[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Kaka »

moja klatka jest szynszylówk? (jedna półka na górze druga na dole_) prócz tego Wacek ma rure kanalizacyjn? tak? plastikow? :wink: Mojej kuzynce zostało9 po tym jak om budowali :roll: :wink: polecam!!!
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Lulu »

[quote="Kaka"]rure kanalizacyjn? tak? plastikow? [/quote]


moze PCV? ;)

do kupienia w kazdym praktikerze itp ;)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Kaka »

nie wiem czy PCV czy nanalizacyjna , na niej pisało coś o kanalizacyjnej, ale ważne że dobra :lol:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: falka »

Oooo, ja mam taką fajną rurę z białego kartonu - to lepsze niż PCV. To jest taka rura po plakacie. PCV paruje jakimiś śmierdzącymi wyziewami. Niestety do mojej klatki rura nie wejdzie :?
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: ESTI »

Falka a nie możesz tej rury obciąć, ja dostałam taką kartonową od Asiek i przecięłam ją na pół i wycięłam w niej otworki. Trochę się trzeba namęczyć, ale piłka lub nożyk z ząbkami wystarczy. ;)
Obrazek
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Kaka »

[quote="falka"]PCV paruje jakimiś śmierdzącymi wyziewami. [/quote]

Ale Falka ta rura nie była wcześniej używana :lol: więc dlaczego ma niby śmierdzieć???? :wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Mimysia »

Chciałabym mieć taką rurę do klatki ale PCV nie mieszczą mi sie do klatki :lol: Skąd można wziąć kartonową?
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: falka »

Śmierdzieć ma w sensie że to jest tworzywo sztuczne, którego jakieś tam cząsteczki parują i nie tyle śmierdzą, co właśnie zatruwają powietrze niezbyt zdrowymi toksynami. Radą na to, którą pamiętam z lektóry forum, jest ponawiercanie w takiej rurze otworków, aby takie wyziewy od razu się ulatniały.

Nie wiem skąd się bierze kartonowe rury :). Ja dostałam od znajomej dentystki po plakacie-reklamie jakiejś pasty :albino: .
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Shady Lane »

Dzięki za wszystkie rady, teraz klatka jest super świetnie wyposażona :) szczurka ma radochę
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: agacia »

A tekturowa rura to z papieru toaletowego :lol:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
bobek
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 28, 2005 11:27 am

moja nowa klateczka:):) pomózcie jak urz?dzi?

Post autor: bobek »

pomózcie co powkładać na 1 i 2 pieterko, na dole jest domeczek i jedzonko, poidełko. Jest jeszcze jeden problemik jest bardzo trudny dostep do pieterek bo tylko przez dzwiczki na 2 od góry a na 1 z boczku. co wy nato???
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: sopocianka »

Jestem tego samego zdania - piętra tylko zagracają klatkę, ujmują przestrzeni. Możes z pięterek powyciągać same drabinki i zahaczyć w kilku miejscach, powstawiać drobne listewki, patyki...

Powodzenia w "meblowaniu" :)
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: agacia »

Ja wprawdzie mam inna klatke,ale wyjelam ze swojej pierwsze pietro i chlopaki maja przestrzen do wspinania sie 8) A jadalnie maja na 3 pieterku :wink:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
bobek
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 28, 2005 11:27 am

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: bobek »

chyba niewyjme pięterek bo bobek bardzo dobrze sie w nich czuje smiga po nich jak szalony a dotego mam dwie lewe rece A zrobiłem mu super namiocik na 3 pieterku z starej wełnianej czapki co kiedys babcia uszyła uwielkbia w nim przesiadywać::))
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: M0j0_J0j00 »

Narazie sie cieszy chociaż wyjmij ostatnie pięterko i wstaw półki poproś ojca aby ci pomógł,i powstawiaj jakieś rury i zabawki i po problemie...
Malina :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”