maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

urodzily sie chyba wczorajszej nocy - pewnosci nie mam, bo nie bylo mnie w domu, ale dzisiaj wygladaly na jednodniowe kluseczki... ;) jest ich 11! :lol: spodziewalam sie 7-8 (lilo mlodziutka jest jeszcze), ale co tam - 3 czy 4 wiecej nie robi za duzej roznicy... ;) oto ich pierwsze zdjecie: robaczki... 3 lub 4 maja czerwone oczka... sa sliiiiiczne! :lol: bardzo sie ciesze, ze lilo zajmuje sie nimi troskliwie i sama najwyrazniej dobrze sie czuje... juz nie moge sie doczekac, az podrosna i zaczna ujawniac sie ich charakterki... :)

no, prosze panstwa - zapraszam do sledzenia tematu i wybierania dzieciakow... :) uprzedzam, ze oddam je tylko ludziom, ktorzy naprawde gotowi sa zapewnic zwierzakowi nalezyta opieke i milosc do konca jego dni, pewna wiedze o szczurach juz maja lub dzielnie ja zdobywaja i planuja trzymanie malucha ode mnie z innym szczurkiem (lub wziecie od razu dwoch :)) - ze wzgledu na niezwykla potrzebe konkatku z innymi osobnikami wlasnego gatunku nie lubie chowania pojedynczych ogonkow...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: ESTI »

No i pięknie...nowe maluszki zjawiły się na tym świecie...
Stwierdzić muszę, że są piękne. :D

Ucałuj młodą mamusię i czekamy na dalszy bieg zdarzeń.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Lulu »

zakochalam sie :')

musze to jeszcze przedyskutowac z moim narzeczonym... wiec nic nie wiem na pewno. gdyby udalo mi sie go przekonac to wzielabym jedna samiczke...

slicznosci :')
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: roenna »

przesłodkie paskudy :)
Naprawdę gdyby miała jak do mnie dojechać to ja się piszę :)
Na panienkę oczywiście ;)
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: knautia »

suuuper robaczki!
serceczne gratulacje!
muszę się dowiedzieć co z tą dorosłą samiczką, o której pisałam...a jeśli te dwię duże uda mi się zaprzyjażnić, może wzięłabym jakąś maleńką? jeśli to pozytywnie zaopiniujesz krwiopijko...
na razie muszę poczekać na rozwój sytuacji...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: limba »

Bosheeee jakie przecudniaste kluseczki...mi pozostaje juz tylko podziwiac i trzymac kciuki za znalezienie koffajacych domków...
Cudne... :zakochany:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: nezu »

Rany jakie slodkie fasolki...
Krwiopijka, gratuluje przychowku Lilo :D
Piekne malenstwa...
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: M0j0_J0j00 »

Krwiopijko cudne są te maluszki kiedyś też mialem ale myszek i też były ładne ale nie tak słodziutkie i widze że będą 4 szczurki z czerwonymi oczkami :)

A tak wogóle czytałem wczoraj wszystko o Twojich szczurkach :)
Malina :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Agata »

Gratuluję młodej mamie no i Tobie, krwiopijko. :D Urocze maluchy... :)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Motylek
Posty: 70
Rejestracja: sob cze 04, 2005 7:00 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Motylek »

Gratuluje Krwiopijko takich uroczych maluchów :D
Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich wkoło. Zostawię tylko dwoje...
Tylko ja i ty...
Czopek przekroczył tęczowy mostek 1 stycznia, 2006 roku. Amen.
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Ewqa »

GRATULACJE :!:
Jakby wśród maluchów była niebieska kapurtkowa samiczka to kto wie, pewnie sie skuszę.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: lajla »

aah czekam na wiecej zdjec :D
sadze ze masz szanse na niebiesciaki bo jelsi dobrze pamietam lilo jest niebieska jak jej braciszek :>

wydaje mi sie ze czerwono-oczkie potworki masz 4... napewno 3, ale ten ktory schowal glowke pod papierem tez wydaje sie czerwonooki ;)
czekam na kolejne zdjecia :D
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

A dla mnie samiczka jakaś jest? :)
Możemy wybierać?
Ja pewnie będę chciała najmniejszą samiczkę, choć w sumie to obojętne. Poczekam aż napiszesz coś więcej o ich charrakterkach :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: roenna »

Dla mnie jedyne co ma znaczenie to płec ;)
Kolor jest obojętny - wszystkie są tak samo urocze :twisted:
Tyle, ze marzy mi się taki przytulaśny, niebojący się maluch...
Ja mam 'szczęście' do różnorakich odmian cykorów ;)
Czekam na nowe wiesci. :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

dzisiaj maluszki wygladaja rownie slodko, co wczoraj... :lol: lilo zupelnie sie nie przejmuje, kiedy wyjmuje z klatki domek, zeby przyjrzec sie jej dzieciom... nie przeszkadza jej tez, ze je dotykam - jednego robaczka wzielam na chwile na dlon (jest taki delikatny, cieplutki i niezdarny - cudowny :D), a ona zupelnie nie zwrocila uwagi na moj zapach... dobrze sie nimi opiekuje, caly dzien spedza w domku... dopiero wieczorem wychodzi zjesc cos i poszukac materialu na gniazdo... wczoraj zaciagnela nawet miseczki do domku... :lol:

na razie zrobilam im 4 zdjecia:
robaczki 01
robaczki 02
robaczki 03
robaczki 04

i jeden filmik! :D
11 paskudek na kupce (prosze sie nie zrazic dzwiekiem - coila sluchalam i jakos zapomniala wylaczyc... przyznajcie, ze w polaczeniu z obrazem brzmi bosko... :lol:)

a tutaj dumna mama lilo:
lilo zajada chrupka
sliczna niebieska mordka

co do kolorkow, to niewiele jeszcze wiadomo... na pewno beda czarne kapturki - to juz widac... podejrzewam, ze kapturkami bedzie wiekszosc (jak nie wszystkie), bo ten tym umaszczenia maja obydwoje rodzice... jakies szanse na niebieskie sa, ale wydaje mi sie, ze niewielkie... choc nie znam sie na dziedziczeniu umaszczenia za dobrze, wiec pewnosci nie mam... ;)

na razie wszystkie sa jednakowej wielkosci i wszystkie maja brzuszki pelne mleka... w koncu nie sprawdzilam, ile jest tych czerwonookich - spaly w kupce, a nie chcialam ich rozgrzebywac... plci tez nie znam... na dniach pewnie sprawdze i oglosze... mam nadzieje, ze szybko uda sie je rozroznic i bede mogla napisac kilka slow o kazdym z nich i kazdego oddzielnie sfotografowac... na razie wybierac mozna, owszem, ale ja nie gwarantuje, ze wybranego malucha odroznie od reszty... ;) :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”