[NARZĄDY PŁCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[NARZĄDY PŁCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Kasiek »

Moze niektórzy pamiętają problem jaki miałam z moją szczurzyczką(krwawienia z dróg rono-moczowych). Niestety nie udało sie wyleczyć Fineczki.....

Dzisiaj byłyśmy u pana doktora Bieleckiego i Fineczka musi miec usunięte narządy rodne. Nie wiem jak to się nazywa fachowo, taka sterylizacja, tylko że u chorego zwierzaczka. Termin mamy na jutro u doktora Mikowa(to właśnie on wyleczył mojego psa, który był sparalizowany i chcieli go uśpić.).

Troszke sie martwie....ale Fineczka jest bardzo silna wiec operacja powinna przejść bez problemów.

Przynajmniej uchroni się ją trosze od np nowotworów macicy itp.

A poza tym będzie mogła z chłopakami wreszcie się bawić....to chyba dla nich będzie większa frajda :wink:

No to tak sie sprawy mają. Jutro na 20.30, a odbóir ma być w piątek......oby nie było nic poważnego.......
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: merch »

Te zabawy z chłopakami to chyba nie za szybko ... bo chłopaki jak to chłopaki .
3 mam kciuki M
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Kasiek »

No jasne, ze nie :lol:

Dzieki za wsparcie :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Lulu »

u nas kciuki trzymane i lapki zacisniete....

a chyba najbardziej Hesusa.

bedzie dobrze... musi byc.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: ESTI »

Ja też jestem z Wami, trzymam kciuki, bo wiem co zaczy taka inwazyjna operacja.
Kiedy będzie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Abigael_Freythr
Posty: 54
Rejestracja: czw cze 30, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa Gocław
Kontakt:

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Abigael_Freythr »

my też trzymamy kciuki, a HerrFlątko pozaplatało pazurki. też ma jutro operację i na tą samą godzinę, tylko w innej klinice. tak więc wszyscy będziemy razem (tak duchowo)
pozdrawiam
pierwszy movik Pythona
pierwszy movik Monty'ego

Flicka (HerrFlick) 07.10.2003 - 08.09.2006
ze mną Monty i Python ur. 25.10.2006
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Kasiek »

Dzisiaj(14.07) o 20.30 jesteśmy umówione do doktora Mikowa. Ciekawe czy dzisiaj zrobia zabieg czy może jutro rano......pewnie dzisiaj bo jutro juz będę mogła odebrać Fineczkę :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: limba »

Trzymam bardzo mocno kciuki...Musi byc dobrze!!!!
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Abigael_Freythr
Posty: 54
Rejestracja: czw cze 30, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa Gocław
Kontakt:

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Abigael_Freythr »

tak tak, "jutro" czyli dziś (14.07) pisałam w nocy, pewno jakieś 5 min. po dwunastej.
a czemu możesz odebrać Finkę dopiero w piątek? powiedzieli Ci ile może trwać taka operacja?
Ja Flicka odbieram ze 2 godz. po operacji, do kliniki mam rzut beretem, więc podskoczę przed północą.
tymczasem trzymajcie się obie
pa!
pierwszy movik Pythona
pierwszy movik Monty'ego

Flicka (HerrFlick) 07.10.2003 - 08.09.2006
ze mną Monty i Python ur. 25.10.2006
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Kasiek »

Kobitka w rejestracji tak powiedziała.

Nie wiem czy opreacja będzie dzisiaj czy np jutro rano.

Abigael Wy też w Elwecie????
Awatar użytkownika
Abigael_Freythr
Posty: 54
Rejestracja: czw cze 30, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa Gocław
Kontakt:

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Abigael_Freythr »

nie nie. pisałam, że w innej klinice, a dokładnie w Całodobowej Klinice Weterynaryjnej na al.Solidarności 82.
pierwszy movik Pythona
pierwszy movik Monty'ego

Flicka (HerrFlick) 07.10.2003 - 08.09.2006
ze mną Monty i Python ur. 25.10.2006
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Kasiek »

Faktycznie...to z tego stesu przeoczyłam.



Już Finuś jest w klinice...Doktor Mikowa mnie pamietał :D . (to państow macie jeszcze szczurak w domu--takie było jego pierwsze pytanie :lol: )W sumie to nie dziwne to on wyleczył mojego piesiora, bywało sie wtedy w klinice codziennnie przez miesiąc.

Najbardziej mnie rozbroiło jak sie zapytał co Finiaczka lubi najbardziej jesc :) słodko..od razu mi tak jakos lzej się na serduszku zrobiło. Jutro o 8.30 - 9 mogę już ją odebrać.

Jak tylko wrócimy to zdamy relacje.

Pozdrówka i dzieki wszystkim za wszystko :D

[ Dodano: Pią Lip 15, 2005 7:37 ]
Juz jesteśmy w domciu. Maluszka dzielnie zniosła operację, ładnie w nocy spała, pojadła sporo i ogólnie wszystko jest cacy. Nie ma jakis większych zaleceń, szwy sa rozpuszczalne, nie trzeba będzie podawać leków.

Jedynie musze jeszcze zadzwonic do doktora Mikowa i zapyatc się co było przyczyna tych krwawien, bo akurat jak przyszłam to operował. Jednak leklarz, który mi odawał Finke powiedział żeby zadzwonić i już.

Ale skosili mnie z kasy. 220 zł..ehhh, ale najważniejsze aby była zdrowa
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: ESTI »

Cieszę się, że wszystko się udało...ale 220 zł za opreację????To się w głowie nie mieści :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: Kasiek »

Jak kobitka w rejestracji mi rzuciła cena to aż mi sie nogi w kolanach ugieły. W tych nerwach nie zauważyła, że sie pomyliła i wzieła ode mnie o 58 zl za dużo!!! Ale i tak się wróciłam po wydruki i rachunek. Babka blada jak ściana jak mnie zobaczyła to od razu podeszła, zaczeła przepraszać.......ehhhhh......mnie to było tak gorąco i matrwiłam się o małą, że machnełam ręką, zabrałam kase i poszłam.....

Fakt faktem, że drożej biorą za operacje małych zwierząt. Inne środki usypiające sie podaje. Pamietam jak moja ciotke skosili na łada sumke kiedy jej ratlerek miał ściągany kamień z ząbków. Rachunek był wysoki jeszcze ze wzdględu,na to że psinka miała problemy z serduchem.....

Maleństwo śpi sobie, pojadał już(mimo iz w klinice ją karmili...łasuch mały), ma małe kłopoty z chodzeniem, ale przecież to dopiero pare godzin po poważej ingerencji w jej ciałeczko.
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwawienie, sterylizacja

Post autor: sopocianka »

Cieszę się, żę wszystko dobrze się udało, choć nie śledziałam tematu.
Napisz później, czy dobrze się szczurka rozumie z chłopcami (oczywiście gdy przejdzie rekonwalescencję). :)
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”