Bratnie dusze

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

Dzień dobry Przyjaciele,

po długiej nieobecności postanowiłam się Wam przypomnieć, napisać parę słów o tym co u mnie, pokazać chłopaków. IHime, Uni, wiele się wydarzyło na przestrzeni ostatnich dwóch lat, w sumie dopiero dziś dojrzałam do tego by mówić o tym wszystkim otwarcie i nie dusić w sobie wszystkich złych chwil, które sprawiły, że dziś jestem nieco inna. Inna w lepszym znaczeniu tego słowa, bardziej pogodna, czerpiąca większą radość z każdej chwili, ale też twardo stąpająca po ziemi.

Chłopcy mają się dobrze, tylko Imirkowi sierść się trochę przerzedziła na pleckach. Artur właśnie wrócił z nową dostawą Beaphara, więc z klatki dobiega jedynie dźwięk chrupania. Obaj mają się dobrze, dupki są spore, gdyż Odyn to koń, całe 850g, Imir trochę mniej, bo 750g. Za miesiąc skończą po dwa latka.

Imir to ruchliwy pieszczoch, jak tylko widzi kogoś to się ryje na kolana, na głowę, ufny niesamowicie :) i liże ręce :)
Obrazek
Obrazek Obrazek

Odyn to po prostu dziwne stworzenie, raz by się poprzytulał, raz ucieka przed każdym, a jeszcze innym razem popierdziela jak umysłowo chory po łóżku :) w każdym razie nigdy nie wiadomo o co chodzi temu obrażonemu na wszystko bucowi :) Zaznaczam również, że to co ma na szyi to krew, próbuję sobie poradzić z tym od dwóch lat, ale po prostu się nie da... Imir tak go namiętnie iska, że czasem słyszy się cichutki pisk i już jest malutka czerwona plamka :(
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

I razem :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i do następnego :)
Aśka

* zaznaczam, że nie wrzucam wszystkich w jeden worek, nie generalizuję, ale skoro dwóch idiotów zamiast umówić się w domu na przyzwoite "pyk, pyk" wolą zrobić to w parku gdzie chodzą rodziny z dziećmi - to moim zdaniem są zwykłymi pedałami, choć to i tak zbyt lekkie określenie.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bratnie dusze

Post autor: unipaks »

Tyle przeszłaś, kochana, współczuję... Mam jednak wielką nadzieję, że przed Tobą już tylko dobre dni; dobrze, że trzymacie się razem i jesteście dla siebie wzajemnie wsparciem. Niech Wam los sprzyja i będzie jak najbardziej przychylny! :-*
Chłopaki fajne, wygłaszcz je ode mnie i mojego Szaraka :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Bratnie dusze

Post autor: IHime »

Cegiełko, cieszę się niezwykle, że się odzywasz. Współczuję historii jak z dramatu kryminalnego! Piękne, że masz w tym wszystkim ludzi i ogony, które Cię wspierają.
Wpadaj na forum, daj czasem znać, co u chłopaczydeł i u Ciebie. Ściskam!
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bratnie dusze

Post autor: unipaks »

Cegiełko, wszystkiego najlepszego! :-* Sto lat!
Co u Ciebie słychać?
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”