przygarnę samca dumbo

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
stiuarda
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: Leżajsk

przygarnę samca dumbo

Post autor: stiuarda »

Witam wszystkich:)

W końcu udało mi się kupić odpowiednią klatkę do nicol1991(pozdrawiam;) dla mojego Stiu. Teraz szukam dla niego przyjaciela, samca dumbo czarnego bądź grafit, w każdym razie nie biały. Stiu był moim wyborem a teraz wybiera mój syn i taki właśnie mu się marzy...:) tylko nie wiem jak to wygląda z transportem:|
Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać...:)
Awatar użytkownika
stiuarda
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: Leżajsk

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: stiuarda »

Zapomniałam dodać że jestem z Leżajska, podkarpackie.
Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać...:)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: smeg »

stiuarda, jeśli Wasz Stiu jest samotny, potrzebuje towarzysza już teraz - a na grafitowego samca dumbo do adopcji można czekać bardzo długo. Jest za to dużo czarno-białych łaciatych kapturków, szczurków husky, o standardowych uszkach - szczury różnych odmian bez problemu dogadują się między sobą, nie musi być koniecznie dumbo+dumbo ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
stiuarda
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: Leżajsk

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: stiuarda »

Wiem, mój Stiu nie jest dumo;) i wiem że musi mieć towarzystwo dlatego jeśli do około tygodnia nie znajdzie się do adopcji to po prostu zamówię w zoologu. nie musi być dokładnie czarny czy grafit byle nie biały. Może być łaciaty ale syn koniecznie chce dumbo:|
Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać...:)
Asia_nmc
Posty: 48
Rejestracja: pt gru 05, 2008 8:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: Asia_nmc »

Tutaj są dumbusie, tylko transport trzeba byłoby zorganizować - http://olx.pl/oferta/CIACH

Osoba w linku sprzedaje szczury, na forum nie wrzucamy ogłoszeń ze zwierzakami na sprzedaż /Malachit
Ze mną:
Edwin od 19.11.2014 - Dumbo Standard Black Husky Berkshire
Agutek od 13.01.2015r. - Standard Standard Aguti English Irish
Hugo i Oskar od 17.03.2015r. Standard Standard Black Husky Berkshire
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: smeg »

Asia_nmc, to pseudohodowla, te szczury sa na sprzedaz a nie do adopcji.

stiuarda, lepiej nie kupowac zwierzat w zoologu, bo czesto zdarzaja sie pomylone plcie, pasozyty i inne choroby. Czesto te szczurki nie maja stycznosci z czlowiekiem i zupelnie nie sa oswojone, co moze byc dosc klopotliwe, jesli szczurkiem ma sie opiekowac dziecko. Pomyslcie na spokojnie, czy wazniejszy jest ksztalt uszu, czy zdrowy i oswojony z czlowiekiem szczurek. Chociaz dumbo tez sie czasem zdarzaja do adopcji, moze akurat bedziecie mieli szczescie ;) Trzymam kciuki. Poszukaj tez na https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?fref=ts , jesli jeszcze nie przegladalas tej stronki.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
stiuarda
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: Leżajsk

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: stiuarda »

tam też zaglądam, trochę za późno bo był piękny czarny młodzieniec, co prawda nie dumbo ale już bym przymknęła oko;) już znalazł domek.
Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać...:)
Awatar użytkownika
stiuarda
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: Leżajsk

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: stiuarda »

Na OLX jest sporo do oddania ale wszędzie problem z transportem. Pocztą wychodzi bardzo drogo a w inny sposób małe szanse bo ja mieszkam w takiej części Polski gdzie już 'bociany zawracają" ;( i mało kto zajmuje się szczurkami.
Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać...:)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: smeg »

Stiuarda, czasem udaje sie zalatwic transport za posrednictwem blablacar.pl - niektorzy kierowcy za oplata zgadzaja sie przewiezc zwierzaka w transporterze. Nie zdecydowalabym sie w zadnym wypadku na wysylke poczta albo inna forme transportu, gdzie szczur nie bylby podczas drogi pod opieka czlowieka.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
stiuarda
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: Leżajsk

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: stiuarda »

Przez to moje zad**e nawet z bla bla car rzadko można skorzystać. Sama czasami jeżdżę do katowic i zazwyczaj muszę autobusem dojechać do rzeszowa 50km ode mnie, by się z kimś zabrać;( a trudno będzie potem wracać autobusem ze szczurkiem w pudełku. Jeśli nie znajdzie się nikt z okolic to pozostanie mi sklep, na szczęście zaprzyjaźniony (od lat tak się zaopatruję) więc może nie dostanę nic w gratisie.
Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać...:)
Awatar użytkownika
stiuarda
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: Leżajsk

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: stiuarda »

Stiu wreszcie może cieszyć się towarzyszem, uratowałam malca z okolic od rodziców znudzonego dzieciaka...:|
Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać...:)
scarh
Posty: 38
Rejestracja: czw gru 25, 2014 5:49 pm

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: scarh »

Cieszę się Twoim szczęściem :)

Mieszkasz faktycznie na zadupiu,ale okolice masz piękne. ;D
Sprawdzałem,blablacar ode mnie to szybciej do jakiejś europejskiej stolicy jedzie niż do Ciebie,więc nie pomogłem.

Niech się dogadają i rosną w zdrowiu.
Użytkownik zbanowany z powodu celowego łamania Regulaminu forum.
Awatar użytkownika
stiuarda
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: Leżajsk

Re: przygarnę samca dumbo

Post autor: stiuarda »

A co mi po okolicach:) tutaj to można co najwyżej na wczasy przyjeżdżać ale nie mieszkać. No cóż trochę za późno to zauważyłam ;)
A chłopaki mają się dobrze Stiuardowi po woli nudzi się wąchanie młodego po jajkach i już razem sypiają nawet, jakkolwiek to zabrzmi ;D
Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać...:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”