Robaki, muchy, chrząszcze, karaczany

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Robalki

Post autor: Kaka »

Ostatnio znalazłam u babci w pokoju zeschniętą muszę i zuka (pominmy fakt ze to u babci w pokoju 8) ale Wacek na jeden ząb chrupnął. Nawet chyba nie poczuł. Niedługo dżdżownice mu dam
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Robalki

Post autor: douchee »

Mączniak nie jest galaretowaty :D Jest suchutki i twardziutki :D
:)
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

dzikuny

Post autor: morzeszek »

mam w zamrażarce zamrożone dzikuny
czy moge je rozmrozić i dać szczurom??

bo tak to je chyba wywale

karmiłem nimi moją śp jaszczurke
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Robalki

Post autor: limba »

ja moze ignorantka jestem...ale proszę o przyblizenie co to są "dzikuny"?? :roll:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Robalki

Post autor: morzeszek »

dzikuny to takie robaczki dla wedkarzy
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Robalki

Post autor: nezu »

Larwy much znaczy, tak?
A ze sie spytam ile te robaczki w zamrazarce przelezaly?
Bo i mrozone jedzonko ma swoja date waznosci...
Jesli krotko, to mozesz. Zawsze bialko zwierzece a przynajmniej sie nie zmarnuje.
Tylko porzadnie rozmroz ;)
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Robalki

Post autor: morzeszek »

te robaczki leżą od grudnia ale cały cvzas zamrożone wiec wątpie aby coś im sie mogło stać
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
roxi89
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 6:59 pm

Mója szczurzyca lubi robaki!!!!!!!!!

Post autor: roxi89 »

wczoraj nieźle się zdziwiłam, kiedy Zuzia najzwyczajniej w świece podeszła do chodzącego po biurku bodajże świetlika i bez zachowania schrupała go w 2 sekundy :? . raczej jej to neizaszkodziło ale czy to normalne ze takei domowe szczurki zjadają robale ?
Maksym
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 9:06 pm

Robalki

Post autor: Maksym »

Masteron dobrze mówi. Czytałem kiedyś post o tym, iż szczurek wrąbał piękną, dorodną muchę i nic mu się nie stało. Jak je np. kartkę papieru albo co tam innego to taki owad mu nie zaszkodzi. Przecież to mięsko ;P
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Robalki

Post autor: krwiopij »

ze tak dodam slowo od siebie... a dlaczego po upolowaniu owada cos by sie mialo szczurkowi stac? dla szczura owady to zarcie, calkiem smaczne i naturalne... moje poluja na wszystko, co jest mniejsze od nich i sie rusza... swierszcze, maczniki, cmy, czy inne robactwo nie ma szans przezyc na podlodze dluzej niz kilka minut...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Madaxaa
Posty: 9
Rejestracja: pt lip 29, 2005 4:56 pm

Robalki

Post autor: Madaxaa »

Dla gadów/pająków zawsze odradzają dawać dzikie owady, lepiej założyć hodowle. Ale ja tak tylko... :wink:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Robalki

Post autor: krwiopij »

glownie dlatego, ze moga przenosic roztocza... szczurom roztocza niestraszne, wiec nie ma czym sie martwic... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Monia

Robalki

Post autor: Monia »

Moja Miszel uwielbia mrówki! nie żałuję jej tego choć nie jestem pewna czy dobrze robie.
Moj wujek jest profesjonalnym wędkarzem i zna sie na roznych robalach takich z hodowli. czy takie robale jak np. larwy komarów nadają sie dla ogonów? :roll:
taigan
Posty: 22
Rejestracja: wt cze 07, 2005 2:37 pm

Robalki

Post autor: taigan »

Ja tam mojemu daje robaki, głównie pasikoniki z podwórka. Dziś też dostał "na spróbunkę" motyla (ale mu nie smakował), dżdżownice (akurat znalazłam 3 w jednym miejscu i Oskar zjadła 2,5 :lol: ) no i pasikoniki. Dziś miała taki "robakowy" dzień :lol:
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Robalki

Post autor: Nakasha »

Moje też polują - nie tylko na owady, ale i na rybki w akwarium ;). Więc radzę uważać, bo jak ktoś ma niskie akwarium, albo jakiś dostęp do niego wygodny dla szczurków, może stracić kilka rybek ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”