LUBUSKIE ZIELONA GÓRA sprzedam (oddam) szczurki !

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
szczurza9
Posty: 7
Rejestracja: śr sie 13, 2014 8:58 am

LUBUSKIE ZIELONA GÓRA sprzedam (oddam) szczurki !

Post autor: szczurza9 »

Witam. Dziś tj. 25 października w ZIELONEJ GÓRZE (LUBUSKIE) urodziły mi się szczuraski, a dokładnie 13. :)
Ogłaszam się tutaj wcześniej, żeby wszystkie ogonki znalazły swój ukochany dom i właściciela, który obdarzy ich miłością. Proszę dzwonić lub pisać w celu zarezerwowania lub umówienia się.

Będę pisała na bieżąco o zmianach, jeśli coś się wydarzy. Podkreślam, że jest to już mój 2 miot. (wcześniejszy był od drugiej mojej samicy). Pozdrawiam wszystkich szczurzastych!

Dumna właścicielka 4 dorosłych i 13 młodych szczurasków! :D
szczurza9

| chłopcy: Leoś, Skrzekuś, Lunaire| <3
| dziewczynki: Szczurza, Młoda, Mini | <3
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: LUBUSKIE ZIELONA GÓRA sprzedam (oddam) szczurki !

Post autor: Malachit »

A skąd wziął się kolejny miot? Mam nadzieję, że powoływanie ich na świat nie było celowe?
Przypominam, że na tym forum nie popieramy celowego rozmnażania szczurów przez osoby nie zrzeszone w SHSRP:
Cytat z regulaminu:
13. Na forum nie zgadzamy się na rozmnażanie szczurów dla zabawy, zysku, na karmę czy bez powodu przez osoby niezrzeszone w SHSRP. takie ogloszenia będą zamykane, "hodowca" może zostać ukarany ostrzeżeniem lub banem. Każdy przypadek zostanie rozważony indywidualnie.
To samo tyczy się sprzedaży/oddawania zwierząt przez gg/pw itd.
Wyszukiwarka nie gryzie
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: LUBUSKIE ZIELONA GÓRA sprzedam (oddam) szczurki !

Post autor: Starsza Pani »

Malachit, z treści wynika że rozmnożenie było celowe i że nie był to pierwszy raz.
Awatar użytkownika
szczurza9
Posty: 7
Rejestracja: śr sie 13, 2014 8:58 am

Re: LUBUSKIE ZIELONA GÓRA sprzedam (oddam) szczurki !

Post autor: szczurza9 »

Odpowiadam już na nurtujące pytanie. Pierwszy raz kupilam samiczke w ciąży, a teraz młoda zaciążyła z moim samcem, podczas zabawy... Nie wiem jak się to stało, bo szczury są wypuszczane parami. Może wyszło tak, że pomylił je mój chlopak lub ja. Bo mam dwie samice, jedną Agouti i czarną i te same kolory samców. :)
szczurza9

| chłopcy: Leoś, Skrzekuś, Lunaire| <3
| dziewczynki: Szczurza, Młoda, Mini | <3
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: LUBUSKIE ZIELONA GÓRA sprzedam (oddam) szczurki !

Post autor: smeg »

Skoro takie problemy sprawia Wam odróżnianie własnych szczurów, to może wykastrujcie chłopaków lub samice, żeby nie pojawiały się kolejne niechciane mioty.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: LUBUSKIE ZIELONA GÓRA sprzedam (oddam) szczurki !

Post autor: yss »

Samce mają jajka jak berety.
Daj spokój. nie da się wypuścić niechcący z jednej klatki jednego szczura i z drugiej drugiego, zamiast dwa z jednej.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”