Zaadoptuje ktoś tą bidulke? OLX

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

xmenso
Posty: 59
Rejestracja: śr gru 31, 2014 12:34 am

Zaadoptuje ktoś tą bidulke? OLX

Post autor: xmenso »

Nie wiem czy mogę tu to dodać ale normalnie aż się przeraziłam jak napisałam do tej Pani i grzecznie spytalam czy teoretycznie szczurka jest za darmo a klatka za te 39 zł (wymiary :60cmx60cmx37cm.) a Pani powiedziala że to cena szczurka i nie musi być z klatką.. Szczura z zoologicznego.. Zaczęłam zadawać pytania, nie wiedziała nawet ile ma miesięcy.. Tylko tyle że jest młoda, zaczęłam uświadamiać Panią że zwierzątek nie kupuje się w zoologicznym, że takie zwierzątka zazwyczaj mają wady genetyczne itp. myślałam że mam doczynienia z osobą odpowiedzialną a Pani odpowiedziala cytuje " Ale skoro ma mieć jakieś dziwne wady to lepiej ją dam kotom do zabawy. Chociaż tyle będzie z niej pożytku." No i w tym momencie ręce mi opadły.. Może ktoś przygarnie tą bidule? Z tego co się domyslam mała trzymana sama, bez towarzystwa, a uszka szczurki wcale nie są dumbo... tu link http://olx.pl/oferta/edit Niestety skupiłam się bardziej na szczurku niż na tym gdzie się znajduje.. Jak mi Pani odpisze to zedytuje, o ile się da i napisze skąd jest szczurcia.. Ale zawsze można znaleźć transport jak już się ktoś zdecyduje mogę pomóc w szukaniu..
Bym ją zaadoptowała ale już mam zarezerwowanego szczurka.. :/
Ze mną: Coco ♥
Za TM: Sky aka Godzilla, Easy, Aya, Effy ♡
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zaadoptuje ktoś tą bidulke? OLX

Post autor: smeg »

Skoro nie chce oddać szczura za darmo, to nie ma o czym rozmawiać. Trzeba było zaproponować, że weźmiesz szczura, żeby mogła pozbyć się kłopotu, a klatkę może sprzedać na olx za tę samą cenę.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
xmenso
Posty: 59
Rejestracja: śr gru 31, 2014 12:34 am

Re: Zaadoptuje ktoś tą bidulke? OLX

Post autor: xmenso »

Napisałam do tej Pani że może oddać szczura za darmo a może ktoś go weźmie płacąc dodatkowo niewielką sume za klatkę. Nie odpisała mi jeszcze Pani. Postaram się wziąć na tymczas. Musze się narazie dowiedzieć skąd ta Pani jest.
Ze mną: Coco ♥
Za TM: Sky aka Godzilla, Easy, Aya, Effy ♡
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaadoptuje ktoś tą bidulke? OLX

Post autor: Starsza Pani »

Pani jest z okolic Ustki. Można tę informację znaleźć klikając na mapę w ogłoszeniu.
xmenso
Posty: 59
Rejestracja: śr gru 31, 2014 12:34 am

Re: Zaadoptuje ktoś tą bidulke? OLX

Post autor: xmenso »

Starsza Pani pisze:Pani jest z okolic Ustki. Można tę informację znaleźć klikając na mapę w ogłoszeniu.
Dziękuje nie wiedziałam tego. Podejrzewam że z transportem do mnie mógłby być kłopot bo to jakieś 300 km.. Poszukam, ale może znajdzie sie ktoś kto mieszka bliżej i akurat szuka szczurka.
Ze mną: Coco ♥
Za TM: Sky aka Godzilla, Easy, Aya, Effy ♡
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuje ktoś tą bidulke? OLX

Post autor: Malachit »

Edytowałam link - umieszczanie na forum linków związanych ze sprzedażą zwierząt (poza hodowlami) jest niezgodne z regulaminem - jeśli Pani z ogłoszenia zgodzi się oddać szczurzycę za darmo, wtedy przywrócę link.
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”