[Wrocław] Trzech chłopców ze śmietnika szuka domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

[Wrocław] Trzech chłopców ze śmietnika szuka domu

Post autor: emi2410 »

Chłopcy znalezieni we wrześniu na jednym z wrocławskich podwórek. Byli wyziębieni, głodni i przemoknięci od deszczu. Szczurów było razem 8- 3 samiczki i dwa młode samce znalazły już domy stałe.

Do adopcji 3 samce- jeden ok. 8 miesięczny, dość duży szczur i prawdopodobnie jego dwaj synowie w wieku ok. 3-4 miesiące. Szczury są zdrowe i oswojone, lubią biegać. Są zżyci i ideałem byłby wspólny dom dla nich. Wymagamy wypełnienia umowy i zgody na wizytę adopcyjną. Szczegółowe informacje i kontakt:
annateichert@gmail.com.
Szczury przebywają we Wrocławiu, możliwy transport do innych miast.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
vsKi
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 03, 2014 12:38 am

Re: [Wrocław] Trzech chłopców ze śmietnika szuka domu

Post autor: vsKi »

Wymagamy wypełnienia umowy i zgody na wizytę adopcyjną.


Z doswiadczenia wiem, ze to odstrasza potencjalnych adoptujacych. Mi to nie robi lecz wiem ze ludzie robia wam przysluge adoptujac zwierzaka.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Wrocław] Trzech chłopców ze śmietnika szuka domu

Post autor: Starsza Pani »

vsKi pisze:Wymagamy wypełnienia umowy i zgody na wizytę adopcyjną.


Z doswiadczenia wiem, ze to odstrasza potencjalnych adoptujacych. Mi to nie robi lecz wiem ze ludzie robia wam przysluge adoptujac zwierzaka.
vski, błąd, tu nikt nikomu przysługi nie robi, obie strony chcą pomóc zwierzakom. A przy okazji odpadają terraryści szukający pokarmu dla węży i osoby, które mają olbrzymią klatkę o wymiarach 20 x 30 x 50, w której spokojnie zmieszczą się 3 szczury.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”