Marokko and CO.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Madzius i jak?...
Obrazek
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Madziu, ????????? :|
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

No jesteśmy... Noc przeżyliśmy bez stresów. Fredzio spał w transporterku na termoforze a ja obok czuwałam. Nad ranem sie zbuntował i próbował wyjść z transportera, słoneczko moje. Dostał arbuza kawałek, który zjadł ze smakiem, a potem przytulił sie do mnie i tak spaliśmy sobie do rana. Nadal leży sobie w pościeli. Dzisjedziemy do weta by zmienić dawkowanie leków, no i może coś dodać ewentualnie.
Fredziu nie chce się poddać.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

No jesteśmy po wizycie. Zmienione zostało dawkowanie i dodany został lek Vetmedin. Dopiero wieczorem zostaną podane leki w nowych dawkach. Mam nadzieję że jednak coś nareszcie ruszy i pomoże mojemu biedaskowi.
Teraz śpi sobie w hamaczku przyulony do Maroczka, a Greta została odizolowana gdyż bardzo poraniła chłopaków.
Siedzi sobie przy mnie, co bym ją na oku miała. Zastanawiam się nawet na wsadzeniem jej do osobnej klatki, ale to jeszcze zobaczymy.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Trzymam kciuki za staruszka - niech sie nie poddaje. :przytul:

A Greta... z nia trzeba powaznie porozmawiac i dopiescic, moze sie w koncu opanuje mala zolza. :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Lulu »

my tez trzymamy... :przytul:
i wierzymy, ze to jeszcze nie jest jego czas....
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Vetmedin -Psy na niego bardzo dobrze reagują, więc szczurki tez MUSZĄ! Trzymamy kciuki za silnego chłopca!
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: jokada »

też trzymam kciuki :)

a Greta - ehh - no oby sie babeczka poprawila - a nie takie numery chłopakom urządzac...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: limba »

Nie puszczam kciukasow za Fredzia.. musi dac rade slodziak :flex:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Dziękujemy za kciukasy. Przed nami kolejna noc. Znów jest jakby gorzej. No nic zobaczymy. Ecchhh...
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

I jak????
nie strasz nas, mówiąc gorzej...!

Ma być tylko lepiej albo dobrze - ja zamawiam taka opcje i żadnych innych!
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

No więc chyba te leki zaczęły działać. NIe mówię że jest rewelacyjnie ale Fredek czuje się lepiej. To dopiero pierwsze dawki, mam nadzieję że już jutro będzie widać znaczną poprawę.
Dziś jak przysnęłam nad ranem, a Fredek buszował po pościeli to mnie skubany przyszedł łaskotać wąsikami po nosie. Więcej się też ruszał.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: PALATINA »

Będzie dobrze! :thumbleft:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Dla calego stadka. :przytul:
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Dzięki wszystkim za kciukasy, ale chyba one nic nie pomogą.
Mam wielki dylemat. Nie wiem co robić. Po prostu nie wiem. :-(
z jednej strony są takie momenty, kiedy mam wrażenie że Fredek się lepiej czuje, ale za chwilę widzę to jego malutkie, do połowy bezwładne ciałko i serce mi się łamie.
Jego serduszko jest bardzo słabiutkie. Fredek oddycha bardzo szybko a przy każdym oddechu jego ciałko całe się rusza. Zaczyna gorzej jeść, jest bardzo słabiutki. Większość dnia leży bezwładnie. Każdy ruch powoduje zmęczenie i przyśpieszenie oddechu.
Bardzo mocno się zastanawiam czy nie pomyśleć o eutanazji.
Sama już nie wiem. Nie chcę by cierpiał. Moje kochane kościste słoneczko... :cry:

Jak śpi to łapulki ma zwinięte w piąsteczki.
MA też bardzo obfite wycieki porfiryny z noska. Czasem się myje...
Fredziulku i co ja mam zrobić??
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”