suszarka?!

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

suszarka?!

Post autor: mataforgana »

ciekawi mnie, czy wasze szczury też lubia suszarki?
zawsze rano susze włosy blisko stolika, na którym stoi klatka. obie panny od dawna wykazywały ogromne zainteresowanie moimi wyczynami, a ostatnio, z odpowiedniej odległości, pozwoliłam sobie skierowac podmuch ciepła w ich stronę. i co? obie się wystawiły, wyprężyły, zaczęły przeciągać i podłazić by byc w cetrum suszarkowego powietrza. nie jest im zimno, klatka stoi blisko kaloryfera. a im wyrazna przyjemnosc sprawia korzystanie z suszarki. teraz za kazdym razem jak tylko wyjmuje ja z szafki, obie diablice skacza jak szalone i ewidentnie domagaja sie, by je tez wysuszyc ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

suszarka?!

Post autor: Lulu »

moj Osama lubi... depilator...
musze go zamykac w klatce za kazdym razem kiedy chce sobie wydepilowac nogi... zawsze podbiega i sprawdza co to jest... probuje podstawic mordke itd...
na szczescie nigdy go nie wydepilowalam :roll:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

suszarka?!

Post autor: Ewqa »

Szczurci nie próbowałam suszyć, ale chomik był suszony po leczniczych kapielach i tez to uwielbiał, nadstawiał sie przewracał na plecki, cuda... :lol:
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

suszarka?!

Post autor: lajla »

eeeh moze ja wyprobuje szuszarke na Floydzie :twisted:
heh nie susze wlosow suszarka...heh wiec nigdy nie mialam okazji miec w lapie i Floyda i suszarki :lol:

ale Floyd zawsze atakuje miotle... a odkurzac przy nim nie odkurzam :wink: :lol:
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

suszarka?!

Post autor: jokada »

moje ogony swego czasu suszone suszarką jakos bardzo nie uciekały ;)

Olaf regularnie atakował szczotke która zmiatałam trociny, odkurzacza sie nie bał, pamietam że raz nawed w czasie odkurzania na niego wszedł

reszta ogonów przy odkurzaniu wykazuje duże zaiteresowanie - Lorce czasem przez kratki zbliżam rure odkurzacze - tak smiesznie próbuje powietrze łapać ;)
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

suszarka?!

Post autor: oliwi@ »

z suszarką jesczze nie próbowałam, ale mój Sushi nienawidzi elektrycznej szczoteczki do zębów :twisted: zawsze jak ją ładuję u siebie w pokoju to leży na ziemi a ten potwór podbiega do niej, łapie ją za te woski i tarmosi ze sobą, a jak mu zabiore i włącze żeby się z nim podrażnić to próbuje ją capnąć w zęby tak aby się zatrzymała ale jak narazie jeszcze mu nie wyszło :P
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

suszarka?!

Post autor: falka »

z tą szczoteczką to może być po prostu próba pożarcia pasty do zębów :D iset uwielbia pastę do zębów - jak mam umyte ząbki to mało mi do buzi nie wejdzie, a jak mam ją na ramieniu w czasie mycia to próbuje mi zabrać szczotkę :)
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

suszarka?!

Post autor: Angua »

Moje ogony panikuja na dzwięk suszarki; moze dlatego, że bardzo rzadko jej używam, nie sa wiec przyzwyczajone. Odkurzacza nie posiadam, za to kiedy zamiatam podłoge szczotką, obie próbuja na niej jeździć ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Mona
Posty: 83
Rejestracja: czw cze 03, 2004 6:19 pm
Lokalizacja: Elbląg

suszarka?!

Post autor: Mona »

Mój uwielbia moją komórkę szczegulnie kiedy jest nastawiona na wibracie i ktoś właśnie dzwoni :wink: podbiega do niej i podskakuje, a wygląda to tak jakby chciał mi zakomunikować że ktoś dzwoni- :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

suszarka?!

Post autor: mataforgana »

Nitka szczotke też gania. a telefon obsikują obie, z równą przyjemnością ;)

rany, czego te szczury nie wymyśla ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
rosie
Posty: 27
Rejestracja: śr sie 18, 2004 11:56 pm

suszarka?!

Post autor: rosie »

oj Skandalstwo uwielbia moją suszarkę. Zawsze jak susze włosy biegnie na samą górę klatki żeby być wysuszonym. Moze zacząć mu układac futerko??
Tęsknie za Twoim tuptaniem głośniejszym niż stado słoni, tęsknie za chrobotaniem, za gryzieniem dużego palucha u stopy...
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

suszarka?!

Post autor: Ewqa »

Tak z żelem i modelowaniem ;)
Moja tchórz wszystkiego sie boi.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”