[Warszawa] Oddam Szczurkę

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

bombka_88
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 8:50 pm

[Warszawa] Oddam Szczurkę

Post autor: bombka_88 »

Witam, oddam w dobre i odpowiedzialne ręce moją półroczną Szczurkę. Szczurka jest kochana, biało-bura i potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Od małego przyzwyczajałam ją do ludzi, nie boi się również innych zwierząt, bardzo lubi wycieczki po łóżku, zwłaszcza jak może poprzekopywać się przez jakiś kocyk. Nie przepada za marchewkami, lubi za to obierki od ogórków i od czasu do czasu nie pogardzi kilkoma kuleczkami serka wiejskiego, przepada też za ususzonymi kajzerkami :)
Niestety od czasu jak zmieniłam pracę w domu jestem bardzo rzadko. Nie mogę jej ze sobą zabierać, więc Szczurka siedzi sama, zdecydowanie się nudzi i niestety zabawki nie są w stanie zapewnić jej rozrywki, a czasem musze ją zostawić na 2-3 dni samą. Chciałąbym, żeby trafiła do opiekuna, który będzie mógł poświęcić jej więcej czasu, którego ja z przyczyn wyższych nie mogę jej już poświęcić. Może ktoś chce przygarnąć takiego fajnego szczuraska? :)
karina1234567
Posty: 16
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 9:46 am

Re: Oddam Szczurkę

Post autor: karina1234567 »

W jakim mieście?
Mam już dwie szczurki, jak blisko Łodzi to może mogłabym ją wziąć.
Ze mną: Max, Miley (psiaki); półroczne siostrzyczki standard czarno - białe, kapturek i bareback: Selena, Nikosia, siedmiotygodniowe siostrzyczki dumbo, American blue, kapturek i bez znaczeń: Maja, Shanti
bombka_88
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 8:50 pm

Re: Oddam Szczurkę

Post autor: bombka_88 »

Mieszkamy ze Szczurką w Warszawie. Ale jest szansa, że będę w Łodzi pod koniec września, mogłabym ją wtedy przywieźć :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oddam Szczurkę

Post autor: unipaks »

Jak masz jakieś zdjęcia szczurki, to wrzuć, to zawsze zwiększa szanse adopcję - nawet ci, co nie planują się już właściwie doszczurzać, "miękną" często, bo ich coś urzeknie w jakimś ogonku :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
bombka_88
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 8:50 pm

Re: [Warszawa] Oddam Szczurkę

Post autor: bombka_88 »

Idąc za radą, po wielu próbach udało mi się w końcu załączyć zdjęcie Szczurki :) Oto ona w całej (prawie) okazałości:) chce ktoś przygarnąć takiego skarba?

Obrazek
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Oddam Szczurkę

Post autor: olgapsiara »

Ile ma?
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Jabłonciuś
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:48 pm

Re: [Warszawa] Oddam Szczurkę

Post autor: Jabłonciuś »

Pewnie tyle co w pierwszym zdaniu napisane ;)
Bluemary
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 25, 2014 6:07 pm

Re: [Warszawa] Oddam Szczurkę

Post autor: Bluemary »

Witam. Chętnie przygarnęłabym szczurka. Przed paroma dniami zmarła jedna z moich dwóch szczurzyc. Został półroczna Szarusia, która jest teraz sama i nieszczęśliwa :( Poszukuję około półrocznej szczurzyce do pary. Mieszkam w Warszawie. Pozdrawiam.
Matic
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 02, 2014 7:59 pm

Re: [Warszawa] Oddam Szczurkę

Post autor: Matic »

Czy mała dalej szuka domu? Jeśli tak, to z chęcią ją przygarniemy. Potrzebujemy towarzystwa dla naszej E, bo zmarła właśnie jej siostra, jesteśmy studentami, więc mamy dużo czasu by się ogonkami zajmować :)
Laurka
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 4:50 pm

Re: [Warszawa] Oddam Szczurkę

Post autor: Laurka »

hej, czy można jeszcze przygarnąć szczurkę? Z wielką radością się nią zaopiekuje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”