Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: mlodyszyna »

moja mala tez wraca na kupe do klatki! :) albo na spanie ! ale czasem lubi sie przespac poza klatką :) klatka u mnie tez jest na biorku ale to dla niej nie problem :)
liex
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 17, 2004 12:46 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: liex »

Moja Milcia nie załatwia się byle gdzie:) Jak jest wypuszczana po pokoju i zechce się jej jeść, pić czy załatwić się to wspina się na łóżko i z niego skacze na stół, na którym stoi jej otwarta klatka.Poźniej idzie spać za klatką w kącie. Żadko kiedy zsika mi sie na ramieniu. Ale za to jak ją puszcze na trawe to chwilkę pobiega sobie i się zkupczy a po tym myje się i przychodzi do mnie. Jak piesek :P
Milka - od 11.12.04r.
gruby1232
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 3:20 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: gruby1232 »

A mój Filip większą potzreba załatwai tylko w klatce 8) gorzej z tą mniejszą ale traktuje to jako znaczenia terenu ;)
Ostatnio zmieniony ndz lut 12, 2006 11:44 pm przez gruby1232, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: sachma »

moje szczury biegaja godzinke, czasem mniej i wracaja same do klatki .. zjedza pokimaja zalatwia sie i znow ruszaja po za klatke :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Azi »

Młode są na razie wypuszczane kontrolowanie, więc nie mają możliwości same wracać. Klatka Dzikiej stoi na szfce i szczurcia nie ma do niej dostepu "z terenu", ale za to potrafi mi przekazać, że chce już do klatki : podchodzi pod rękę i liże ją zawzięcie nie dając się odpędzić. Odłożona od razu staje tyłem do rogu kuwety i "skupia się" ;) czasem jeszcze idzie sie napić, albo coś przekoąsić, a potem jest gotowa do dalszych wojaży
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: foka_z_zakonu »

jak wypuszam Tymka to daje klatke na podloge wiec Mlody sam ustala kiedy chce wrocic a kiedy nie... no i musze go pochwalic - w koncu nauczyl sie wracac do klaty na sikaty :lol2:
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Vilemo
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 7:28 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Vilemo »

Ech moje nie wracają do klatki na siusiu, ale za to nie załatwiają się gdzie popadnie tylko na ściereczki leżące za stosem książek na regale (ulubione legowisko). Właścicwie wypuszczone, do klatki prawie nie wchodzą, zresztą wieczorem mam ploblem z zapędzeniem ich spowrotem do domku.
Frusia od 18 grudnia
Luna od 5 stycznia
http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2676
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: casie »

A ja się nigdy nie zastanawilam nad tym, czy gdzies sikają po kątach czy nie:) Na pewno nie znalazłam jeszcze nigdzie zadnej kupki :)
Albi jak sie znudzi łazeniem to kładzie sie gdzie popadnie, wtedy go wkładam do klatki...
Czasem jak długo biegaja, wkładam szczurki do klatki, aby profilaktycznie zrobily sisiu... czasm się zdarzało.. .ze wtedy własnie zrobiły... :flex: : :thumbleft:
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: sechmet »

moje wracają do klatki kiedy chcą i tam sikają, ale oczywiście poza klatką też się zdarza... szczególnie po moich rękach ;)
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: soho »

moje grube dupencje owszem wracaja do klatki :lol: czasami mnie strasznie dziwi ze nawet tam spia kiedy maja swoj free time ( jakies 14-15h dziennnie) a moj pierwszy scurek mimo ze 24/7 byl wypuszczony , klatke traktowal jako jadalnie ( bo o toalecie raczej zapominal i robil gdzie sie dalo ;) ) z reszta wszystkie moje inne robia tak samo ... :drap: toaleta poza klatka
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
tarantulek
Posty: 75
Rejestracja: wt lut 14, 2006 1:21 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: tarantulek »

Mojego klatka jest na stole więc nie ma jak specjalnie sam wracać
q*_*p Każdy szanujący się użytkownik powinien mieć podpis. (prawda?)
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: KasiaGdańsk »

Moja zawsze wraca, ma klatkę na wysokości łóżka i nawet w nocy może połazić mi po głowie, a potem spokojnie iść spać do klatki...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
iloinen
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 2:10 pm

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: iloinen »

Moja Glana też zawsze wraca do siebie, a jak nie chce to wystarczy, że pstryknę palcami i już szczur siedzi w domku :)
Każdy sługa mroku ma SZCZURA u boku :P
Bibliotekarz
Posty: 151
Rejestracja: wt sie 30, 2005 4:14 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Bibliotekarz »

[quote="Tarantulek"]Mojego klatka jest na stole więc nie ma jak specjalnie sam wracać[/quote]
Klata mojego Maksia stoi również na biurku, zbój jeden opanował jednak sztukę wspinania się po fotelu, a z niego siup... :flex: , tak więc nie ma problemu z powrotem do domciu.
nie ma to jak stadko, małe, ale zawsze stadko
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Czy wracaja do klatki zeby sie zalatwic?

Post autor: Lulu »

od kiedy pisalam w tym temaciku troszke szczurow nam przybylo ;) i sytucja sie zmienila... obecnie wszystkie chlopaki poza Torkiem jak sie zmecza to wracaja sie przespac w klatce... nadal to troche dla mnie dziwne, bo poprzednie szczury tylko wracaly by sie zalatwic, ew. napic sie, zjesc cos, a spac sie kladly gdzie poza klatka.
widac panowie lubia swoja klatke ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”