[Akcesoria] - Hamak

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: kasia...123 »

ja piore hamak w rękach mydłem...płucze dokładnie i długo a później wieszam na balkonie żeby wysechł i ewentualnie wywietrzał troche zapach mydła.

hamaki które szczurki mialy do tej pory robiłam sama. Pierwszy rozwalały codziennie a ja codziennie naprawiałam. Gdy mialam chwile wolnego zrobiłam im "super" hamak z polaru. Jego brzegi to był twardy drut obszyty dokładnie polarem. Po za tym wtedy też przyczepiłam ten hamak na kułka od kluczy. Hamak się sprawdzał bardzo dobrze, szczury uwielbialy w nim spać. W końcu Dewi też zaczeła do niego sikać co sprawiło że w 2 dni cuchniał masakrycznie...a ja nie mogłam go wyprać bo drut utrudniał to strasznie. No więc trzeba było zrobić nowy hamak. Drutu już nie ma...za to jest moja stara koszulka i troche siateczki takiej. Powiesiłam go na tym samym + jeszcze zaczepy od "smyczy" do kluczy. Także mogę go swobodnie zdejmować kiedy chcę. Po za tym zauwazyłam że moje szczury gryza tylko jeden róg hamaka więc im inaczej go przymocowałam...tak żeby tego jednego rogu nie bylo i problem z gryzieniem hamaka całkiem znikl.
Mój hamaczek nie jest kryty :) ale szczurki bardzo go lubią :)
klik <--- galeria moich uszatych
Magda_Marcin
Posty: 56
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 12:31 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Magda_Marcin »

Zrobiłam Mgr hamak, ale nie chciał na niego wejść chyba woli stabilniejsze rzeczy :?
Magister (testosteron) Stefek (Inżynier)
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Elly »

Przyzwyczai sie, moje tez przez dlugi czas nie chcialy wchodzic do hamaka, ale pozniej stwierdzily ze to super miejsce do spania :D Mozesz tam jakies smakolyki umiescic, zeby chociaz do niego wszedł i zobaczyl, ze to calkiem fajne :] A moze byc tez tak, ze faktycznie nie lubi takich rzeczy
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Magda_Marcin
Posty: 56
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 12:31 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Magda_Marcin »

on wyciagal smakolyki i jadl poza hamaczkiem
Magister (testosteron) Stefek (Inżynier)
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: kasia...123 »

to zostaw hamaczek nich sobie wisi...moze szczurkowi jest za zimno żeby spać w hamaku...woli sie zakopac w trocinach :) ale latem na hamaczku moze spac bedzie :)
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Elly »

Jestem slonna powiedziec, ze w koncu polubi hamak, tylko trzeba poczekać i dać mu czas ;] A jak sie jednak nie przekona to widocznie lubi inne 'łóżka' :P
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: ESTI »

[quote="Magda_Marcin"]Zrobiłam Mgr hamak, ale nie chciał na niego wejść chyba woli stabilniejsze rzeczy :?[/quote]
Niech wisi na razie, moze sie przekona.
Mozesz takze zamontowac sitko, moje spia w nim na zmiane z hamaczkiem. ;)
Obrazek
Vilemo
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 7:28 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Vilemo »

Też jestem zdania nie zniechęcać się, moja zawieszony hamak zignorowały więc zdjęłam, po jakimś czasie znów powiesiłam i po kilku dniach prawie z niego nie wyłażą. Mój hamak jednak jest zrobiony z rękawa od bluzy, wygląda jak zawieszony rulonik ;)
Frusia od 18 grudnia
Luna od 5 stycznia
http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2676
Agath
Posty: 139
Rejestracja: pn sty 30, 2006 7:39 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Agath »

Moja szczurcia weszła na swój hamaczek dopiero po tygodniu od kiedy go zawiesiłam, a teraz wcale by z niego nie schodziła :-)
Mysia [*]
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Lulu »

ja dziewczynom jakis czas temu uszylam troche udziwniony hamak ;)
z kazdej strony wyglada tak samo...
zdjecia z przodu:
Obrazek

Obrazek

zdjecie z boku:
Obrazek

w sumie wejsc do srodka jest 9 :twisted: jedno u gory, cztery takie jakie widac na fotkach, do tego rogi sa niezszyte, wiec i tamtedy przechodza...

lubia spac zrowno na samej gorze (tam, gdzie Ciu stoi na zdjeciu) i w srodku. naszym szczurom takie pietrowy hamak bardzo przypadl go gustu, wiec polecam :thumbleft:

oprocz tego, w ramach ciekawostki moge wam pokazac co zrobilam dla maluchow w ich tymczasowej klateczce.. czemu w ramach ciekawostki? bo chlopaki niedlugo wyrosna i jest to zabawka na bardzo krotko... wiec praktyczne to to nie jest :roll:

chlopaki na razie mieszkaja w mieszkanu tymczasowym, na ktore skadaja sie dwie klateczki. w jednej z nich kiedys byla sprezyna, jednak dawno temu zostala ona wymatowana i zaginela w akcji ;) jednak zostala po niej dziura w pieterku.

podwiesilam pod tym maly koszyczek... koszyczej wisi tak blisko pieterka, ze jedyna mozliwa droga wejscia jest tylko na dziura... i chlopakom bardzo sie podoba :thumbleft:

Obrazek

Obrazek
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Venio »

Lulu szczerze mowiąc mało widac na tych fotkach :( rob zdjęcia w dzien i przy zapalonym swietle dodatkowo. I sprobuj moze ustawic większe ISO w aparacie (jesli oczywiscie masz taką mozliwosc) - wtedy na pewno zdjęcia bedą bardziej czytelne :)
Obrazek
[*] Psychol
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: sechmet »

LuLu, hamaczek świetny, chyba widzialam podobny na forum fretkowym... ;)
ale mi by sie nie chcialo takiego robic :lol:
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Venio »

[quote="sechmet"]LuLu, hamaczek świetny, chyba widzialam podobny na forum fretkowym... ;)
ale mi by sie nie chcialo takiego robic :lol:[/quote]
Lol chyba tylko ja nic nie widze na tych fotkach ;) jedyne co rozpoznaje to szczuras :D
Obrazek
[*] Psychol
helmutt
Posty: 16
Rejestracja: śr maja 31, 2006 8:23 am

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: helmutt »

Jak nakłonić szczura, aby spał w hamaku?
Zrobiłem swojej Puńce takowy już tydzień temu (z grubej podkoszulki), jednak ona ignoruje go totalnie - jej interakcja z hamakiem objawiła się dwukrotnie - raz jak pogryzła sobie chwilę jeden z rogów, drugi raz jak weszła i wyszła.
Wkładanie smakołyków nie działa - wyjmuje je sobie i zjada poza hamakiem.
http://www.ateista.pl
Wejdź a nie pożałujesz!
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Venio »

to moze zmien miejsce gdzie wisi hamak :)
Obrazek
[*] Psychol
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”