Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
przyjazna_maja
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:01 pm

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: przyjazna_maja »

moje wprost uwielbiaja hamak
a mojej kolezanki szczurek nie cierpi go......
przepraszam...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Lulu »

u nas wszystkie uwielbiaja hamaki. jedne bardziej, drugie mniej (ale wtedy i tak sie laduja na hamak chociazby z zazdrosci, ze inne szczury tam leza a one nie ;) ), ale w jakims stopniu wszystkie lubia :D

ale coz, zadnego sie nie zmusi do lubienia, jak nie lubi, to trudno, nie ma co uszczesliwwiac na sile ;)
nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: nenya »

no właśnie a mi jest strasznie szkoda ze nie lubia hamaków próbuje je w różny sposób namówić do tego(kładę im dropsy tam, wkładam suchy chlebek....mam nadziję że się do niego przekonahją,nie wiem dlaczego mi tak zależy..:)

Ale może:

A)jest za zimno :)

b)są za małe na to,jeszcez nie do końca oswojone:)

i tego sie trzymam:)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: an »

u mnie jest tak... Bronka pierwsza zalapala, ze hamak to fajna sprawa, a za nia reszta zazdrosnych szczuraskow w postaci Wacka i Arabeski. niestety... ostatnimi czasy Bronce dokumentnie odwalilo i zzera kazdy hamak, ktory jej powiesze... nie tylko hamak. zjadla tez pluszowego gremlina gizma, sznur zwizajacy z sufitu klatki, moje plakietki z konwentow i kawalek filcowego kapelusza... nie wiem, co ejst grane, bo Bronka jest doroslym szczurem. ale toleruje te jej wybryki:) w kazdym razie, hamaczka juz nie dostanie ;)

za to Dove hamaczek uwielbia i spedza w nim wiekszosc czasu, a nawet zanosi do niego jedzenie i miski (!). traktuje go jak swoj wlasny pokoj:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Kotik »

Ja na probe zrobiłam hamak i jak sie okazało za mały bo sie obie do niego wtryniły i nawet domek olały. Juz uszyłam im wiekszy bo wiem, ze polubiły spanie w powietrzu:) ale na początku trzęsły sie jak paralitycy w tym hamaczku:)
Fasolka [']
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Angua »

Moje chyba zaczeły sie przyzwyczajac po dwoch tygodniach olewania hamaka... natomiast Miłka już nie pamieta czasów kiedy spala w hamaku i przyzwyczaila sie na dobre do gniazda. Na razie z trzech maluchow od czasu do czasu jedna przysypia whamaku. No i leją na niego :?
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Zirrael »

U moich kochanych łobuzów jest różnie... Hamaczek lubią gdy jest ciepło (tak od 18 stopni w zwyż).... Jak się robi chłodniej mądre stwory śpią w domkach.
Obrazek
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Kotik »

Hm...wczoraj wpusciłam moje do nowej klatki i tam hamaczek mają w nosie, schowały sie w domku na dole....
Fasolka [']
mateusz1991
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:40 pm

HAMAK

Post autor: mateusz1991 »

Ostatnio zrobilem hamak dla szczura. Niewiecie jak zachecic go do wejscia tam? bo niechce. moze juz byl taki temat ale ja jestem nowy na tym forum.

[ Komentarz dodany przez: limba81: Czw Lut 09, 2006 10:49 am ]
Lacze z istniejacym tematem.
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: nefretete »

Hamak moich szczurków stał się bezużyteczny. odkąd chłopaki mają tunel z polaru i wyścielone pięterko polarem, z hamaka w ogóle nie korzystają :drap: zdarzją się sporadyczne przypadki, kiedy któryś z ogonów wdrapie się na hamak, ale to tylko na chwilę :roll: chyba mają za dużo przytulaśnych miejsc i niewiedzą z którego korzystać :roll:
nefretete
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Mary »

Moja szczurcia nie śpi w hamaczku... Ale dokładnie pod nim! No i robi sobie w nim spiżarnię :roll:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: AmericanIdiot »

moje też z hamaka mało korzystają... Niekiedy tylko Day się na niego wdrapie i tyle... :roll: A szkoda :P
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: MANIAK90 »

Moja używa hamaka wyłącznie jako kładki na półkę...
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Sileas »

Jak zachęcić?
Nie wiem, może spróbuj w tamtym miejscu im dawać jakieś smakołyki - dropsy albo coś. Może wyczują, że w tamtym miejscu należy cierpliwie czekać - a potem zrozumieją że wygodnie się leży :)

Moje szczurzyce na hamaczku się tak rozleniwiły.. że nawet wciągaja sobie tam jedzenie, warzywka - i jedzą na leząco :D


Dopisek: O kurcze, dopiero teraz zauwazyłam, że tamto pytanie było z lutego :)
Ostatnio zmieniony ndz wrz 10, 2006 9:22 pm przez Sileas, łącznie zmieniany 1 raz.
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: casie »

Moje szczurki od razu zakapowały po co im hamak,..choc nie wiem u kogo byly najpierw i czy tez tam go miały... w kazdym badz razie smacznie w nim spały ;)
Albi*spał całkiem grzecznie w hamaczku, rzadko go nawet gryzac, natomiast Bundy, straszny balaganiarz, niszczyl hamaczek w pol dnia, choc wydawalo sie ze lubi wygody... :roll:

Teraz daje mu tylko namiastke hamaka, tzn klade mu na poleczce szmatke i wiecie co, zawsze sie na iej układa i tam spi...
teraz mam spokoj, nie musze dzien w dzien przyszywac hamaka do klatki... :lol:
wyjmuje tylko szmatki i wkladam co jakis czas czysta...(zazwyczaj robie to codziennie, bo Bundy to troszke taki brudasek :przytul: )
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”