<:(...)~~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Boje sie... :-(
Pysio ma slabe serduszko, od dzis dostaje leki, czekamy do piatku czy bedzie poprawa, jesli nie to rtg i dodatkowe leczenie. Od wczoraj bardzo oslabl i mial prawo, serduszko mu bije jakby spal - tak wolno... :(
Cos slychac w plucach i dodatkowo ta padaczka, jesli mu sie polepszy, to bedzie leczony i na to...

Pani Smierc - prosze mi tu nie stukac kosa o drzwi, bo to jeszcze nie jego czas!
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: Zirrael »

ESTUŚ, :przytul:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Lulu »

:uscisk:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

Estus wierze mocno ze mu sie polepszy. Twardy chlop z niego...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Mada »

NIech bierze przykład z kolegi i ładnie w zdrowiu się trzyma.
NIe przyjmujemy do wiadomośi że coś jest nie tak ;)
Trzymam kciuki.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

<:(...)~~~

Post autor: Asiu »

Ojej, całym stadem trzymamy kciuki za Pysia :przytul:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

<:(...)~~~

Post autor: mataforgana »

trzymamy i tulimy Pysia...
:przytul:
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

<:(...)~~~

Post autor: Dory »

:przytul: Trzymajcie się dzielnie
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Uwaga chwalimy sie.
Przepraszam za jakosc zdjec, ale cos z aparatem mi sie pochrzanilo...

Pysiaczek ma nowa klateczke. Poniewaz cale zycie miszkal w klitce, pozniej u mnie klatka tez nie byla za duza, ale poki byl sprawny, to w zupelnosci wystarczala. Jednak odkad ma problemy z lapkami i z serduchem, postanowilam sprawic mu krolestwo:

Obrazek
Obrazek

Zlapalam okazje i mieszka teraz w willi 100/50/40, czyli calkiem sporo jak dla jednego szczurka. :D
Tak, tak - tam w tym domeczku to Pys - klatka rzeczywiscie jest taka duza. ;)
Na poczatku byl mocno zdezorientowany, gdyz nie jest przyzwyczajony do takiej przestrzeni, ale z dnia na dzien jest coraz lepiej i zaczyna sie aklimatyzowac moje malenstwo.

Poza tym czuje sie lepiej, lek na sereduszko, potas, notropil, beta glukan i nutri drink trzymaja swietnie sie sprawdzaja - sporo tego, ale najwazniejsze, ze mu wszystko sluzy. Pewno niektore leki bedzie dostawal do konca zycia, albo dojda jeszcze inne, ale najwazniejsze, aby zyl jak najdluzej.
W koncu 13 pazdziernika konczy 2 i pol roczku. :ops:

Lovunia powoli gasnie... guzy rosna i nie chca przestac skurwysyny. :-(
Staram sie ja zatrzymac i spedzac jak nawiecej czasu, jest taka spragniona pieszczot i przytulania... Nie wiem jak przezyje jej odejscie, a raczej te decyzje... :(
Boje sie strasznie...

Lilu jest coraz kochansza, przeslodka, cudownie przytulasna - zastepuje mi Elmusia, taka mysia kochana. :zakochany:

Nie wiem jak bez nich wszytskich wytrzymam... :sad2:
Ostatnio zmieniony czw paź 05, 2006 6:40 pm przez ESTI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: sauatka »

jej jaki apartament :)

ESTUS, trzymajcie sie cieplutko :przytul:
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

<:(...)~~~

Post autor: Matylda »

Estus jeszcze spedzicie ze soba wspaniale, niezapomniane chwile! Zobaczysz!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

<:(...)~~~

Post autor: Guślarka »

Pyszczek to ma u Ciebie wygody... Trafił w baaaaardzo dobre ręce :)
Trzymaj się ciepło :przytul: Ściskam kciuki za Love...
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Mada »

No proszę, piękne m1 :)
Dobrze że lepiej się juz czuje.
A co do Love, sama wiesz, bo masz doświadczenie że tego świństwa nie da się powstrzymać. A decyzja, hmm myślę że będziesz wiedziała kiedy należy ją podjąć.Trzymajcie się wszyscy.
Ponawiam zaproszenie (tylko muszę się troszkę wykurować bo się trochu przeziębiłam).
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

<:(...)~~~

Post autor: Asiu »

[quote="ESTI"]Na poczatku byl mocno zdezorientowany, gdyz nie jest przyzwyczajony do takiej przestrzeni, ale z dnia na dzien jest coraz lepiej i zaczyna sie aklimatyzowac moje malenstwo.[/quote]
Do luksusu szybko się, i człowiek i zwierz, przyzwyczaja ;)

Trzymamy kciuki mocno za Lovunię :przytul:
Pamiętaj Esti, najważniejsza jest jakość a nie ilość. Wszystkie Wasze szczęśliwe, piękne wspólne chwile będą w Tobie na zawsze.
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

Jak juz mowilam na gygy mieszkanko booooooooomba :klask: :zachwyt: . Trzeba bylo Pyszczkowi jakas mapke narysowac :hyhy: .
A co do Lovuni to wiesz :przytul:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”