[Poznań] Zaadoptuję dwie samiczki!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

zwojek
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 09, 2015 10:42 pm

[Poznań] Zaadoptuję dwie samiczki!

Post autor: zwojek »

Witam,

W najbliższy weekend kupuję klatkę o wymiarach 70x40x95cm (aż 3 piętra!), zatem poszukuję do tej willi dwie możliwie najmłodsze (4-5 tydzień najlepiej) samiczki. Z chęcią umówię się na odbiór w Poznaniu. Jeśliby ktoś miał szczurki niebieskie dumbo, to już w ogóle idealnie. Mimo to zależy mi na młodych samiczkach sztuk dwie. Od siebie dodam, że zapewnię im możliwie najlepsze warunki, poza klatką oczywiście zabawki, ściółkę z drewnianych kołeczków (nie pamiętam nazwy) i najwyższej jakości pokarm.

Mam już psa (nie będzie miał dostępu do klatki, ponieważ będzie stała na wysokiej komodzie (prawie będzie się stykać ze sufitem ;) ), a także dwie papużki, wcześniej miałem chomiki, myszoskoczki, szczura (jednego, niestety wtedy nie wiedziałem o tym, by były dwa), 3 świnki morskie (pijaczki wodne, którym zmieniałem ściółkę codziennie ;) )

Biorąc pod uwagę powyższe, zapewniam, że trafią w dobre ręce, pod dobrą opiekę, a jako, że mam 26 lat, w domu nie ma dzieci, a pies mieszka w drugim pokoju, to nic im nie grozi :)

Zdecydowałem się na szczury, ponieważ ze wszystkich zwierząt, jakie posiadałem tylko one dorównują przywiązaniem, inteligencją i radością z posiadania psu. :)

Uff, rozpisałem się. Proszę o ewentualne odpowiedzi w tym wątku.
zwojek
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 09, 2015 10:42 pm

Re: [Poznań] Zaadoptuję dwie samiczki!

Post autor: zwojek »

Jako, że nie zauważyłem opcji edycji, piszę kolejny post.

Jestem w stanie opłacić transport szczurków do Poznania.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Poznań] Zaadoptuję dwie samiczki!

Post autor: smeg »

Przejrzyj też ogłoszenia tutaj: https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?fref=ts :)

Samiczki można oddzielić od matki dopiero po ukończeniu 5 tygodni, więc młodszych najlepiej nie szukać, bo mogą być słabsze. Uważaj na papużki, bo dorosły szczur może im zrobić krzywdę, najlepiej żeby nie stały w tym samym pomieszczeniu.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
zwojek
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 09, 2015 10:42 pm

Re: [Poznań] Zaadoptuję dwie samiczki!

Post autor: zwojek »

Właśnie tam się zgłosiłem, wypełniłem ankietę adopcyjną i teraz czekam :)
zwojek
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 09, 2015 10:42 pm

Re: [Poznań] Zaadoptuję dwie samiczki!

Post autor: zwojek »

Już nieaktualne, mam dwie cudaczki już w domu :)
Oto one:
https://www.youtube.com/watch?v=mN_Rgt1bCEs
Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Re: [Poznań] Zaadoptuję dwie samiczki!

Post autor: Lassemista »

Śliczne imiona! :)
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”