Zwierzaczki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gabisia_0

Zwierzaczki

Post autor: gabisia_0 »

tutaj możemy pisać o swoich zwierzaczkach :) :) :) :) Jeśli oczywiście będziecie chcieli :) Ja zacznę :
W swoim życiu miałam (na razie ;)) 2 koty , 2 rybki , świnkę morską i KOCHANEGO szczurka :) :)
1 kotka (mruczka :D) miałam niedługo ,bo nie miałam dużo czasu na zajmowanie się nim . Oddałam go to mojej dalekiej cioci , po czym dostał imię diabełek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 2 kotek był ze mną przez całą zimę po czym uciekł :( . 2 rybki zdechły , a miałam je pół roku . Do tego czasu są pochowane w ogródku. Potem mój Kitek :) świneczka morska , był śmieszny, śliczny i był trochę dziwny z wyglądu : miał białą plamkę na nosku , tułów czarny , a tyłek brązowy i długi ogon . Zdechł po roku :cry: naszczęście nie na moich rękach. Ale po tygodni od jego śmierci mama mi obiecała szczurka na moje urodziny. I uważam ,że jest on najsłodszy ze wszystkich. Nie chcę myśleć co się stanie gdy ... Nie chcę się wygadać ...
Devi

Zwierzaczki

Post autor: Devi »

Może warto do ankiety dodać jeszcze jedną mozliwość: Czy oprócz szczura masz jakieś inne zwierze?
rozyn

Zwierzaczki

Post autor: rozyn »

Ja miałem kilka zwierzaczków:
4- koty
3- psy
4- chomiki
2- żółwie
2- swniki morskie
-- rybki
1 - szczur

Obecnije na dzisiaj żyje szczur, kot i pies :wink:
estek

Zwierzaczki

Post autor: estek »

U mnie mieszka szczurzyca, kot, waran i rybki a jak znam siebie to będzie tego więcej. :P
cos

Zwierzaczki

Post autor: cos »

U mnie jest szczur Igor
Była mysz Hercio
Będzi fretka ???????
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Zwierzaczki

Post autor: Mycha »

Ja miałam dużo zwierzat bo prowadzę domowy azyl dla wszelakich czworonogów(nie mam tu jednak na mysli koni, krów, kóz itd)
Miałam już w swojej menarzerii:
Psy
Koty
Szczury
Królika
Świnkę morską
Myszki
Rybki
Cykady
Gołębie
Kosa
Wróble
Papugę
To chyba tyle :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
cos

Zwierzaczki

Post autor: cos »

To chyba masz straszie duży dom skoro wszystkie te zwierzaki się w nim zmieściły. :shock:

A teraz masz jeszcze te wszystkie zwierzaczki?
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Zwierzaczki

Post autor: Mycha »

Niom miejsca jest dużo :wink:
Niom coś Ty :wink:
Teraz mam:
Spasionego kotka Dyzia
kilkanaście szczuków kochanych
Myszkę Kropelkę
Rybki- akwarium 70l
Gołębie, takie nierasowe przyniesione bo nie umiały latać
Kruka z którym muszę jeździć do weta co dwa dni na zastrzyki bo ma skrzydło chore
I 7 stycznia umarł mi mój jamnior na cukrzycę :cry:

JA CHCĘ PSA!!!!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
cos

Zwierzaczki

Post autor: cos »

Aha naprawdę poświęcasz się dla zwierząt.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Zwierzaczki

Post autor: Mycha »

Kocham zwierzaki, pomagając im mam duzą satysfakcję, a do tego miło jest popatrzeć jak po długim leczeniu, z małego, nieopierzonego ptaka wyrasta dorosły i piękny gołąb :wink:
Nic nie jest też równe miłości i oddaniu uratowanego psa czy kota.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
kasia

Zwierzaczki

Post autor: kasia »

ja chyba nie wymienie tego co już miałam w domu Obecnie mam
psa kota rybki szczura i żółwia
JaszczurkA

Zwierzaczki

Post autor: JaszczurkA »

Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Zwierzaczki

Post autor: Mycha »

Wystarczy mocniutko kochać zwierzaki i mieć tolerancyjnych rodziców :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
cos

Zwierzaczki

Post autor: cos »

Zwłaszcza to drugie trzeba koniecznie mieć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Zwierzaczki

Post autor: Mycha »

Powiem Ci szczeże że rodziców trzeba sobie wychować :wink:
Moji na początku nie zgadzali się na szczurki i inne zwierzaki, ale tak to jest jak się pierwszego zwierzaka do rechabilitacji to to nie jest ostatni zwierzak :wink: (bynajmniej u mnie)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”