Następnego dnia rano uzupełniem jedzonko i wodę. Bolek niby spał. Wróciliśmy później do domu. Bolek siedzi osowiały odwrócony tyłem. Wziąłem go na ręce a pod spodem jakoś dziwnie mokry. Coś jakby wylweało mu się z pyszczka. Odseparowałem go od Lolka żeby go nie uraził. Poszukaliśmy w necie numer telefonu do weta który ma dyżur. Wet zapytał ile ma lat i co mu jest. Niestety był w terenie, mówił żeby przyjechać następnego dnia po 16 będzie na miejscu. Rano dałem Bolkowi do picia mleko bo nic nie chciał jeść. Z pracy wróciliśmy tak szybko jak to możliwe żeby zawieść Bolka do weta. Niestety, Bolek już nie żył. :cry: Zrobiłem oględziny. Na języku miał takie 2 małe miejsca jakby ściągniętego naskórka. Może to z tej przyczyny zakończył żywot :?: Nie wiem. Zrobiłem pogrzeb w ogrodzie pod drzewkem. Teraz Lolek chodzi i szuka Bolka. Jest osowiały i siedzi skulony w klatce. Jak go wypuścimy to chodzi po całej kuchni i szuka, szpera. Szkoda, że Bolek odszedł tak szybko. :-(
Kilka fotek naszych zwierzaków. http://www.pets.lan-cut.com/index.html
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

Odszedł Bolek.

Post autor: Czarna20 »

przykro mi [']
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odszedł Bolek.

Post autor: Lulu »

smutno :-(
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Odszedł Bolek.

Post autor: myszka »

Jej... ['] :-( bardzo mi przykro...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Odszedł Bolek.

Post autor: ESTI »

Wspóczuję. :-(

[']
Obrazek
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Odszedł Bolek.

Post autor: knautia »

bardzo mi przykro :-(
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Odszedł Bolek.

Post autor: krwiopij »

[']
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Odszedł Bolek.

Post autor: soho »

['] buuu :(
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odszedł Bolek.

Post autor: limba »

Strasznie mi przykro :cry: :cry: ['][']['] Trzymaj sie!!
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”