Nowa kolezanka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

Klatka jak klatka :P
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa kolezanka

Post autor: olgapsiara »

Że zdrowego zwierzaka, czy z pyko ? :P
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Nowa kolezanka

Post autor: yss »

Shali, właśnie, jaką w końcu kupiłaś? :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

Nie wiem jak sie nazywa, kumpel mi sprowadzil z gieldy, w cenie jak z allegro :D
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

Ahri i Ashe mowia dobranoc

Obrazek
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

No i pojawil sie problem, nie wiem czy nie bede musiala oddac dziewczyn i sprzedac klatki :( okazalo sie ze pies zaczyna na nie polowac i probuje zrzucic klatke. Jak przenosze klatke w inne miejsce to drapie po drzwiach i szczeka :( A tak jak wspominalam mieszkam w wynajetym mieszkaniu i nie moge sobie pozwolic na takie sytuacje. Poradzcie co mozna zrobic
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Etche »

Przypierdzielić psu gazeta jak zaczyna wariować.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Nowa kolezanka

Post autor: yss »

"Droga pani Kasiu, gdy nie dam mojemu dziecku czekolady, ono zaczyna tupać i krzyczeć i walić piąstkami w lustro, boję się, że je wreszcie stłucze, czy powinnam kupić plastikowe lustro czy raczej duży zapas czekolady?" :D :D :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

Ktos tu chyba czegos nie zrozumial. Po pierwsze pies byl pierwszy, a nie naleze do ludzi ktorzy bija psa ani zadne inne zwierze....
po drugie walcze z tym od prawie tygodnia i zmian nie ma, Tylko dziewczyny zaczynaja bardziej szalec
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Etche »

Ktos tu chyba czegos nie zrozumial. Po pierwsze pies byl pierwszy, a nie naleze do ludzi ktorzy bija psa ani zadne inne zwierze....
Ktoś tutaj chyba czegoś nie zrozumiał.

bicie gazeta to nie bicie.
Pies podobnie jak szczury działa instynktownie, w świecie zwierząt większy i głośniejszy wygrywa. W tym wypadku huk gazety, a nie ból, ma być negatywnym czynnikiem, z którym pies zacznie kojarzyć swoje złe zachowanie. Psu krzywda się nie dzieje, a naturalnie instynkty działają
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

na behawiorystyce psow znam sie lepiej niz na behawiorystyce szczurow. Do tego znam tez bardzo dobrze mojego psa.Gazeta nie poskutkuje, sa psy ktore jak cos sobie wymysla to nie da sie ich odwiesc od danego pomyslu. Tak samo jest zreszta z ludzmi. Co do gazety, coz stara "szkola" i niekoniecznie dobra... stresowanie psa,a przy okazji szczurow (bo przeciez huk) nie jest dobrym pomyslem
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Etche »

to sie baw w klik-smakołyk. Jesli masz taka wiedze jak mowisz to na pewno cos wymyslisz;]
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

Wiedze mam, tylko niestety nie wzielam pod uwage tego ze moj pies sie upodobnil do mnie i jest niereformowalny :P
Awatar użytkownika
emdzej
Posty: 39
Rejestracja: czw kwie 23, 2015 12:40 pm
Kontakt:

Re: Nowa kolezanka

Post autor: emdzej »

Pęknotki z nich ;D
Niech się zdrowo chowają! ;)
I proszę więcej zdjęć ;D
"Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"
Emdżejowo: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46584
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Duana »

Shali skoro sama nie masz pomysłu to skontaktuj się z behawiorystą, na pewno w Twoim mieście znajdziesz jakiegoś.

Co do bicia gazetą - to bardzo głupi pomysł. Bite zwierzę, nawet "lekko", robi się zestresowane i całkowicie nieprzewidywalne. Lepiej stosować wzmacnianie pozytywne. Twój pies przeszedł trening posłuszeństwa? Mogłoby pomóc, po szkoleniu PT 1 powinniście mieć już na tyle silną więź żeby reagował na "nie wolno" kiedy próbuje zrzucać klatkę.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”