Moje stadko :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje stadko :)

Post autor: olgapsiara »

Ładnie szczury ale lekkie zamieszanie....
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: Moje stadko :)

Post autor: Snajperka »

O rybkę też trzeba umieć dbać.

Ciekawe czy dziewczyna się jeszcze odezwue.
Awatar użytkownika
Paulinya
Posty: 82
Rejestracja: czw paź 09, 2014 10:12 am

Re: Moje stadko :)

Post autor: Paulinya »

Czekam na to aż się odezwie ;)
Lili, Megi i Zuzia <3
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje stadko :)

Post autor: olgapsiara »

Nikola , a co z ciążą Airy ?
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
nkola35
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 17, 2014 3:28 pm

Re: Moje stadko :)

Post autor: nkola35 »

Aira wczoraj urodziła 4 zdrowe maluchy

Jeśli chodzi o opiekę nad szczurkami to macie rację Dyzio został oddany do osoby która naprawdę zna się na szczurkach. Na pewno będzie mi teraz łatwiej poświęcić czas dziewczynką i młodym. Bardzo was przepraszam ale tak na prawde nie znacie mnie i ja nie znam was może i macie rację że porwałam się z motyką na słońce ale nie trzeba od razu na kogoś naskakiwać. Dyzio nie miał być oddany ale stwierdziłam że tak będzie lepiej dla niego dla małych i dla mnie. Ale ja wcale nie musiałam pisać wam o tym że myślę o znalezieniu dla Dyzia nowego domu. Sytuacja wyszła jaka wyszła zostałam z 3 szczurzycami i 4 młodymi dla których już mam potencjalne domki.
nkola35
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 17, 2014 3:28 pm

Re: Moje stadko :)

Post autor: nkola35 »

Zresztą nie znając mnie nie oceniajcie. Bo nie wiecie jak zajmuję się swoimi zwierzakami i jak o nie dbam... A gadanie typu: "kup sobie rybkę" jest nie na miejscu bo do cholery dbam o swoje zwierzaki tak jak trzeba a dowód na to jest taki że jestem domem tymczasowym dla amstaffa i kontrolę mam co 2 tygodnie jeżeli schronisko wystawia mi ocenę celującą to sorry ale wy tym bardziej nie powinnyście mnie oceniać
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: Moje stadko :)

Post autor: Snajperka »

Lepiej nie mieszać.
Poza tym gdybyś napisała, że podjęłaś decyzje o oddaniu, Dyzio trafił by do kogoś, kto zna się na szczurach. A teraz? Każde twoje słowo będzie na cenzurowanym.
Cóż, zdrowia dla maluchow. I dla szczurzyc też.
Czemu jednak nie kastracja?
nkola35
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 17, 2014 3:28 pm

Re: Moje stadko :)

Post autor: nkola35 »

Dyzio trafił do bardzo odpowiednich rąk ale tłumaczyć się nie muszę.
Został wykastrowany ale wzięłam do siebie to co pisaliście i uznałam że lepiej będzie jeśli znajdzie dom w którym dostanie tyle poświęconego czasu na ile zasługuje. A ja zostanę z 3 dziewczynami i zadbam o nie jak sie tylko da :)
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: Moje stadko :)

Post autor: Snajperka »

A co do schroniskowych dt. Wychodzi się z założenia, że każdy dom tymczasowy będzie lepszy od schroniska. Więc ani to argument, ani tak na prawdę nic.
Sama zajmuje się adopcjami psów, wiec wiem jak to wygląda. Poza tym opieka nad szczurem, a opieka nad psem to zupelnie co innego. Sorry, ale nie lubię agresywnych gadek i już nie wiem co w tym temacie jest prawdą, więc opuszczam go z przyjemnością.
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Moje stadko :)

Post autor: harleyquinn »

Zgadzam się. Inaczej wyglądała by sytuacja, gdybyś napisała to w zupełnie inny sposób. Fakt, trochę na Ciebie "nakrzyczeliśmy" ale chyba mieliśmy powody, przynajmniej ze strony tych kilku osób. Podobnie, jak Snajpierka, żegnam się z tym wątkiem.
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje stadko :)

Post autor: olgapsiara »

Ja jak na krzyczałam to przepraszam. masz zdjęcia klusek ? jakiej są płci? oj, to z ciekawości i miłości do
,,klusek " ;)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Paulinya
Posty: 82
Rejestracja: czw paź 09, 2014 10:12 am

Re: Moje stadko :)

Post autor: Paulinya »

Opieka nad psem, a nad szczurami to jak porównanie kota i myszy.
Było nie mieszać od samego początku.
Oczywiście! Nie musisz nam się z niczego tłumaczyć, ale gdyby wszystko było jasne to nie miałabyś teraz żalu o to, że kilka osób tu podsumowało Twoje podejście do sprawy tak a nie inaczej.

Pomimo to życzę znalezienia dobrych domów dla maluchów i dużo psot ze strony 3 dziewczyn i żegnam się ;)
Lili, Megi i Zuzia <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”