Nowa kolezanka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

Pdstawy PT1 ma, on nie zrzuca klatki, probuje gryzc dziewczyny przez klatke, zreszta z wzajemnoscia :P Ja mowilam ze nie pochwalam "bicia psa gazeta", nie ma co mowic ze bicie gazeta to nie bicie. To tak samo jak by sie powiedzialo ze klaps na tylek dziecka to tez nie bicie... pies nie rozrozni mocnego i slabego bicia, widzi tylko ze kochany pan/pani podniosla na niego reke, traci zaufanie
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Duana »

Ja o tym biciu to bardziej do Etche pisałam ;) Zorientowałam się, że Ty takiego rozwiązania nie bierzesz pod uwagę.

Skoro macie podstawy PT 1 to myślę, że warto by się było skontaktować z Waszym szkoleniowcem. Na pewno będzie potrafił podpowiedzieć jak z psem pracować w domu przy gryzoniach żeby wyciszyć niechciane zachowanie.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

yyy to ja jestem szkoleniowcem mojego psa w zakresie PT1 :D
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Duana »

Shali to albo jesteś profesjonalistą i wiesz doskonale jak pracować w takiej sytuacji z psem, albo traktujesz to jako hobby i brakuje Ci wiedzy, żeby sobie poradzić ::) Bo dobrze przygotowany, znający się na rzeczy psi behawiorysta nie takie rzeczy potrafi z psem przepracować. Także się powtórzę: zamiast się zastanawiać nad oddawaniem szczurów znajdź specjalistę w Twoim mieście.
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Shali
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 04, 2015 8:05 am

Re: Nowa kolezanka

Post autor: Shali »

Behawiorysta a szkoleniowiec to dwie rozne osoby, super by bylo gdyby byly jadna :) Powiem Ci tak sa psy ktore beda robily co wymyslily nawet po szkoleniu, nawet po wizytach u behawiorysty... jest jeszcze jedno "ale" konsekwencja... Ja mowie jedno a malpa zielona drugie
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Nowa kolezanka

Post autor: yss »

Nie wierzę, że twój chłopak lubi psie tłuczenie do drzwi i piszczenie.....
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”