[Śląsk] Oddam w dobre ręce sczurka odmiany dumbo

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

ginger22
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 26, 2014 11:53 pm

[Śląsk] Oddam w dobre ręce sczurka odmiany dumbo

Post autor: ginger22 »

Witam,
mam do oddania w dobre ręce sczurka odmiany dumbo. Ma on cos ponad 1,5 roku, jest zdrowy i oswojony. Zdecydowałam się na ten krok, poniewaz nie ma mnie prawie w domu ostatnio (takie czasy) i szkoda mi go gdy tak sam siedzi w klatce i jest smutny. Dobrze byłoby gdyby trafił do jakiegos oswojonego towarzysza. Jestem z Dąbrowy Górniczej, także w grę wchodzi śląsk.
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Oddam w dobre ręce sczurka odmiany dumbo

Post autor: noovaa »

zdjęcie wrzuć, pomoże.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
monializa
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 6:21 pm

Re: [Śląsk] Oddam w dobre ręce sczurka odmiany dumbo

Post autor: monializa »

Czy ogłoszenie nadal aktualne?Rozumiem,że to chłopak,tak? Można mniej wiecej wiedzieć jaki ma charakter? Posiadał już towarzystwo czy był sam?
ginger22
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 26, 2014 11:53 pm

Re: [Śląsk] Oddam w dobre ręce sczurka odmiany dumbo

Post autor: ginger22 »

Cześć,
jest to chłopak Hermes:), nie miał towarzysza, ale jest spokojny, także dzieci z rodziny z nim się bawiły i nigdy nikogo noie ugryzł, reaguje na imię, je z ręki, nie chorował nigdy ... nie wiem co bym miała jeszcze napisać. Jest kochany, ale tak jak wspomniałam nie chcę żeby całe dnie sam był a od wrzesnia szykuje mi się oprócz pracy dodatkowe zajęcie także po całych dniach nie bedzie mnie w domu a jeszcze dodatkowo wyjazdy słuzbowe.
agnieszka_091
Posty: 8
Rejestracja: śr paź 15, 2014 10:48 pm

Re: [Śląsk] Oddam w dobre ręce sczurka odmiany dumbo

Post autor: agnieszka_091 »

czy ogłoszenie jeszcze aktualne? czy szczurek przebywał z innymi szczurkami? jest raczej uległy czy samiec alfa?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”