Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: Duana »

Bardzo mi przykro :(
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: unipaks »

Fenolka... :( Leć, mała, do swoich po drugiej stronie tęczy...
IHime, współczuję :(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: Megi_82 »

Trzymamy kciuki jutro :) Daj znać po i wyczochraj wszystkich :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: IHime »

Czekam na telefon z lecznicy, że z dziewczynkami wszystko ok. Elza i Heidi mają dzisiaj usuwane guzy. U Elzy miał być jeden, mały, zwarty, ale brzydki, bo podkrwawiający, a okazało się dzisiaj, że są dwa, jeden ukryty w pachwinie. U Heidi dwa duże guzy na listwie mlecznej. Moja wina, że tak urosły, trochę dziewczyny przetrzymałam, ale wczoraj obroniłam doktorat.
Siedzę i się martwię, panienki nie najmłodsze, zabiegi rozległe. Mam złe przeczucia. :(

Może zajmę się składaniem naszej nowej, wielkiej klaciochy, żeby nie myśleć...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: unipaks »

Kurczę, żeby wszystko poszło jednak dobrze; myślami jestem przy Was i zaciskam kciuki najmocniej jak potrafię :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: ol. »

Fenolka :(
śpij spokojnie malutka...


Kciuki dla parkowych dziewczyn, niech wracają !
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: IHime »

Klaciocha zajęła mnie skutecznie. Złożyłam sama, wbrew zaleceniom producenta, żeby składało ją co najmniej dwóch kulturystów-akrobatów. ;) Ledwo skończyłam, pozwoliłam Sardynkom pozwiedzać, a już był czas jechać po baby. Są obie, pokiereszowane, nieszczęśliwe, ale pierwsze co, zanurzyły noski w misce. Wracam do meblowania klaciochy i zerkam sobie na nie co chwilę.
A sardynkowe dzieci są klatką zachwycone, latają, zwiedzają, Blutkowi widać, jak się mordka śmieje z każdego hamaka. ;D Groś troszkę zdezorientowany, ale się przyzwyczaja, wszędzie już był, chyba znalazł ulubiony hamak. Latimeria lata z prędkością światła, więc trudno powiedzieć, co myśli, chyba zachwyca się przestrzenią. :D
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: Megi_82 »

No, czyli dobre wieści :D Trzymamy teraz kciuki za szybką rekonwalescencję :-*

Czy ja mogłabym się któregoś dnia wprosić na obczajenie klatki i utulanie Twojego zwierzyńca? :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - jeden z tych dni...

Post autor: IHime »

Megi, no jasne! Ja i zwierzyniec będziemy zachwyceni wizytą. :D

Trzy Sardynki o poranku:
ObrazekRatties in the morning by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekRatties in the morning by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekRatties in the morning by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekRatties in the morning by Ivy Mae, on Flickr
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - Sardynki poranne

Post autor: ol. »

Na takie wieści czekałam, dzielne dziewczyny ! Niech teraz w szwach nie grzebią i wracają do sił, bo dużo dobrego je czeka :)

Sardynki - nie dość że słodkie jak nie wiem co, to jak jeszcze kolorystycznie sobie dobrały hamaki :D
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sardynki poranne

Post autor: Megi_82 »

Rany julek, no przecież gratuluję doktoratu! :D Umkneło jakoś...
Sardyniątka <3
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne - Sardynki poranne

Post autor: valhalla »

Gratuluję doktoratu :)
Pyszczek Groszka :-* Mam nadzieję, że już orientuje się dobrze w tej nowej, dużej klatce. Alfa musi znać swój teren :)
Sardyniątka! Sama słodycz!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Majaki Nocne - Sardynki poranne

Post autor: Duana »

To teraz żeby się dziewczynki szybciutko zagoiły!

Jak sobie wyobrażam Groszka poznającego klatkę to aż się wzruszam. Ile siły i samozaparcia musi być w takim małym zwierzątku żeby pomimo braku wzroku świetnie sobie radzić i jeszcze rządzić stadem. Dzielny <3
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sardynki poranne

Post autor: IHime »

Dziewuszydła pięknie się goją, są całkiem żwawe, jak na tak krótko po zabiegu. Pozwoliłam im dzisiaj wrócić do stada.

Nazbierało nam się miłych okazji - ledwo co się obroniłam, mam urodziny i imieniny, więc w prezencie kupiłam klatkę, a przed chwilą się doszczurzyliśmy! Przyjechali chłopcy z tego ogłoszenia. :D Nie dajcie się zwieść słodkim minkom, chłopcy są całkiem wyrośnięci, chociaż po zachowaniu widać, że to jeszcze dzieciaki kompletne.
Wieczorem idziemy to wszystko oblewać, więc marnie widzę moje stawienie się jutro w pracy. ;)
spalonatecza
Posty: 92
Rejestracja: sob lut 15, 2014 11:59 am

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: spalonatecza »

zaznaczam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”