Zaadoptuję pana szczura - Poznań i okolice

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Aireen
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:28 pm

Zaadoptuję pana szczura - Poznań i okolice

Post autor: Aireen »

Pilnie poszukuję towarzysza dla mojego rocznego samczyka, któremu odszedł niedawno brat. Szczurek rezydent jest pełnojajeczny, zdrowy, spokojny i zupełnie oswojony. Zawsze był alfą, ale nigdy nie agresywnym. Uwielbiał iskać i tulić się do braciszka, a wszelkie przepychanki były zupełnie niegroźne.

Klatka - 80 x 48 x 118 cm, wszelkie wygody w postaci hamaczków, domków i tuneli z polaru

Doświadczenie - mam szczury od roku i staram się stosować do dobrych rad dostępnych na szczurzych forach.

Karma - Versele Laga, JR Farm, Vilmie

Weterynarz - korzystam z usług gabinetu "Kobra" w Poznaniu (znają się na szczurkach)

Wymagania co do adoptowanego szczura - nie starszy niż 12 m-cy, dobre zdrowie oraz przyjazny i w miarę uległy charakter.

Jeśli trzeba pojadę po szczurka do miast takich jak Piła, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Gniezno, Kościan, Konin.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaadoptuję pana szczura - Poznań i okolice

Post autor: Diego<3 »

http://alegratka.pl/zwierzeta/ciach

na alegratce jest wybór i na allegro. Na olx też się coś znajdzxie ;)

Już w innym poście moderator zwrócił ci uwagę - na forum nie wrzucamy linków do sprzedaży zwierząt /M.

Przeklinam siebie za błędy, Diego wróc...kocham i tęsknie
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”